Volné místo ve firmě LEPŠÍ PRÁCE s.r.o.

Skladový operátor/ka + ETCHING = vypalování leserem • IHNED

Smluvní vztah pracovní smlouva (hpp)
Lokalita Strančice
Firma LEPŠÍ PRÁCE s.r.o.
Kategorie Řemeslná výroba a manuální práce
Min. vzdělání Základní
Hrubá mzda 22.000 – 26.000 Kč

O nás

LEPŠÍ PRÁCE s.r.o.

Jsme česká personální agentura. Za naším úspěchem stojí lidé. Stavíme na férovém jednání, odbornosti, znalosti pracovního trhu, flexibilitě a rychlém rozhodování.

Co od Vás očekáváme:

Do skladu zabývajícího se logistikou smart elektroniky přijmeme pracovníka na pozici: Pracovník/ce skladu + ETCHING = obsluha gravírovacího stroje pro drobnou elektroniku.

Náplň práce:

  • vybalení výrobků
  • kontrola, zda není výrobek poškrábaný či poničený
  • vložení výrobku do gravírovacího přístroje
  • zabalení hotového výrobku zpět do krabice
  • práce s PC (zadání dat)

Nabízíme:

  • smlouvu na HPP
  • mzda 100,– Kč/h – po zapracování možnost navýšení na 155,– Kč/h
  • stravenky 100,– Kč
  • svozová doprava z Opatova zdarma
  • týdenní zálohy
  • dvousměnný provoz (odpolední/ranní)
  • zajištěné dotované ubytování v Praze

Požadujeme:

  • nutná znalost práce na PC (excel, office)
  • manuální zručnost
  • čistý výpis rejstříku trestu
  • středoškolské vzdělání výhodou

  • Český Brod
  • Advantage Consulting, s.r.o.
  • 35 000 – 55 000 Kč
  • Plný úvazek
  • Vhodné pro absolventy
    Benefity:
  • Dovolená navíc
  • Sickdays
  • Finanční bonusy / prémie
  • Kariérní růst
  • Přátelské prostředí
  • Občerstvení na pracovišti
  • Parkoviště
včerejší
  • Praha
  • ManpowerGroup s.r.o.
  • 209 – 300 Kč / hod
Zveřejněno: 26. března
  • Horní Počernice, Praha
  • Anna Hrudková
  • 40 000 – 43 000 Kč
    Benefity:
  • Kafetérie
  • Příspěvek na stravování
Zveřejněno: 8. srpna
  • Plzeň
  • AC Jobs / Advantage Consulting
  • 30 000 – 45 000 Kč
Zveřejněno: 6. října
  • Hořovice
  • Milý Adam
Zveřejněno: 25. května
  • Hořovice
  • Milý Adam

VELKÁ PECKA s.r.o., AUTO PATRON s.r.o., DoDo Czech s.r.o., SVAPOMONT s.r.o., MANDÍK, a.s., K2 moto s.r.o., CLEAN Service CZ,spol. s r.o., 4NL a.s., FLORA 24 s.r.o., GLOBEX stroje s.r.o., Ředitelství silnic a dálnic s. p., LEPŠÍ PRÁCE s.r.o., PPL CZ s.r.o., KÖNIGFRANKSTAHL, s.r.o., Kaufland Česká republika v.o.s., Strojmetal Aluminium Forging a.s., KATRING, spol. s r.o., NEREZ ŠKORPA s.r.o., Česká pošta, s.p., Sécheron Hasler CZ, spol. s r.o., STILL ČR spol. s r.o., PRAKAB PRAŽSKÁ KABELOVNA, s.r.o., TOP HOTELS GROUP a.s., RAVAFOL CZ s.r.o., BREADWAY a.s., ROTHLEHNER pracovní plošiny s.r.o., Verold Benešov, spol. s r.o., INDEX NOSLUŠ s.r.o., XXXLutz, Automyčka Express s.r.o., Mlékárna Pragolaktos, a.s., Advantage Consulting, s.r.o., SECURITAS ČR s.r.o., JLV, a.s., Policejní prezidium České republiky, safemed medical devices s.r.o., Kongresové centrum Praha, a.s., Zrno zrnko s.r.o., Coweo Technologies s.r.o., Ing. Miroslav Vybulka, LKQ CZ s.r.o., CEBYT, a.s., VLNIKA s.r.o., H&B Group s.r.o., Prusa Research a.s., Novitim s.r.o., Skanska a.s., Rilancio s.r.o., Manuvia FairJob s.r.o., Markmont, s.r.o., CigDus s.r.o., AC Jobs, s.r.o., Daniel Menšík, Stavební společnost Šlehofer, s.r.o., HERČÍK a KŘÍŽ, spol. s r.o., CRI ameba.eu, s.r.o., Triangle Recruitment CZ s.r.o., Manuvia Expert Recruitment CZ, s.r.o., ProfesKontakt, s.r.o., Lagardere Travel Retail, a.s., ManpowerGroup s.r.o.

