Volné místo ve firmě AC Jobs / Advantage Consulting

ŠIKOVNÝ ZÁMEČNÍK/SVÁŘEČ (27-33.000 Kč)

Smluvní vztah pracovní smlouva (hpp)
Lokalita Přerov
Zadavatel Advantage Consulting, s.r.o.
Kategorie Řemeslná výroba a manuální práce, Technické obory, Ostatní
Min. vzdělání Odborné vyučení bez maturity
Hrubá mzda 27.000 – 33.000 Kč

O nás

Advantage Consulting, s.r.o.

Již od roku 2002 pomáháme uchazečům o zaměstnání s jejich uplatněním na trhu práce. Jsme ryze českou personální agenturou, která buduje svoji značku na dlouhodobých vztazích se zákazníky. Zakládá si na partnerském přístupu založeném na oboustranné důvěře, na vysoké úrovni poskytovaných služeb a individuálním přístupu.

Co od Vás očekáváme:

Chtěli byste zajímavou práci ve stabilní zahraniční firmě? Umíte svařovat s CO2? Rozšiřujeme tým o novou posilu – přidejte se k nám! Mezinárodní strojírenská společnost, hledá nové členy týmu na pozici:

ŠIKOVNÝ ZÁMEČNÍK/SVÁŘEČ (27–33.000 Kč)

PRACOVNÍ NÁPLŇ

  • dáte dohromady díly a svaříte je
  • zkontrolujete sváry na výrobcích
  • budete pracovat podle výkresové dokumentace
  • dodržíte technologické postupy
  • práce na 3 směny

CO POŽADUJEME?

  • všuplíku máte výuční list v technickém směru
  • máte kurz svařování CO2 nebo svářečský průkaz
  • pracovali jste na pozici zámečník nebo svářeč
  • ovládáte práci s plamenem
  • umíte číst technickou dokumentaci

CO NABÍZÍME?

  • smlouva na dobu neurčitou
  • na dovolené si odpočinete 5 týdnů
  • náborový příspěvek 20.000 Kč
  • na účet vám přistane i 13. plat
  • můžete si přilepšit výkonnostními bonusy
  • přispějeme vám na dojíždění
  • najíst se můžete u nás v kantýně za stravenky
  • práce vhodná pro muže i ženy
  • Místo výkonu práce: Hranice

  • Tovačov
  • GOLDBECK Prefabeton s.r.o.
  • 28 500 – 32 500 Kč
  • Plný úvazek
  • Vhodné pro absolventy
    Benefity:
  • Dovolená navíc
  • Finanční bonusy / prémie
  • Firemní akce
  • Příspěvek na stravování
  • Závodní stravování
Zveřejněno: 25. března
  • Hranice, Přerov
  • ManpowerGroup s.r.o.
  • 35 000 – 42 000 Kč
    Benefity:
  • 13., případně 14. plat
  • Příspěvek na dopravu
Zveřejněno: 22. března
  • Nové Město na Moravě
  • AC Jobs / Advantage Consulting
  • 27 000 – 33 000 Kč
    Benefity:
  • Vzdělávací kurzy
  • Přátelské prostředí
Zveřejněno: 30. srpna
  • Velká Bystřice
  • Lada Duchonova
  • 33 000 Kč
  • Plný úvazek, Zkrácený úvazek
    Benefity:
  • Lékařská péče
  • Kafetérie
  • Slevy na firemní zboží
Zveřejněno: 12. srpna
  • Nový Jičín
  • 30 000 – 33 000 Kč
    Benefity:
  • Příspěvek na spoření / pojištění
Zveřejněno: 28. února
  • Jablonec nad Nisou
  • 23 000 – 28 000 Kč

Nissens Cooling Solutions Czech, s.r.o., INDEX NOSLUŠ s.r.o., ManpowerGroup s.r.o., Randstad HR Solutions s.r.o., Skanska a.s., FLORCENTRUM Foltýnová s.r.o., ŽOLÍKOVÁ PRÁCE s.r.o., LUMA trading s.r.o., RenoServices, s.r.o., S+C ALFANAMETAL s.r.o., koncern, Advantage Consulting, s.r.o., M E T E C H  s.r.o., GOLDBECK Prefabeton s.r.o., MONT-KOVO, spol. s r.o., SH Job Partners s.r.o., Hřiště v CAJKU s.r.o., Jobs Contact Personal, s.r.o., Lead - HR Services s.r.o., Kaufland Česká republika v.o.s., Achenbach Systems s.r.o., Comac jobs s.r.o., Bergasto a.s., Markmont, s.r.o., O.K. solution, s.r.o., AC Jobs, s.r.o., Personal fabric - agentura práce, a.s., CERCLING CORP s.r.o., Manuvia Expert Recruitment CZ, s.r.o., Grafton Recruitment s.r.o., Recovera Využití zdrojů a.s., AB Max Lisovna Kovářov s.r.o., MedicProgress, a.s.

