Volné místo ve firmě LEPŠÍ PRÁCE s.r.o.

Elektrikář • 33 500 Kč/měs • nástup ihned • ubytování •svozy

Smluvní vztah pracovní smlouva (hpp)
Lokalita Rokycany
Firma LEPŠÍ PRÁCE s.r.o.
Kategorie Řemeslná výroba a manuální práce, Technické obory
Min. vzdělání Odborné vyučení bez maturity
Hrubá mzda 33.500 – 40.000 Kč

O nás

LEPŠÍ PRÁCE s.r.o.

Jsme česká personální agentura. Za naším úspěchem stojí lidé. Stavíme na férovém jednání, odbornosti, znalosti pracovního trhu, flexibilitě a rychlém rozhodování.

Co od Vás očekáváme:

NABÍZÍME

  • 33 500 Kč/měs
  • navyšování mzdy
  • 1 500 Kč příspěvek na zajištěné ubytování / i na vlastní bydlení
  • nadstandardní příplatek za svátek 150 %
  • příplatek noční 10%, za práci v sobotu 20%, v neděli 30%
  • obědy je za 33 Kč (závodní stravování)
  • týden dovolené navíc
  • svozová doprava ZDARMA z Rokycan, Plzně a Strašic, Volduch, Oseku u Rokycan, Mirošova, Hrádeku, Břas, Berouna, Zdic, Žebráku, Cerhovic
  • možnost parkování v areálu pracoviště
  • 3 000 Kč odměna za doporučení nového zaměstnance
  • týdenní zálohy
  • MULTISPORT KARTA

POPIS PRACOVNÍ POZICE

  • zapojování elektroinstalace
  • kompletace klimatizačních jednotek.
  • moderní a čisté pracovní prostředí
  • 3 směnný provoz

POŽADUJEME

  • ochota pracovat v třísměnném provozu
  • vyhláška §50 – může být i propadlá

VOLEJTE ZDARMA
zobrazit tel. číslo

  • Mýto
  • Manuvia Plzeň
  • 30 000 – 37 500 Kč
  • Plný úvazek
  • Vhodné pro cizince
    Benefity:
  • Dovolená navíc
  • Kariérní růst
  • Příspěvek na stravování
Zveřejněno: 21. března
  • Plzeň
  • Manuvia People CZ a.s.
  • 32 000 – 40 000 Kč
  • Horní Počernice, Praha
  • Anna Hrudková
  • 40 000 – 43 000 Kč
  • Vhodné pro absolventy
    Benefity:
  • Kafetérie
  • Občerstvení na pracovišti
  • Parkoviště
Zveřejněno: 8. srpna
  • Plzeň
  • AC Jobs / Advantage Consulting
  • 30 000 – 45 000 Kč
Zveřejněno: 6. října
  • Litoměřice
  • Kateřina Zárubová
Zveřejněno: 7. prosince

Schäfer - Menk s.r.o., Manuvia, a. s., organizační složka, ManpowerGroup s.r.o., LEPŠÍ PRÁCE s.r.o., INDEX NOSLUŠ s.r.o., DISPONERO s.r.o., SKYCLEAN s.r.o., Vladimír Švejnoha, Manuvia Plzeň, Triangle Recruitment CZ s.r.o., futurel s.r.o., AC Jobs, s.r.o., Markmont, s.r.o., Alfa JOB CZ s.r.o., OMEXOM GA Energo s.r.o., RUG CZ, s.r.o., D.S.D. PRAKTIK s.r.o., GASTRO INTERIEUR s.r.o., RACCOON s.r.o., SH Job Partners s.r.o., Automyčka Express s.r.o., Personal fabric - agentura práce, a.s., Daikin Industries Czech Republic s.r.o., Globus ČR, v.o.s., B & BC, a. s., Skanska a.s., Manuvia Expert Recruitment CZ, s.r.o., H&B Group s.r.o., ARBYD CZ s.r.o., Jiří Marek, Omega Hořovice spol. s r.o., APEKO GROUP s.r.o.

Seznam profesí v zobrazených inzerátech:
Dělník / Dělnice, Obsluha strojů, Operátor / operátorka expedice, Malíř a natěrač / Malířka a natěračka, Instalatér a topenář / Instalatérka a topenářka, Truhlář / Truhlářka, Údržbář / Údržbářka, Uklízeč / Uklízečka, Zámečník / Zámečnice, Zedník / Zednice, Lakýrník / Lakýrnice, Svářeč / Svářečka, Autoelektrikář / Autoelektrikářka, Autolakýrník / Autolakýrnice, Mechanik / Mechanička, Mistr / Mistrová, Montážník / Montážnice, Operátor / operátorka NC / CNC strojů, Operátor / operátorka výroby, Plánovač / plánovačka výroby, Seřizovač / seřizovačka strojů, Technik / technička ve strojírenství, Technolog / technoložka ve strojírenství, Energetik / Energetička, Inženýr / inženýrka ve výrobě, Kontrolor / Kontrolorka, Nástrojář / Nástrojářka, Operátor / operátorka průmyslové výroby, Technik / technička výroby, Technolog / technoložka výroby, Servisní technik / technička, Elektrotechnik / Elektrotechnička, Elektromechanik / Elektromechanička, Elektromontér / Elektromontérka, Elektrikář / Elektrikářka, Technik / technička automatizace