Seznam profesí v zobrazených inzerátech:
Balení zásilek, Disponent / disponentka dopravy, Dělník / Dělnice, Jeřábník / Jeřábnice, Kurýr / Kurýrka, Logistik / Logistička, Obsluha strojů, Operátor / operátorka expedice, Poštovní doručovatel / doručovatelka, Řidič / Řidička, Skladník / Skladnice, Specialista / specialistka logistiky, Taxikář / Taxikářka, Závozník / Závoznice, Florista / Floristka, Údržbář / Údržbářka, Uklízeč / Uklízečka, Zahradník / Zahradnice, Zámečník / Zámečnice, Dekoratér / Dekoratérka, Mechanik / Mechanička, Mistr / Mistrová, Obsluha vysokozdvižných vozíků, Svářeč / Svářečka, Autoelektrikář / Autoelektrikářka, Automechanik / Automechanička, Konstruktér / Konstruktérka, Montážník / Montážnice, Opravář / Opravářka, Operátor / operátorka výroby, Operátor / operátorka průmyslové výroby, Technik / technička výroby, Servisní technik / technička, Technik / technička v zemědělství, Elektromechanik / Elektromechanička, Elektromontér / Elektromontérka, Montážník / montážnice, Zkušební technik / technička, Pracovník / pracovnice úklidové služby, Vedoucí servisu, Elektronik / Elektronička

Praha 9 - Dolní Počernice, Praha 9 - Horní Počernice, Praha 10 - Hostivař, Praha 4 - Braník, Praha 7 - Holešovice, Praha 3 - Žižkov, Praha 10 - Uhříněves, Praha 10 - Horní Měcholupy, Praha 9 - Běchovice, Praha 4 - Chodov, Praha 9 - Černý Most, Praha 9 - Kyje, Praha 10 - Malešice, Praha 4 - Michle, Praha 5 - Zbraslav, Praha 9 - Satalice, Praha 4 - Nusle, Praha 2 - Vinohrady, Praha 5 - Hlubočepy, Praha 1 - Nové Město, Praha 8 - Libeň, Benešov, Český Brod, Vysočany, Praha

Jak je to s dovolenou při ukončení práce

Za darování krve máte nárok na placené volno

Bezúplatné darování krve je úctyhodná činnost každého dárce. Proto i zákoník práce na dárce myslí a přiznává jim za darování krve nárok na volno z práce, a to dokonce volno placené. Ukážeme vám, jak správně svou nepřítomnost v práci nahlásit a jaké jsou výhody pro dárce.

Práce ve svátek - nejčastější otázky a odpovědi

Vše, co chcete vědět o pracovní neschopnosti

Onemocněli jste? Nejsme roboti, stát se to může každému. Poradíme vám, jak postupovat. Pro takové případy je zde institut dočasné pracovní neschopnosti. S námi se dozvíte vše o neschopence, vycházkách, kontrolách, které vás mohou navštívit, jak a kým budete v době vaší nemoci zaplaceni a mnoho užitečných rad. Připomeneme vám, jaké jsou vaše povinnosti.

Co vědět o kvalifikační dohodě než ji podepíšete?

Zaměstnavatel za vás zaplatí drahé školení, ale na druhou stranu po vás chce podepsat kvalifikační dohodu, kterou se zaměstnavateli upíšete na několik let. Než podepíšete, zjistěte, za jakých podmínek se kvalifikační dohoda uzavírá, co všechno musí obsahovat a jaké z ní pro vás plynou závazky a případné pokuty.

Kuriózní i nejžádanější zaměstnanecké benefity a daně

Výpovědní lhůta a vše, co potřebujete znát

Chystáte se podat výpověď v práci nebo jste výpověď dostali? Pak je tento článek právě pro vás. Dozvíte se vše o výpovědní době, jak na ni nahlíží zákoník práce, jak se výpovědní doba počítá, jak je to s nemocí ve výpovědní době a mnoho dalších zajímavých a užitečných informací.

Vše o sezónní práci v Česku i zahraničí

Vše o ukončení dohody o provedení práce

Zaměstnávání osob se zdravotním postižením

Zaměstnávání osob se zdravotním postižením je důležité nejen pro sociální společnost, ale i pro vaši firmu. Ukážeme vám i jiné než jen finanční výhody. Pokud nemůžete osoby se zdravotním postižením zaměstnávat, představíme vám možnosti, jaké máte, abyste nemuseli odvádět částky do státního rozpočtu.

AJ den elektro možnost mzda náplň práce Office operátor práce pracovní pracovník sklad stravenky týden ubytování vzdělání zdarma znalost Zruč dar doprava kontrola logistik náplň obsluha oprava PC PR smart stroj výše