Hledáme lidem práci Manpower

Brusič - vysoká mzda + bonusy

Lokalita Hradec Králové
Zadavatel ManpowerGroup s.r.o.
Kategorie Technické obory

O nás

ManpowerGroup s.r.o.

Co od Vás očekáváme:

Hledáme šikovného Brusiče, který se chce stát členem velmi přátelského týmu a posílit tak řady prosperující německé společnosti. Společnost se zabývá výrobou komponent a zařízení pro farmaceutický průmys pro české i zahraniční klienty. Čeká na vás rozmanitá a zároveň zajímavá práce, která Vás každým projektem posouvá dál. Těště se na podporu kolegů i odpovídající mzdu se zaměstnaneckými bonusy.

Místo výkonu práce: Hradec Králové

Popis pozice:

broušení kovů

dodržování technologických postupů dle dokumentace

obsluha brusky

práce v 2 směnném pracovní režimu

Profil kandidáta:

manuální zručnost a šikovnost

ochota pracovat v 2 směnném pracovním režimu

Nabízíme:

individuální finanční ohodnocení odvíjející se od vašich zkušeností

5 týdnů dovolené

příspěvek na penzijní připojištění, příspěvek na dopravu

dotované stravování nadstandardní zdravotní péče

vánoční prémie pro každého, odměny při významných životních jubileích, odměny při dosažení důchodového věku

odměny při významných životních událostech - svatba, narození dítěte

mikulášské balíčky pro děti, dětský den

INDEX NOSLUŠ s.r.o.

Na co máte nárok při pracovním úrazu

Nahlásili jste pracovní úraz, zaměstnavatel potvrdil, že se o pracovní úraz jedná, s lékařem jste vyplnili potřebné dokumenty pro pojišťovnu. Víte, na co všechno máte nárok? Kdy zaměstnavatel nemusí odškodné vyplatit, nebo vyplatí jen část?

Teambuilding z pohledu firmy i zaměstnance

Vše o stažení výpovědi ze strany zaměstnance

Nelegální zaměstnávání aneb práce na černo

Povíme vám, jak rozpoznat zaměstnávání na černo. Jaká jsou rizika práce na černo a jak vysoké jsou pokuty pro zaměstnance, který pracuje na černo, a pro zaměstnavatele, který práci na černo umožnil. Dále vám poradíme, jak poznat, že agentura práce má potřebné oprávnění, a vy se nebudete podílet na nelegálním zaměstnávání.

I vy se na pohovoru ptejte! Jaké jsou typy testování

Jak na ukončení pracovního poměru ze zdravotních důvodů

Odpovědi na otázky při péči o osobu blízkou

Péče o osobu blízkou není jednoduchá, je náročná časově, psychicky a často i finančně. Zodpovíme všechny vaše dotazy, abychom vám v této situaci pomohli. Vysvětlíme si, kdo je to osoba blízká, jaké jsou vaše povinnosti jako pečující osoba. Povíme si vše o příspěvku na péči, kdo, kde a jak o příspěvek žádá, co je možné z příspěvku zaplatit. Jak je možné skloubit vaši práci s péčí; na co jako zaměstnanec máte nárok. A v neposlední řadě i jak péči o osobu blízkou ukončit.

Novinky v zákoníku práce 2023: velký přehled změn

S příchodem nového roku souvisí i legislativní změny. Rádi bychom vám usnadnili orientaci v chystaných novinkách. Proto v daném článku si představíme základní připravované změny roku 2023 spojené s pracovním trhem.

Vzdělávání v HR - TOP 10 magazínů

Jak dát výpověď pracovní smlouvy a vzor zdarma

AJ bonus bonusy den dodržování dokumentace důchod EU farma farmaceutický hledám hodnocení HR Hradec Hradec Králové Chodov IT kandidát králové místo mzda náplň práce narození NDA odměny ohodnocení péče penzijní připojištění pojištění postup pozice práce pracovní připojištění příspěvek režim řízení SOU společnost společnosti stravování svatba výkon vysoká zaměstnanec zdravotní Zruč české člen dar dítě dokument dovolené finanční kov místo výkonu práce náplň německé obsluha penzijní PR prémie profi projekt přátelské standard technolog tým událost zahraniční zaměstnanecký zdravotní péče zkušenost životní