Process Engineer

Smluvní vztah pracovní smlouva (hpp)
Lokalita Jablonec nad Nisou
Firma KM Career s.r.o.
Kategorie Technické obory
Min. vzdělání Středoškolské nebo odborné vyučení s maturitou

Co od Vás očekáváme:

Pro významného klienta působícího v Automobilovém průmyslu, hledáme na tuto pozici kandidáty, kteří splňují vstupní požadavky a oslovila je pracovní nabídka a náplň na tuto pozici.

Náplň práce:

  • Preparation of technical drawing
  • FMEA, 8 D, Lean approach, Flow of material, Standard Work, Training,
  • Continuous improvent of KPI´s – scrap, uptime, productivity
  • Optimization and improvement of processes and putting them into practice
  • Coordination of activities with introduction of new products and technologies
  • Contact with clients in the technology and design

Požadavky:

  • University / secondary technical direction.
  • Experience in similar position (preferably automotive)
  • Communicative knowledge of English.
  • Knowledge FMEA and Lean methodologies
  • Knowledge of MS Ofiice, CAD
  • Ability to work effectively in a team environment
  • Good organizational and communication skills.
  • Flexibilita, compromise

Nabízíme:

  • Team work environment
  • Respectful environment
  • Possibility of career and professional growth
  • Flexi time
  • International environment in daily work responsibilities
  • Attractive salary + bonus
  • Other benefits like language training, technical training , team building activities etc

Oslovila Vás tato nabídka? Chcete pracovat pro tuto společnosti? V případě zájmu volejte nebo pište pro bližší informace a osobní pohovor na tuto kontaktní osobu:

Jana Wollmannová,
Tel.: zobrazit tel. číslo
E-mail: e-mail přes odpovědní formulář
Web: www.kmcr.eu
Evidenční číslo: 0046

  • Rudník
  • AKWEL RUDNIK CZECH REPUBLIC a.s.
  • od 30 000 Kč
  • Plný úvazek
Zveřejněno: 1. září
  • Turnov
  • KM Career s.r.o.
Zveřejněno: 4. listopadu
  • Litoměřice
  • Tisk Liška s.r.o.
  • 14 000 – 16 000 Kč
  • Ždírec nad Doubravou
  • Petr Novák
  • 19 000 – 28 000 Kč
  • Benešov
  • The Barrister Coffee & Wine, s.r.o.
  • 15 000 – 18 000 Kč
  • Hradec Králové
  • Original Interier, stavby s.r.o.
  • 20 000 – 29 999 Kč
  • Jablonec nad Nisou

Jak je to s dovolenou při ukončení práce

Řešíte nárok na mateřskou dovolenou? Poradíme

Čekáte rodinu? Povíme si vše o mateřské dovolené, jaký máte nárok na mateřskou dovolenou, kdy je pro vás nejlepší si vybrat zbývající dovolenou. Dozvíte se, že v průběhu mateřské dovolené vám vzniká nárok na další dovolenou. Na konkrétních příkladech si ukážeme, které maminky mají na peněžitou pomoc v mateřství nárok, které naopak nemají. Pro srovnání vám ukážeme, jak dlouhou mají mateřskou v dalších zemích světa.

Co dělat, když se setkáte se šikanou na pracovišti

Tarifní mzda a vše, co o ní potřebujete vědět

Tarifní mzda je využívána ve společnostech se standardizovanou nebo hromadnou výrobou a silnou pozicí odborové organizace. Podíváme se, jak se tarifní stupně mzdy určují, a to i s konkrétním příkladem, co do tarifní mzdy zahrnovat, co se zaměstnancům vyplácí nad rámec tarifní mzdy. Ukážeme si i hlavní výhody a nevýhody a závěrem dodáme i doporučení pro zaměstnavatele, kteří zavedení tarifní mzdy zvažují.

Kdy vás musí z práce omluvit, a kdy i zaplatit?

Víte, že jsou situace, kdy vás zaměstnavatel musí ze zákona z práce omluvit, aniž byste si čerpali dovolenou? Jsou to tzv. překážky na straně zaměstnance nebo zaměstnavatele. Pojďme se podívat, kdy máte nárok na placené či neplacené volno a nemusíte čerpat dovolenou.

Co dělat, když vám zaměstnavatel nezaplatil

Poradíme vám, co dělat, když zaměstnavatel neplatí mzdu a co dělat, když zaměstnavatel neplatí sociální a zdravotní pojištění. Nevyplacená nemocenská? I s tím vám poradíme. Dozvíte se také, jak správně podat stížnost na zaměstnavatele.

Trainee program – první práce pro absolventy

Co s sebou na úřad práce? Jaké vzít dokumenty

Novinářské syndikáty a asociace - na koho se obrátit při sdílení pracovních témat

Vzdělávání v HR - TOP 10 magazínů

auto automobil benefit bonus den e-mail EU hledám IT kandidát mobil nabídka náplň práce NDA nová pec pohovor požadavky práce pracovní pracovní nabídka společnost společnosti technologie CAD dar dary design informace kontakt náplň osobní PR proces průmysl případ standard technolog