Nabídky práce v Kamenici a okolí v oboru Technické obory
Seznam zobrazených firem s inzercí dle nastavené filtrace:
INDEX NOSLUŠ s.r.o.

Seznam lokalit v zobrazených inzerátech:
Mnichovice, okres Praha-východ, Benešov, Praha, Rudná, okres Praha-západ, Vlašim, Beroun, Lysá nad Labem, Zruč nad Sázavou, Kralupy nad Vltavou, Kladno, Nymburk, Kolín, Příbram

Kamenice, okres Praha-východ

Charakterizace města a jeho instituce: Kamenice je moderní obec s rozvinutou infrastrukturou. Nachází se zde základní škola, mateřská škola, knihovna, kulturní dům, sportoviště, pošta, banky, lékařská ordinace a další služby. V obci působí také řada spolků a organizací, které se věnují kulturnímu a společenskému životu.

 

Politická a správní struktura: Obec Kamenice je samosprávnou jednotkou s vlastním zastupitelstvem a starostou. Zastupitelstvo má 15 členů, kteří jsou voleni na čtyřleté období. Starostou obce je od roku 2018 Jiří Červený.

 

Ekonomika a průmysl: Hlavním ekonomickým motorem obce je průmysl. V obci sídlí několik výrobních firem, především z oblasti strojírenství a elektrotechniky. V posledních letech se v obci rozvíjí také cestovní ruch.

 

Doprava a dostupnost: Kamenice je dobře dostupná veřejnou dopravou. Obec leží na železniční trati Praha-Vranov nad Dyjí a je také obsloužena autobusovými linkami. Do centra Prahy je to z Kamenice zhruba 30 minut autem nebo vlakem.

 

Bydlení a rodinný život: Kamenice je oblíbenou lokalitou pro bydlení. V obci je k dispozici široká nabídka nemovitostí, od rodinných domů po byty. Obec nabízí také dobré podmínky pro rodinný život. Nachází se zde mateřská škola, základní škola, školka, sportoviště a další služby.

 

Geografie a poloha: Kamenice se nachází v okrese Praha-východ ve Středočeském kraji. Leží zhruba 8 km jižně od hranic Prahy a asi 26 km jihovýchodně od centra hlavního města. Obec je obklopena lesy a loukami. V blízkosti obce se nachází také několik přírodních rezervací 

Přečtěte si aktuální články z naší poradny

Za darování krve máte nárok na placené volno

Za darování krve máte nárok na placené volno

Bezúplatné darování krve je úctyhodná činnost každého dárce. Proto i zákoník práce na dárce myslí a přiznává jim za darování krve nárok na volno z práce, a to dokonce volno placené. Ukážeme vám, jak správně svou nepřítomnost v práci nahlásit a jaké jsou výhody pro dárce.

Návštěva lékaře v pracovní době a další překážky

Návštěva lékaře v pracovní době a další překážky

Stane se to velkému množství zaměstnanců –⁠ musíte k lékaři, který nemá volno brzy ráno nebo pozdě večer, musíte tedy lékaře navštívit ve své pracovní době. Ukážeme vám, co říká zákoník práce na téma návštěva lékaře v pracovní době. Zákoník práce a propustka k lékaři? Věděli jste, že zákoník práce nezná pojem propustka k lékaři? Abyste věděli o propustkách všechno, ukážeme vám, co by měla propustka k lékaři obsahovat.

Práce ve svátek - nejčastější otázky a odpovědi

Práce ve svátek - nejčastější otázky a odpovědi

Práce ve státní svátek otevírá řadu otázek, na které vám odpovíme. Dozvíte se, zda je práce ve svátek přesčas, jak je to s příplatky a náhradním volnem, zda je možné nařízení práce ve svátek. Jak zákoník práce definuje státní svátek, respektive práci ve státní svátek.

Rekvalifikační kurzy od úřadu práce

Rekvalifikační kurzy od úřadu práce

Až 50 000 Kč na získání nové nebo zvýšení, rozšíření či prohloubení dosavadní kvalifikace, jinými slovy odborné způsobilosti. Povíme si, jaké jsou podmínky pro uchazeče, jak podat žádost a jak dále postupovat, aby byl kurz uhrazen Úřadem práce.

Co nabízí úřad práce pro cizince? Zjistěte!

Co nabízí úřad práce pro cizince? Zjistěte!

Pokud jste cizincem hledajícím pracovní uplatnění v České republice, je tento článek přímo pro vás. Povíme si o tom, jak cizince z pohledu zaměstnávání úřad práce rozděluje, jak cizincům může pomoci.

Zjistěte, jaké povinnosti má vedoucí zaměstnanec

Zjistěte, jaké povinnosti má vedoucí zaměstnanec

Ve většině společností jsou vedoucí zaměstnanci, tedy zaměstnanci, kteří vedou alespoň jednoho podřízeného. Z pozice vedoucího zaměstnance mají tito kolegové specifické povinnosti, které jim stanovuje zákoník práce. Dozvíte se, jak je to se zkušební dobou, přesčasy i případným ukončením pracovního poměru ze strany vedoucího pracovníka či z vaší strany.

Vše, co potřebujete znát o práci v noci

Vše, co potřebujete znát o práci v noci

Práce v noci je specificky upravena v zákoníku práce a ukládá vašemu zaměstnavateli řadu povinností. Právnickou řeč jsme pro vás zlidštili a zjistíte, co to je práce v noci, jaká je minimální výše příplatku za práci v noci, jak musí váš zaměstnavatel upravit pracoviště a kdo nesmí práci v noci vykonávat.

