Nabídky práce ve Dřítči a okolí v oboru Lidské zdroje a personální managementSeznam zobrazených firem s inzercí dle nastavené filtrace:
Regmont EU s.r.o., Kimberly-Clark, s.r.o., SIMIX GROUP s.r.o., INDEX NOSLUŠ s.r.o., AGENTURA PLUS, spol. s r.o., S T A K O společnost s ručením omezeným, Nefrito laboratories, s.r.o., RKO GROUP a.s., ManpowerGroup s.r.o., COMPOSITE COMPONENTS a.s., Spirála pomoci, o.p.s.

Seznam profesí v zobrazených inzerátech:
Administrativní pracovník / pracovnice, Asistent / Asistentka, Back office pracovník / pracovnice, Fakturant / Fakturantka, Specialista / specialistka plánování, Technickoadministrativní pracovník / pracovnice, HR manager, Brand manager, Marketingový asistent / asistentka, Marketingový manažer / manažerka, Vedoucí obchodu, HR specialista / specialistka, Personalista / Personalistka, Náborář / Náborářka, Trenér / Trenérka, Odborný pracovník / pracovnice, Ošetřovatel / Ošetřovatelka, Projektový / projektová manažerka, Manažer / manažerka prodeje, Online marketing, Pracovník / pracovnice v sociálních službách

Seznam lokalit v zobrazených inzerátech:
Černilov, Jaroměř, Pardubice, Hradec Králové, Slatiňany, Choceň, Kolín

Přečtěte si aktuální články z naší poradny

Osobní ohodnocení pro zaměstnance státu

Osobní ohodnocení pro zaměstnance státu

Osobní ohodnocení zaměstnance státní správy je zajímavou součástí mzdy. Zákoník práce jasně stanovuje podmínky, za kterých se osobní ohodnocení státnímu zaměstnanci uzná a v jaké výši. Může dosahovat až 100 %! Ve většině našich článků se věnujeme zaměstnancům soukromého sektoru, kteří pobírají mzdu. Často diskutovaným tématem je osobní ohodnocení zaměstnance a jeho nárok na něj. Podle zákona, respektive podle zákoníku práce, na osobní ohodnocení vzniká nárok jen určitým skupinám zaměstnanců státní správy, pobírajících plat, kteří splní zákonem stanovené podmínky.

Jednoduché ukončení dohody o pracovní činnosti

Jednoduché ukončení dohody o pracovní činnosti

Uzavřeli jste se zaměstnavatelem dohodu, kterou chcete ukončit? Povíme si vše o ukončení dohody o pracovní činnosti. Kdy můžete podat výpověď z dohody o pracovní činnosti, kdy můžete zaměstnavatele požádat o podepsání dohody o ukončení dohody o pracovní činnosti a kdy máte právo podat okamžité zrušení dohody o pracovní činnosti.

Buďte nejpřipravenějším kandidátem na pohovoru!

Buďte nejpřipravenějším kandidátem na pohovoru!

Pojďme se připravit na pracovní pohovor. Po přečtení tohoto článku budete znát odpovědi na všechny své otázky - jak se připravit na pracovní pohovor, jaké zvolit oblečení, jak dlouho pracovní pohovor trvá.

Velký přehled o ošetřování člena rodiny - OČR

Velký přehled o ošetřování člena rodiny - OČR

Potřebujete se krátkodobě postarat o dítě či osobu blízkou? Povíme vám, jaké jsou podmínky pro výplatu ošetřovného, o koho ze svých příbuzných můžete pečovat, kdo a jak dlouho může pečovat a kdy výplatu ošetřovného dostanete.

Práce ve svátek - nejčastější otázky a odpovědi

Práce ve svátek - nejčastější otázky a odpovědi

Práce ve státní svátek otevírá řadu otázek, na které vám odpovíme. Dozvíte se, zda je práce ve svátek přesčas, jak je to s příplatky a náhradním volnem, zda je možné nařízení práce ve svátek. Jak zákoník práce definuje státní svátek, respektive práci ve státní svátek.

Jak se zbavit stresu z práce, než vás přemůže

Jak se zbavit stresu z práce, než vás přemůže

Zvládání stresu je individuální. Jsou lidé, kteří milují, když je jejich práce extrémně stresová, a naopak jsou tací, které sebemenší stres vykolejí. Ukážeme vám metody, které vám při pravidelném tréninku pomohou zbavit se stresu z práce. Doplníme i rady, co od stresu dlouhodobě nepomůže.

Řešíte nárok na mateřskou dovolenou? Poradíme

Řešíte nárok na mateřskou dovolenou? Poradíme

Čekáte rodinu? Povíme si vše o mateřské dovolené, jaký máte nárok na mateřskou dovolenou, kdy je pro vás nejlepší si vybrat zbývající dovolenou. Dozvíte se, že v průběhu mateřské dovolené vám vzniká nárok na další dovolenou.

První dojem - jak se vhodně obléct na pohovor

První dojem - jak se vhodně obléct na pohovor

Dali jste si práci s přípravou životopisu, hledáním vysněné práce a pozvali si vás na pohovor? Není důležité, zda se bude jednat o online pohovor či osobní. Vhodné oblečení musíte zvolit v obou případech. A to bez ohledu na to, s kým ze společnosti se setkáte. Nepodceňujte pohovor s “jen” personalistou, protože ten může do dalších kol výběrového řízení poslat někoho jiného. První dojem můžete udělat jen jednou.

