Hledáme lidem práci Manpower

Účetní ve výrobní společnosti pro oblast majetku

Lokalita Opava
Zadavatel ManpowerGroup s.r.o.
Kategorie Bankovnictví, finance a pojišťovnictví

O nás

ManpowerGroup s.r.o.

Co od Vás očekáváme:

Máte praxi v oblasti účetnictví majetku?
Rád/a pracujete v týmu?
Pak tato pozice může být pro vás opravdu skvělou příležitostí.

Popis pozice:

  • účtování přijatých investičních faktur, dobropisů a vrubopisů
  • vedení evidence hmotného a nehmotného majetku
  • vyhotovení daňových přiznání
  • zpracování potřebných podkladů pro auditory
  • zpracovávání projektů a rozpočtů

Profil kandidáta:

  • vzdělání ekonomického směru
  • zkušenost v oblasti účtování majetku
  • týmovost
  • zkušenosti se SAP - pokud ne rádi proškolíme
  • znalost anglického jazyka výhodou
  • preciznost, komunikativnost, spolehlivost

Nabízíme:

  • práci na hlavní pracovní poměr
  • 5 týdnů dovolené
  • 13 plat
  • prémie
  • benefitní systém – stravenky, příspěvek na životní pojištění, možnost jazykového nebo odborného vzdělávání aj.)
  • firemní akce

  • Ostrava
  • ManpowerGroup s.r.o.
  • Plný úvazek
    Benefity:
  • Dovolená navíc
  • Pružná pracovní doba
  • Příspěvek na stravování
  • Příspěvek na spoření / pojištění
Zveřejněno: 25. března
  • Ostrava
  • Grafton Recruitment s.r.o.
  • 50 000 Kč
  • Ostrava
    Benefity:
  • Liberec
  • Markéta Kloučková
  • 35 000 – 45 000 Kč
Zveřejněno: 11. ledna
  • Liberec
Zveřejněno: 27. prosince
  • Praha
  • Petr Douda
  • 55 000 – 65 000 Kč
Zveřejněno: 6. prosince
  • Jinonice, Praha
  • Michal Tsametis
Zveřejněno: 10. dubna
  • Česká Třebová
  • Manpower
Zveřejněno: 20. března
  • Plzeň
  • Kristýna Žaloudková

EVROPA realitní kancelář, ČSOB Stavební spořitelna, a.s., Smurfit Kappa Czech s.r.o., Randstad HR Solutions s.r.o., RenoServices, s.r.o., ManpowerGroup s.r.o., CASH POINT a.s., JPF Czech s.r.o., Grafton Recruitment s.r.o., Partners Financial Services, a.s., Ubbe s. r. o., CRI ameba.eu, s.r.o., Střední průmyslová škola stavební, Opava, příspěvková organizace, Sírius, příspěvková organizace, VAVREČKA FOS SERVIS s.r.o., Zařízení školního stravování Opava, příspěvková organizace, ANGRA CZ s.r.o., WINRO, s.r.o., MSA, a.s., Záchranný útvar Hasičského záchranného sboru České republiky, Základní škola a Mateřská škola T. G. Masaryka Bílovec, Ostravská 658/28, příspěvková organizace, SAMAT EKOTEMPO spol. s r. o., Město Fulnek, MAFRED spol. s r.o., MORYS s. r. o., SUPERMETAL, a.s., SNABYTEK COMPANY s.r.o., ČOS - Speciální servis s.r.o., Jesle a mateřská škola Mrňousek, spolek, SVĚT OKEN s.r.o., PEKAŘI a spol., spol. s r.o., Krajské státní zastupitelství v Ostravě, Traťová strojní společnost, a.s., Základní škola a mateřská škola Ostrava-Zábřeh, Kosmonautů 15, příspěvková organizace, Autoservis Vávra s.r.o., IBS Scherer Czech s.r.o., HOMOLA holding s.r.o., XEVOS Solutions s.r.o., Anh Quan La, IFK INVEST LTD, s.r.o., VÍTKOVICE ENERGETICKÉ STROJÍRENSTVÍ a.s., David Janoušek s.r.o., MELON inox s.r.o., Jiří Tatýrek, #especialyyou s.r.o., XORS OFFICE spol. s r.o.

Seznam profesí v zobrazených inzerátech:
Administrativní pracovník / pracovnice, Asistent / Asistentka, Fakturant / Fakturantka, Telefonní operátor / operátorka, Telefonní prodejce / prodejkyně, Bankovní pracovník / pracovnice, Bankovní specialista / specialistka, Daňový specialista / specialistka, Ekonom / Ekonomka, Finanční analytik / analytička, Finanční manažer / manažerka, Finanční poradce / poradkyně, Investiční makléř / makléřka, Makléř / Makléřka, Finanční kontroling, Odborný asistent / asistentka, Osobní bankéř / bankéřka, Pojišťovací poradce / poradkyně, Pokladník / Pokladnice, Směnárník / Směnárnice, Účetní, Úvěrový specialista / specialistka, Pokladní, Prodavač / Prodavačka, Skladník / Skladnice, Rozpočtář / Rozpočtářka, Finanční ředitel / ředitelka (CFO), Generální ředitel / ředitelka (CEO), Oblastní ředitel / ředitelka, Oblastní manažer / manažerka, Výkonný ředitel / ředitelka, Úředník / Úřednice, Obchodní zástupce / zástupkyně

Celá ČR, Hradec nad Moravicí, Krnov, Klimkovice, Ostrava, Opava, Velké Hoštice, Dolní Benešov, Hlučín, Bílovec, Fulnek, Šilheřovice

První den v práci je náročný. Pomůžeme vám!

Kdy a jak si říct o zvýšení platu a uspět

Kdy je nejlepší čas zajít za šéfem, že chcete navýšit plat? Jak konkrétně si o navýšení říci? Ukážeme i věty, které mohou vaše vyjednávání o vyšším platu zničit. Co když firma přidat nechce nebo nemůže?

Práce ve svátek - nejčastější otázky a odpovědi

Za darování krve máte nárok na placené volno

Bezúplatné darování krve je úctyhodná činnost každého dárce. Proto i zákoník práce na dárce myslí a přiznává jim za darování krve nárok na volno z práce, a to dokonce volno placené. Ukážeme vám, jak správně svou nepřítomnost v práci nahlásit a jaké jsou výhody pro dárce.

Zapněte si kameru, začíná online pohovor

V čem jsou hlavní rozdíly mezi osobním a online pohovorem, na co všechno se musíte dopředu připravit. Povíme si i o nejčastějších chybách, kterých byste se měli vyvarovat. Svá specifika má i čistě telefonický pohovor, bez videa, o kterých vám také řekneme, abyste byli připraveni na vše.

Růžové prohlášení, jak správně zpracovat daně

Jaké jsou výhody registrace na úřadu práce

Vše o sezónní práci v Česku i zahraničí

Vše o ukončení dohody o provedení práce

Inspekce práce - jak probíhá kontrola

AJ akce audit auditor benefit Bor daň den ekonom evidence hlavní IT kandidát možnost náplň práce OZP plat pojištění pozice práce pracovní pracovní poměr příspěvek společnost společnosti stravenky vedení vzdělání vzdělávání zkušenosti znalost životní pojištění anglické daňový dobro dovolené firemní investiční jazyk kov náplň oblast oblasti odbor odborné poměr PR prémie profi projekt příležitost přiznání systém tým účetnictví výrobní zkušenost životní