5 nejlépe placených herců současnosti

Magazín Forbes ani letos neudělal výjimku a sestavil žebříček nejlépe placených herců světa. Robert Downey Jr. už třetím rokem setrvává na prvním místě. Kdo by to byl řekl, že po promrhaných letech boje se závislostí na drogách se vrátí zpátky do práce. Iron Man z něho udělal nejlépe placeného herce planety!

Ukážeme vám 5 herců, kteří si přišli na nejvíce peněz v období od prvního června 2014 do prvního června 2015. Robert má docela náskok, že? 

1. Robert Downey Jr. 

80 milionů USD = 2 008 800 000 Kč

Už třetí rok si Robert Downey Jr. drží první místo v žebříčku – a to hlavně díky jeho roli Iron Mana. Letos pro změnu dostal požehnaně zaplaceno za Avengers 2 a Captain America 3, který se právě natáčí.


zdroj: Facebook.com

2. Jackie Chan 

50 milionů USD = 1 255 500 000 Kč

Ohromná hvězda v Číně, Jackie Chan, dostala za historický film Dragon Blade 50 milionů dolarů! V Americe už pár let netočí a většina jeho filmů ani do kin nejde, ale jak vidíte, částka z výše zmiňovaného počinu mu zajistila druhou pozici na žebříčku.


zdroj: Facebook.com

3. Vin Diesel

47 milionů USD = 1 180 200 000 Kč

Třetí umístění si vysloužil Vin Diesel. Tento herec sice moc nehraje, ale když už se do něčeho pustí, stojí to za to. Svědčí o tom film Rychle a zběsile 7, který se zapsal do první pětice nejúspěšnějších filmů – tudíž se mu pěkně zvětšilo konto.


zdroj: Facebook.com

4. Bradley Cooper

41,5 milionů USD = 1 042 065 000 Kč

Čtvrtá pozice náleží Bradleymu Cooperovi, který se letos předvedl docela propadákem (Aloha). Na druhou stranu ho ale vyroval Americkým sniperem a dabingem ve filmu Strážci galaxie. Jeho práce byla za uplynulý rok štědře oceněna.


zdroj: Facebook.com

5. Adam Sandler 

41 milionů USD = 1 029 500 000 Kč

Nejspíše je to poslední umístění Adama Sandlera v nejlepší pětce herců. Stále dokáže do kin svým jménem přitáhnout diváky, ale jeho filmy za poslední dobu už moc nevydělávají (například komedie Pixely).


zdroj: Facebook.com

Publikováno: 13. 11. 2015

Komentáře ke článku

Chcete mít aktuální nabídky práce a brigád ve vaši lokalitě jako první? Vložte váš email:

Odesláním formuláře souhlasíte se zpracováním
osobních údajů dle obchodních podmínek.

×
Toplist