Prodloužení, nemoc či dovolená ve zkušební době? Poradíme, jak na to

Prodloužení, nemoc či dovolená ve zkušební době? Poradíme, jak na to

Vše, co potřebujete vědět o zkušební době. Co je to zkušební doba, je zkušební doba povinná, jak dlouhá je zkušební doba, může být zkušební doba prodloužena? Co zkušební doba a nemoc, zkušební doba a dovolená, nebo co když otěhotníte? Včetně vzoru výpovědi pro zaměstnance.

Znáte svá práva? Minimální mzda v ČR

Znáte svá práva? Minimální mzda v ČR

Minimální mzda je minimální výše odměny za odvedenou práci v pracovněprávním vztahu. Mzda nesmí být nižší než minimální mzda. Zjistěte, jaká je aktuální minimální mzda, jaká je minimální mzda hodinová a minimální mzda měsíční. Pro srovnání vám ukážeme i minimální mzdu z roku 2003.

TOP 10 HR konferencí a událostí v Česku

TOP 10 HR konferencí a událostí v Česku

Seznamte se s nejlepšími HR událostmi roku! Představujeme vám TOP 10 konferencí a setkání zaměřených na lidské zdroje, kde můžete získat aktuální informace, sdílet zkušenosti a navázat nové kontakty v oboru. Nepropásněte příležitost být v centru dění a být informován o nejnovějších trendech v HR. 🌟🗓️🤝

akce bez bonus bonusy co den dík díky dle do doba Ina interní je k ke kol kolem ku Lea měsíc možnost mzdy na náplň práce o ob od operátor paušál pec po pozice práce pracovní pracovní doba pro prostředí při růst s se sklad směny stravenkový paušál systém Tea to týden u v ve vedení víkend vo volno z za zdraví ze zkušenosti AJ Ali Ben benefit firma hledám Irma IT Ivo kontrolor kvality mzda odpovědnost pečlivost plat přes přesčas přesčasy příplatky Tim uplatnění vhodná benefity nad NDA stres vz analytik home office místo napříč Office Oleg penzijní připojištění pojištění Praha praxe procesy před připojištění příspěvek řízení společnost společnosti spolupráce stabilní stravenky vedoucí výkon druh Eva hodnocení nepřetržitý ohodnocení pracovník stravování Týn zaměstnání zdravotní zdravotní stav znalost auto automobil blízko Bor činnost dění dodržování dokumentace elektro elektromechanik EU ISO komunikace krom kurz kurzy Luže mobil na dobu neurčitou nábor Nick Nika pod proti příplatek služební služební auto smlouva SOU sport technik Tom uchazeč vně vzdělání zaměstnanec Zruč docházka Lada mezi nabídky nadřízený platy Říčany technologie týden dovolené navíc výplaty dovolená stará zaměstnavatel zdarma evidence Lev Most občerstvení Sam samostatnost specialist telefon vydávání vzdělávací kurzy administrativní HR Chrášťany životní pojištění dodržování termínů flexibilní flexibilní pracovní doba mobilní tarif nová nové Oto pitný režim plán plánování pracovní místo pracovní prostředí režim školení tarif teambuilding Vít vod voda životopis inženýr mezinárodní nový ode vzdělávání Dino Iva masáže nárok Ota poblíž podle pro zaměstnance absolvent absolventy během elektrikář pracoviště STK HW příklad výroba absolventi agenturní zaměstnávání Dan Mikuláš Neratovice ubytování Velké zaměstnávání agenda Alan Ela mimo personální agenda postup pracovní cesty work-life balance automobily odměny práva správa domov manažer reporting Rita sledování BOZP OZP Černý parkování jídlo spoření žádost Elen Ria ukončení plnění Kolín oblečení Ovčáry vzhledem k kolega kvalifikace
Buďte PRVNÍ, kdo se dozví o nových pracovních nabídkách v oboru Technické obory v Kamenici a okolí
Nechte si od nás na e-mail zasílat nejnovější nabídky na pracovním trhu, aby Vám žádná zajímavá neutekla.

Ve smyslu Zákona č. 101/2000 Sb., o ochraně osobních údajů a o změně některých zákonů a Nařízení Evropského parlamentu a Rady (EU) 2016/679 z 27. dubna ochraně fyzických osob při zpracování údajů a o volném pohybu těchto údajů, kterým se ruší směrnice 95/46/ES o ochraně osobních údajů, dobrovolně souhlasím se správou, zpracováním a uchováním mých osobních údajů provozovatelem Coweo technologies s.r.o. Škrétova 490/12, 120 00 Praha 2 - Vinohrady, IC: 05157552 v rozsahu: e-mailová adresa a lokalita pracovní nabídky za účelem vytvoření a spravování mé registrace na internetové stránce www.jenprace.cz, dále pak za účelem přijímání emailových zpráv s nabídkami práce v rámci počítačové sítě internet. Osobní údaje budou poskytnuty třetím stranám pro účely IT servisu výše uvedené internetové stránky. Při zpracování osobních údajů v žádném případě nebude docházet k přeshraničnímu přenosu do třetích zemí. Souhlas je kdykoli možné odvolat, jinak zanikne po uplynutí 3 let ode dne udělení a údaje budou vymazané. Vaši žádost o odvolání souhlasu zašlete na e-mailovou adresu info@jenprace.cz nebo na adresu sídla naší společnosti: Coweo technologies s.r.o. Škrétova 490/12, 120 00 Praha 2 - Vinohrady, IČ: 05157552.

Pracovní portál JenPráce.cz provozuje Coweo

© 2016–2023 Coweo Technologies s.r.o., všechna práva vyhrazena