Seznam profesí v zobrazených inzerátech:
Logistik / Logistička, Operátor / operátorka expedice, Pokladní, Prodavač / Prodavačka, Skladník / Skladnice, Brusič / Brusička, Dělník / Dělnice, Florista / Floristka, Kovář / Kovářka, Seřizovač / seřizovačka strojů, Tesař / Tesařka, Truhlář / Truhlářka, Údržbář / Údržbářka, Zámečník / Zámečnice, Zedník / Zednice, Mechanik / Mechanička, Podlahář / Podlahářka, Svářeč / Svářečka, Kontrolor / Kontrolorka, Nástrojář / Nástrojářka, Obráběč / Obráběčka, Operátor / operátorka NC / CNC strojů, Programátor / programátorka NC / CNC / PLC strojů a zařízení, Soustružník / Soustružnice, Strojník / Strojnice, Svářečský inženýr / inženýrka, Technik / technička ve strojírenství, Inženýr / inženýrka ve výrobě, Mistr / Mistrová, Operátor / operátorka výroby, Servisní technik / technička, Chovatel / Chovatelka, Ošetřovatel / ošetřovatelka zvířat, Pomocný pracovník / pracovnice v zemědělství, Řidič / Řidička, Elektrotechnik / Elektrotechnička, Elektromechanik / Elektromechanička, Aranžér / Aranžérka, Obsluha strojů, Opravář / Opravářka, Elektrikář / Elektrikářka, Fasádník / Fasádnice

Olomouc, Přerov, Troubky, Tršice, Dolní Újezd, okres Přerov, Radotín, Věrovany, Tovačov, Hulín, Velká Bystřice, Kroměříž, Milenov, Hlubočky, Všechovice, okres Přerov, Hranice, okres Přerov, Němčice nad Hanou, Potštát, Hněvotín, Fryšták, Prostějov

Hledáte práci v zahraničí? Zodpovíme vaše otázky

Práce v zahraničí je velkou výzvou, s námi vše zvládnete hladce. Rozhodli jste se odjet do zahraničí na zkušenou - získat zahraniční pracovní zkušenost, která v životopise bude moc dobře vypadat, zlepšit své jazykové znalosti, rozvíjet své schopnosti, poznat nová místa a nové přátele, porozumět nové kultuře? Ať je již vaše motivace jakákoliv, nepřehlédněte nabídky práce, které pro vás v zahraničí máme. Aby vše proběhlo hladce, přinášíme vám odpovědi na vaše otázky, jak si najít práci v zahraničí, a to i bez znalosti jazyka, jak najít práci v zahraničí s ubytováním, jak najít práci v zahraničí pro páry a mnohem více. Nabídka práce v zahraničí je pro vás připravena na našich stránkách.

Jak požádat zaměstnavatele o studijní volno

Víte, že nárok na studijní volno ze zákona nemáte? Zákoník práce studijní volno nezaručuje. Vždy musíte mít souhlas svého zaměstnavatele. Zjistěte, jak správně zaměstnavatele požádat o studijní volno. Přidáme i tipy, jak postupovat, když chcete studovat obor, který není v souladu s oborem vašeho zaměstnavatele.

Velký přehled o ukončení pracovního poměru

Rozhodli jste se ukončit pracovní poměr ve stávajícím zaměstnání? My vám pomůžeme. Společně se podíváme na ukončení pracovního poměru, co říká zákoník práce o výpovědi, jednak ze strany zaměstnance, jednak ze strany zaměstnavatele. Nebo jste dostali výpověď od svého zaměstnavatele? Povíme si, v jakých případech vám zaměstnavatel výpověď může dát.

Přehledně: základní povinnosti zaměstnance

Dohoda o provedení práce a vše, co vás zajímá

Existují dvě dohody, v tomto článku se dozvíte vše o dohodě o provedení práce. Kdy a jak se platí daně, jak je to se zdravotním a sociálním pojištěním. Abyste měli kompletní informace, připojili jsme i vzor dohody o provedení práce. Po úpravě zákoníku práce dochází ke změnám u dohod, a my vám tyto změny jasně, stručně a srozumitelně představíme. Vzorová dohoda o provedení práce k tisku je pro vás zcela zdarma, můžete ji upravovat dle svých potřeb.

Přehledně: vše o brigádě nebo práci v důchodu

Buďte nejpřipravenějším kandidátem na pohovoru!

Kde a jak si najít nejlepší brigádu a práci při studiu

Ideální práce při rodičovské dovolené

Zjistěte, jaký můžete mít přivýdělek na rodičovské dovolené, aniž byste ztratili nárok na rodičovský příspěvek. Pomůžeme vám rozhodnout se, jestli je lepší dohoda nebo OSVČ. O rodičovský příspěvek při zaměstnání nemůžete přijít, pokud splníte zákonem stanovené podmínky.

Pracovní smlouva na dobu určitou i neurčitou, její obsah a vzor

AJ bonus bonusy Bor dění dokumentace EU HR Hranice IT kurz mezinárodní místo na dobu neurčitou nábor náplň práce nové plat postup práce příspěvek směny smlouva společnost stabilní stravenky svařování Týn vhodná výkon zámečník člen díl dokument dovolené kov list místo výkonu práce na dobu náborový náplň národní PR stroj technické technolog tým výkonnost zahraniční