4 špičkoví sportovci, kteří přišli na mizinu

Nám, normálním lidem, to hlava nebere. Špičkoví sportovci si během své kariéry vydělají více peněz, než nám projde rukama za celý život, a z ničeho nic se ocitnou ve finanční nouzi. Jako například George Best…

Takhle se jim podařilo zatočit s penězi.

1. Hýřivý alkoholik George Best

Tento anglický fotbalový hráč si vydělal během své jednadvacetileté kariéry přes 100 milionů dolarů. V roce 1968 dosáhl s Manchesterem United vítězství v Poháru mistrů evropských zemí. Jeho život mimo hřiště už tak vítězný nebyl. Láska k alkoholu ho nejen přivedla do vězení za řízení v opilosti, ale také musel podstoupit transplantaci jater, což ho v pití alkoholu neodradilo. Co se tedy s těmi všemi penězi stalo? Jak sám řekl v rozhovoru s BBS: „Hodně jsem utratil za chlast, ženské a za rychlá auta. Zbytek jsem promrhal.“


zdroj: Facebook.com

2. Gambler Antoine Walker

Basketbalový hrdina, Antoine Walker, dokázal během pár let „rozfofrovat“ přibližně 110 milionů dolarů, které získal při kariéře v Dallasu, Miami, Bostonu, Atlantě a Minnesotě. Nejvíc peněz utratil za drahá auta (značky: Bentley, Range Rover, Hummer) a šperky. Aby toho rozhazování nebylo málo - propadl hazardním hrám. Postupně přišel o veškerý majetek a zahrabal se do milionových dluhů.


zdroj: Hoopshype.com

3. Tvrdý král boxerů Mike Tyson

Boxer Mike Tyson si v ringu vydělal mezi 300 a 400 miliony dolarů. Když byl na vrcholu kariéry, platili za jeho zápas dokonce 30 milionů dolarů. A jak už to s rychle přibývajícími penězi bývá, Tyson si začal kupovat jako šílený drahá auta, šperky, vily a dokonce tygry. V roce 2003 přišel bankrot a s ním i dluhy, které vystoupaly do výše 23 milionů dolarů. Tento muž se dokonce dostal na tři roky do vězení za znásilnění, řízení pod vlivem alkoholu a držení drog.


zdroj: Facebook.com

4. Marnotratný Kenny Anderson

Skoro jako mávnutím proutku zmizelo basketbalistovi, Kennymu Andersonovi, 60 milionů dolarů. Kam se všechny peníze poděly? „Přátelé“ ho připravili o deset milionů, nákupem drahých aut také ubylo a nakonec ho hodně stál i rozvod se svojí manželkou, které vyplatil skoro šest milionů dolarů. A to ani nemluvíme o další nemalé částce – alimentech. Tímto způsobem v roce 2005 přišel na mizinu.


zdroj:Content.usatoday.com

Publikováno: 23. 9. 2015

Komentáře ke článku

Chcete mít aktuální nabídky práce a brigád ve vaši lokalitě jako první? Vložte váš email:

Odesláním formuláře souhlasíte se zpracováním
osobních údajů dle obchodních podmínek.

×
Toplist