3 tipy na rychlý účes do práce

Nebaví vás nosit dokola stále stejný účes do práce? Nebo maximálně střídáte rozpuštěné vlasy a culík, protože na nic složitějšího nemáte ráno čas? Zkoukněte naše 3 tipy na účes a budete mít rychlou a perfektní obměnu vašeho hairstylu do práce.

Inspirujte se! Je to jednoduché, rychlé a velmi atraktivní. Připravte si pár gumiček, vlásenky, pinetky a jednu papilotu a můžete začít!

Půlměsíc

Vlasy svažte na týle do culíku, který uhladíte a přestříkáte lakem. Konečky vlasů svažte gumičkou a vezměte si k ruce papilotu, tvarovací natáčku ve tvaru podlouhlé trubky, a začněte culík omotávat směrem nahoru a k hlavě. Až uděláte první dvě otáčky papiloty, přichyťte ji na obou stranách k drdůlku. Poté vlasy namotejte až k hlavě a opět připevněte drdůlek ke staženým vlasům. Nakonec vlasy roztáhněte po celé délce papiloty tak, abyste schovali její konce.

Mašlička

Opět si nejprve udělejte culík stejným způsobem jako v předešlém účesu. Gumičku popotáhněte trošku dolů, abyste si nad ní vytvořili prostor na protáhnutí culíku (horem skrz připravenou mezírku). Culík znova utáhněte a vzniklou „mašličku“ prsty upravte, aby měla ten správný tvar.

Buřtíky

Při tomto účesu v podstatě opakujete předchozí „mašličku“. Nyní místo jedné uděláte tři, nebo čtyři za sebou, pokud máte dlouhé vlasy. Vlasy protáhnete stejným způsobem, jak je popsáno výše. Culík o deset centimetrů níže zagumičkujete a celý postup se opakuje podle délky vašich vlasů. 

Publikováno: 25. 9. 2015

Komentáře ke článku

Chcete mít aktuální nabídky práce a brigád ve vaši lokalitě jako první? Vložte váš email:

Odesláním formuláře souhlasíte se zpracováním
osobních údajů dle obchodních podmínek.

×
Toplist