Volné místo ve firmě Sconto Nábytek, s.r.o.

Správce Obsahu Produktového Katalogu E-Shopu

Smluvní vztah pracovní smlouva
Lokalita Zličín, Praha
Min. vzdělání Středoškolské nebo odborné vyučení s maturitou

Společnost Sconto Nábytek s.r.o., přední prodejce nábytku a bytových doplňků, provozuje kromě sítě prodejen na českém a slovenském trhu, úspěšně zavedené E-shopy www.sconto.cz a www.sconto.sk. Pro jejich další rozvoj a zvyšování jejich výkonu rozšiřujeme pracovní tým o další osobu na pozici:

SPRÁVCE OBSAHU PRODUKTOVÉHO KATALOGU E-SHOPU

Pracovní náplň:

  • tvorba a kontrola popisů produktů
  • tvorba dalšího obsahu stránek s dodržením pravidel SEO
  • editace obsahových/SEO textů
  • kontrola grafických podkladů, editace a základní úprava fotografii a videí
  • správa stávajícího obsahu produktového katalogu
  • komunikace s centrálním nákupem a dodavateli za účelem získání podkladů k tvorbě popisu

Požadavky:

  • aktivní zkušenost s psaním textů a vytvářením obsahu
  • středoškolské vzdělání nebo odborné vyučení s maturitou
  • výborná znalost českého jazyka a pravopisu
  • základní znalost online prostředí a SEO
  • základní orientace v sortimentu nábytku výhodou
  • marketingový pohled na tvorbu a správu obsahu
  • znalost německého nebo polského jazyka je výhodou
  • znalost práce s PC, MS Office (Photoshop výhodou)
  • schopnost práce v týmu a zároveň samostatný a iniciativní přístup k práci

Nabízíme:

  • ○ Perspektivní a stabilní zaměstnání v prosperující nadnárodní společnosti
  • ○ Atraktivní zaměstnanecké slevy na nákup zboží z naší nabídky
  • ○ Věcné dary a finanční příspěvky při životních jubileích a pracovních výročích
  • ○ Progresivní nárůst dovolené až do délky 5 týdnů
  • ○ Stravenky ve výši 90,–Kč
  • ○ Nástup ihned nebo dohodou

Máte zájem o tuto nabídku?