Volné místo ve firmě LEPŠÍ PRÁCE s.r.o.

ÚDRŽBÁŘ • 40 000 Kč/měs • ubytování • Žebrák

Smluvní vztah pracovní smlouva (hpp)
Lokalita Žebrák
Firma LEPŠÍ PRÁCE s.r.o.
Kategorie Řemeslná výroba a manuální práce, Technické obory
Min. vzdělání Odborné vyučení bez maturity
Hrubá mzda 35.000 – 50.000 Kč

O nás

LEPŠÍ PRÁCE s.r.o.

Jsme česká personální agentura. Za naším úspěchem stojí lidé. Stavíme na férovém jednání, odbornosti, znalosti pracovního trhu, flexibilitě a rychlém rozhodování.

Co od Vás očekáváme:

POPIS PRACOVNÍ POZICE

  • provádění preventivní údržby
  • analyzování a odstraňování zjištěných nedostatků na pracovišti
  • řádné vedení předepsané dokumentace
  • 3 směny, 8 hod

NABÍZÍME

  • 40 000 Kč/měs
  • půlroční bonus 10 000 + 10 000 (při absenci max. 3dny)
  • dovolená 30dní/rok (20+10)
  • dotované stravné
  • doprava svozovými autobusy z okolí zdarma
  • zajištěné zvýhodněné ubytování
  • příspěvek na ubytování
  • MULTISPORT KARTA

POŽADUJEME

  • SOU/SŠ technického směru
  • vyhláška 50 § 5, 6
  • praxi v oboru
  • obecný přehled v oborech strojírenství, slaboproudá a silnoproudá elektrotechnika
  • výpis ze zdravotní dokumentace NUTNÝ
  • znalost ČJ – rodilý mluvčí
  • čistý trestní rejstřík

Volejte zdarma zobrazit tel. číslo
Mobilní tel. č. zobrazit tel. číslo

  • Suchomasty
  • Pavlis s.r.o.
  • 35 000 – 45 000 Kč
  • Plný úvazek
    Benefity:
  • Finanční bonusy / prémie
  • Firemní akce
  • Přátelské prostředí
  • Herní zóna
  • Parkoviště
včerejší
  • Mýto
  • Manuvia Plzeň
  • 30 000 – 37 500 Kč
  • Vhodné pro cizince
    Benefity:
  • Dovolená navíc
  • Kariérní růst
  • Příspěvek na stravování
Zveřejněno: 11. dubna
  • Dýšina
  • Schäfer - Menk s.r.o.
  • Vhodné pro absolventy
Zveřejněno: 16. dubna
  • Dýšina
    Benefity:
  • Vzdělávací kurzy
  • Příspěvek na sport
  • Příspěvek na volný čas
  • Příspěvek na spoření / pojištění
  • Příspěvek na dopravu
  • Příspěvek na ubytování
Zveřejněno: 12. dubna
  • Liboc, Praha
  • Základní škola Dědina, Praha 6,…
  • 10 000 – 20 000 Kč
  • Plný úvazek, Zkrácený úvazek
    Benefity:
  • Pružná pracovní doba
  • Kájov
  • Barmeral s.r.o.
  • od 16 280 Kč
Zveřejněno: 30. května

INTERSIGN, s.r.o., Barrandov Studio a.s., OBB stavební materiály, spol. s r.o., VELKÁ PECKA s.r.o., Senju Manufacturing Europe s.r.o., LEPŠÍ PRÁCE s.r.o., ManpowerGroup s.r.o., Pavlis s.r.o., SKYCLEAN s.r.o., Manuvia Plzeň, INDEX NOSLUŠ s.r.o., SULCO Automotive Group, s.r.o., Kaufland Česká republika v.o.s., OPTIMA RECRUITMENT EUROPE, s.r.o., I N T E G R O a. s., Geomine a.s., SH Job Partners s.r.o., CVP Galvanika s.r.o., Manuvia, a. s., organizační složka, Markmont, s.r.o., B+N Czech Republic Facility Services s.r.o., L & L Products, s.r.o., Schäfer - Menk s.r.o., AC Jobs, s.r.o., Nielsen CZ s.r.o., ARAMARK, s.r.o., EUROPA Union Service a.s., ProJobEU s.r.o., AD SECURITY s.r.o., Delirest services s.r.o., 21 Consult Group s.r.o., HOFMANN WIZARD s.r.o., Česká pošta, s.p., Stokvis Promi s.r.o., PORR a.s., XXXLutz, PLAS s.r.o., Lagardere Travel Retail, a.s., Základní škola Dědina, Praha 6, Žukovského 6, Globus ČR, v.o.s., Alfa JOB CZ s.r.o.