Plzeň, Rokycany, Mirošov, okres Rokycany, Dýšina, Mýto, Třemošná, Chotíkov, Chlumčany, okres Plzeň-jih, Dobřany, okres Plzeň-jih, Hořovice, Líně, Plasy, Žebrák, Nýřany, Úherce, okres Plzeň-sever

Kde a jak si najít nejlepší brigádu a práci při studiu

Zodpovíme vaše dotazy ohledně brigád a práce, jak si najít tu nejlepší brigádu a co vše byste měli vědět o práci při studiu a praxi. Článek rozdělíme na dvě části, které spolu úzce souvisejí. V první části se budeme věnovat brigádám, praxím a v druhé části všeobecně práci při škole.

Jak zajistíte prodloužení pracovní smlouvy

Povíme vám vše k tématu “pracovní smlouva na dobu určitou a prodloužení”. Zjistíte, jaké máte možnosti, když se blíží konec vašeho pracovního poměru, kolikrát může zaměstnavatel využít možnost opakovaného prodloužení pracovní smlouvy na dobu určitou a kdy nastává automatické prodloužení pracovní smlouvy na dobu určitou.

Rekvalifikační kurzy v kostce

Pokud cítíte potřebu změnit zaměstnání a chcete začít od začátku, nebo naopak prohloubit svou odbornou způsobilost, právě pro vás jsou vhodné rekvalifikační kurzy. Vysvětlíme si, kdo se může na rekvalifikační kurz přihlásit, jak dlouho trvá, kdo jej zaplatí. Nechybí přehled nejžádanějších rekvalifikačních kurzů.

Jak na ukončení pracovního poměru dohodou? Využijte vzor

Často se stává, že potřebujete svůj pracovní poměr ukončit dříve a nemůžete ve stávajícím zaměstnání čekat na klasickou dvouměsíční výpovědní lhůtu. V dalším díle našeho miniseriálu o skončení pracovního poměru se zaměříme na tyto situace, tedy na ukončení pracovního poměru dohodou.

Prodloužení, nemoc či dovolená ve zkušební době? Poradíme, jak na to

Vše, co potřebujete vědět o zkušební době. Co je to zkušební doba, je zkušební doba povinná, jak dlouhá je zkušební doba, může být zkušební doba prodloužena? Co zkušební doba a nemoc, zkušební doba a dovolená, nebo co když otěhotníte? Včetně vzoru výpovědi pro zaměstnance.

Co nabízí úřad práce pro cizince? Zjistěte!

Pokud jste cizincem hledajícím pracovní uplatnění v České republice, je tento článek přímo pro vás. Povíme si o tom, jak cizince z pohledu zaměstnávání úřad práce rozděluje, jak cizincům může pomoci.

Trainee program – první práce pro absolventy

Trainee program, neboli výcvikový program, je vhodný pro studenty posledních ročníků nebo absolventy středních či vysokých škol. Společnost, která trainee program vypíše, si vybírá špičkové studenty či absolventy, ze kterých chce vychovat své budoucí talenty.

Nelegální zaměstnávání aneb práce na černo

Povíme vám, jak rozpoznat zaměstnávání na černo. Jaká jsou rizika práce na černo a jak vysoké jsou pokuty pro zaměstnance, který pracuje na černo, a pro zaměstnavatele, který práci na černo umožnil. Dále vám poradíme, jak poznat, že agentura práce má potřebné oprávnění, a vy se nebudete podílet na nelegálním zaměstnávání.

Vše o stažení výpovědi ze strany zaměstnance

Stažení výpovědi zaměstnancem je vlastně prosbou ke stávajícímu zaměstnavateli, aby si vás v práci ponechal. Zaměstnavatele není možné ke stažení výpovědi přimět. Pokud zaměstnavatel souhlasí, stačí vyplnit formulář ke stažení výpovědi, který naleznete v našem článku.

Zjistěte, jaké povinnosti má vedoucí zaměstnanec

Ve většině společností jsou vedoucí zaměstnanci, tedy zaměstnanci, kteří vedou alespoň jednoho podřízeného. Z pozice vedoucího zaměstnance mají tito kolegové specifické povinnosti, které jim stanovuje zákoník práce. Dozvíte se, jak je to se zkušební dobou, přesčasy i případným ukončením pracovního poměru ze strany vedoucího pracovníka či z vaší strany.

AJ Beroun den elektrikář elektro HR Hrádek Mirošov možnost mzdy náplň práce NDA nové Osek parkování plat pozice práce pracoviště pracovní pracovní prostředí prostředí příplatek příspěvek sport stravování svátek týden týden dovolené navíc ubytování zdarma Žebrák areál dar doprava dovolené instalace karta kov náplň navíc odměna oprava PR rok standard závod