Jak na změnu pracovní pozice, aby to vyšlo

Jak na změnu pracovní pozice, aby to vyšlo

Na stávající pozici jste již několik let a cítíte, že potřebujete změnu. Ať již povýšení, změnu pracovní pozice nebo dokonce změnu oboru? Podívejte se s námi na to, jaké máte možnosti a jak si o změnu říci, aby vám nadřízený vyšel maximálně vstříc.

Vše, co potřebujete znát o práci v noci

Vše, co potřebujete znát o práci v noci

Práce v noci je specificky upravena v zákoníku práce a ukládá vašemu zaměstnavateli řadu povinností. Právnickou řeč jsme pro vás zlidštili a zjistíte, co to je práce v noci, jaká je minimální výše příplatku za práci v noci, jak musí váš zaměstnavatel upravit pracoviště a kdo nesmí práci v noci vykonávat.

administrativní administrativní pracovník AJ Ali Amy asistent asistentka backoffice Ben benefit benefity bez Bor certifikace co Čech česká den do EU evidence firma hlavní hodnocení HR Irma IT je k kancelář ke kol ku Luže Mark marketing Most na náplň práce Nick Nika nová nový o ob od ode odměňování odpovědnost Office ohodnocení online Oto Otto pitný režim po pod podpora práce pracovní pracovník pro režim Ria řízení s Sam se služební společnost společnosti stabilní stravenky to u v ve vedení vo vz z za zaměstnanců ze znalost bonus činnost ČR doba Ema flexibilní flexibilní pracovní doba fond interní Ivo Jaroměř komunikace mezi mezinárodní mobil možnost na dobu neurčitou Oleg onboarding Ota pec plat pojištění pracovní doba práva před přede při příspěvek rozvoj SOU specialist spolupráce správa stravování tarif vně vod zákoník zaměstnanec zkušenosti změny znalosti životopis auto automobil business business development dění dík díky dle důsledky Ina Iva krom kvality Lea leadership Malý management manažer motivace nad napříč Němec nové plnění poradenství postup prostředí růst služba spokojenost Tim Tom vedoucí vstříc výsledky zájmy značka BOZP Dan hledám home office Jan Lída mobilní tarif OZP parkování penzijní připojištění pozice praxe připojištění specialista školení týden týden dovolené navíc úraz agentury data inovace inzerce kandidát Lech manager Martin Martina nabídka nábor pracovní nabídka RECRU reporting vzdělání vzdělávání vztahy administrativa agentura český dokumentace formulář Král králové mzdy personalista pobočky přes samostatnost systém Tea teambuilding telefon uchazeč uchazeči vhodná Vít volno zdraví absolvent bezpečnost dodržování dub Hradec Hrubá měření mistr mlýn mzda Pardubice pečlivost Role sick day sport stavebnictví ubytování včetně zaměstnání zdravotní dopis kariérní růst krásné kvalifikace místo plán plánování průvodní dopis vysoké auta během dělník Hodonín Inka kolem Králíky odpověď podle poloviční úvazek Rakovník stará úvazek Velká vyšší akce audit inzerát inzeráty kurz místa občerstvení odměny partner personální oddělení pracovní místa zaměstnávání bezpečnost práce dodatky Elen Eleni Lom personalistka pohovor pracovní poměr pracovní smlouvy příklad STK technik Brod Český Brod Ida Kolín náklady nevýhod péče pečovatel příplatky služební auto svátek úřad zkrácený úvazek
Buďte PRVNÍ, kdo se dozví o nových pracovních nabídkách v oboru Lidské zdroje a personální management ve Dřítči a okolí
Nechte si od nás na e-mail zasílat nejnovější nabídky na pracovním trhu, aby Vám žádná zajímavá neutekla.

Ve smyslu Zákona č. 101/2000 Sb., o ochraně osobních údajů a o změně některých zákonů a Nařízení Evropského parlamentu a Rady (EU) 2016/679 z 27. dubna ochraně fyzických osob při zpracování údajů a o volném pohybu těchto údajů, kterým se ruší směrnice 95/46/ES o ochraně osobních údajů, dobrovolně souhlasím se správou, zpracováním a uchováním mých osobních údajů provozovatelem Coweo technologies s.r.o. Škrétova 490/12, 120 00 Praha 2 - Vinohrady, IC: 05157552 v rozsahu: e-mailová adresa a lokalita pracovní nabídky za účelem vytvoření a spravování mé registrace na internetové stránce www.jenprace.cz, dále pak za účelem přijímání emailových zpráv s nabídkami práce v rámci počítačové sítě internet. Osobní údaje budou poskytnuty třetím stranám pro účely IT servisu výše uvedené internetové stránky. Při zpracování osobních údajů v žádném případě nebude docházet k přeshraničnímu přenosu do třetích zemí. Souhlas je kdykoli možné odvolat, jinak zanikne po uplynutí 3 let ode dne udělení a údaje budou vymazané. Vaši žádost o odvolání souhlasu zašlete na e-mailovou adresu info@jenprace.cz nebo na adresu sídla naší společnosti: Coweo technologies s.r.o. Škrétova 490/12, 120 00 Praha 2 - Vinohrady, IČ: 05157552.

Pracovní portál JenPráce.cz provozuje Coweo

© 2016–2023 Coweo Technologies s.r.o., všechna práva vyhrazena