Seznam profesí v zobrazených inzerátech:
Dopravce / Dopravkyně, Dělník / Dělnice, Logistik / Logistička, Obsluha strojů, Operátor / operátorka expedice, Řidič / Řidička, Skladník / Skladnice, Závozník / Závoznice, Pokladní, Prodavač / Prodavačka, Kovář / Kovářka, Rytec / Rytkyně, Truhlář / Truhlářka, Údržbář / Údržbářka, Uklízeč / Uklízečka, Umělecká výroba, Zámečník / Zámečnice, Obsluha vysokozdvižných vozíků, Automechanik / Automechanička, Konstruktér / Konstruktérka, Kontrolor / Kontrolorka, Lakýrník / Lakýrnice, Mechanik / Mechanička, Obráběč / Obráběčka, Operátor / operátorka NC / CNC strojů, Operátor / operátorka výroby, Projektant / Projektantka, Seřizovač / seřizovačka strojů, Svářeč / Svářečka, Technik / technička ve strojírenství, Mistr / Mistrová, Montážník / Montážnice, Operátor / operátorka průmyslové výroby, Chovatel / Chovatelka, Ošetřovatel / ošetřovatelka zvířat, Technik / technička v zemědělství, Elektromechanik / Elektromechanička, Elektrikář / Elektrikářka, Servisní technik / technička

Praha 4 - Libuš, Praha 5 - Hlubočepy, Praha 5 - Stodůlky, Praha 6 - Ruzyně, Praha 6 - Liboc, Žebrák, Hořovice, Suchomasty, Králův Dvůr, Mýto, Beroun, Kladruby, okres Rokycany, Příbram, Rokycany, Mirošov, okres Rokycany, Ptice, Rakovník, Rudná, okres Praha-západ, Dýšina, Chýně, Jinočany, Kladno, Hostivice, Dobrovíz, Třemošná, Středokluky

Jak na výpověď ve zkušební době? Použijte VZOR

Ukončení pracovního poměru ve zkušební době není nic, co bychom chtěli. Ale občas i přes veškerou snahu to musíme udělat. Poradíme vám, jak správně postupovat při zrušení pracovního poměru ve zkušební době, a přidáme i formulář, který můžete použít.

Inspekce práce - jak probíhá kontrola

Diskriminace na pracovišti - příklady a jak se bránit

Vše, co potřebujete vědět o rodičovské dovolené

Kdy vás musí z práce omluvit, a kdy i zaplatit?

Víte, že jsou situace, kdy vás zaměstnavatel musí ze zákona z práce omluvit, aniž byste si čerpali dovolenou? Jsou to tzv. překážky na straně zaměstnance nebo zaměstnavatele. Pojďme se podívat, kdy máte nárok na placené či neplacené volno a nemusíte čerpat dovolenou.

Agenturní zaměstnávání a dočasné přidělení

Ukážeme vám hlavní rozdíl mezi agenturním zaměstnáváním, které je za úplatu, a dočasným přidělením zaměstnance k jinému zaměstnavateli - zapůjčení zaměstnance. Podíváme se na to, jak zákoník práce řeší agenturní zaměstnávání i dočasné přidělení a na co si dát pozor.

Trainee program – první práce pro absolventy

Přehledně: vše o brigádě nebo práci v důchodu

Co vědět o kvalifikační dohodě než ji podepíšete?

Zaměstnavatel za vás zaplatí drahé školení, ale na druhou stranu po vás chce podepsat kvalifikační dohodu, kterou se zaměstnavateli upíšete na několik let. Než podepíšete, zjistěte, za jakých podmínek se kvalifikační dohoda uzavírá, co všechno musí obsahovat a jaké z ní pro vás plynou závazky a případné pokuty.

Jak správně napsat pracovní řád + vzor zdarma

Specifickou interní směrnicí zaměstnavatele je pracovní řád, který zaměstnancům upřesňuje jejich povinnosti. Každá společnost by měla mít svůj pracovní řád, se kterým všechny své zaměstnance seznámí. Proto jsme pro vás připravili kompletní pracovní řád, který si můžete zdarma stáhnout a upravit dle potřeb své společnosti.

AJ auto bonus Bor den dění dokumentace dovolená elektro elektrotechnik event mobil náplň práce pozice práce příspěvek směny SOU sport stravné technik ubytování vedení zdarma zdravotní znalost Žebrák dar dny dokument doprava karta mobilní na pracovišti náplň obor oprava PR roční rok stroj strojírenství technické technika