Volné místo ve firmě Globus ČR, v.o.s.

Prodavač čerstvých potravin - noční směny (Karlovy Vary)

Smluvní vztah pracovní smlouva (hpp)
Lokalita Karlovy Vary
Firma Globus ČR, v.o.s.
Kategorie Obchod, nákup a prodej zboží, Řemeslná výroba a manuální práce
Min. vzdělání Odborné vyučení bez maturity
Hrubá mzda 20.550 Kč
Délka prac. poměru na dobu neurčitou

O nás

Globus ČR, v.o.s.

Jsme Globus, rodinná firma založená už v roce 1828. Zakládáme na poctivosti a férovosti, proto u nás zákazníci najdou kvalitní výrobky i služby. A totéž platí pro naše zaměstnance.

Co od Vás očekáváme:

PRACUJTE TAM, KDE máte jistotu a budoucnost.

Jsme Globus, rodinná firma založená už v roce 1828. Jsme hrdí na to, co děláme. Zákazníkům nabízíme kvalitní zboží a vstřícnou obsluhu. Svým zaměstnancům jistotu a budoucnost. Vytváříme takové prostředí, aby se u nás dobře nakupovalo i pracovalo.

Hodili by se nám

Prodavači na noční směny, kteří dbají o dostatek zboží na prodejní ploše, poctivě kontrolují DMT a zejména v době akcí hlídají správné cenové značení a pomáhají našim zákazníkům při nákupu.

Co vás čeká

Mléko v akci ani nestačíte doplňovat a zákazníci vám ho budou brát rovnou z palety, nejen proto si hned uvědomíte, jak je vaše práce důležitá.

Férová mzda a řada dalších výhod

  • smlouva na dobu neurčitou
  • mzda vždy 11. den v měsíci
  • před Vánoci 13. mzda
  • po 3 letech 25 dní dovolené
  • příplatky za víkend
  • stravenky
  • 10 % zaměstnanecká sleva na nákup
  • čisté a velké zázemí

Fajn, že jste dočetli až sem, teď už jen zbývá poslat nám svůj životopis.

  • Karlovy Vary
  • Manuvia Expert Recruitment CZ, s.r.o.
  • 44 000 – 64 000 Kč
  • Plný úvazek
Zveřejněno: 19. dubna
  • DŘEVOOBCHOD K & C Karlovy Vary a.s.
  • 28 000 Kč
    Benefity:
  • Slevy na firemní zboží
  • Příspěvek na stravování
Zveřejněno: 18. dubna
  • Ostrov, Karlovy Vary
  • Amphenol Tuchel Industrial GmbH,…
    Benefity:
  • Dovolená navíc
  • Sickdays
  • Pružná pracovní doba
  • Pracovní zařízení (mobil, PC, notebook...)
  • Vzdělávací kurzy
  • Kafetérie
  • Závodní stravování
  • Parkoviště
  • HOFMANN WIZARD s.r.o.
  • Vhodné pro cizince
  • Vhodné pro absolventy
Zveřejněno: 17. dubna
  • Jablonec nad Nisou
  • G & P Quality Management s.r.o.
  • 25 000 – 29 000 Kč
Zveřejněno: 8. ledna
  • Rohatec
  • Myapack s.r.o.
  • od 18 000 Kč
Zveřejněno: 11. prosince
  • Studená, Jindřichův Hradec
  • STYL, výrobní družstvo knoflíkářů,…
  • od 20 000 Kč

AULO MJCZ s.r.o., JISTU recruitment s.r.o., Randstad HR Solutions s.r.o., LKQ CZ s.r.o., EVROPA realitní kancelář, MP KOVÁNÍ s.r.o., Globus ČR, v.o.s., NOVÁK maso - uzeniny s.r.o., ERGOTEP, družstvo invalidů, Möbelix, KAREL HOLOUBEK - Trade Group a.s., McDonald`s ČR spol. s r.o., Manuvia Expert Recruitment CZ, s.r.o., FAnn Retail, a.s., NN Životní pojišťovna N.V., pobočka pro Českou republiku, VAŠE SLUNCE a.s., ManpowerGroup s.r.o., Imperial Karlovy Vary a. s., DŘEVOOBCHOD K & C Karlovy Vary a.s., ALIFEA s.r.o., SKYCLEAN s.r.o., Kaufland Česká republika v.o.s., Lidl Česká republika s.r.o., Amphenol Tuchel Industrial GmbH, odštěpný závod, HOFMANN WIZARD s.r.o., KRONOSPAN CR,spol. s r.o.

Seznam profesí v zobrazených inzerátech:
Administrativní pracovník / pracovnice, Analytik / analytička obchodu, Dopravce / Dopravkyně, Koordinátor / Koordinátorka, Logistik / Logistička, Manažer / manažerka logistiky, Skladník / Skladnice, Finanční poradce / poradkyně, Investiční makléř / makléřka, Makléř / Makléřka, Osobní bankéř / bankéřka, Pojišťovací poradce / poradkyně, Cukrář / Cukrářka, Kuchař / Kuchařka, Pekař / Pekařka, Pomocný pracovník / pracovnice v gastronomii, Copywriter, Marketingový asistent / asistentka, Account Manager / Key Account Manager, Obchodní asistent / asistentka, Obchodník / Obchodnice, Obsluha lidí, Pomocný pracovník / pracovnice v obchodě, Prodavač / Prodavačka, Specialista / specialistka ve službách, Vedoucí obchodu, Trenér / Trenérka, Realitní makléř / makléřka, Masér / Masérka, Sociální pracovník / pracovnice, Terapeut / Terapeutka, Generální ředitel / ředitelka (CEO), Obchodní manažer / manažerka, Oblastní ředitel / ředitelka, Personální manažer / manažerka, Výkonný ředitel / ředitelka, Dispečer / Dispečerka, Specialista / specialistka v energetice, Topič / Topička, Elektrotechnik / Elektrotechnička, Elektrikář / Elektrikářka, Řezník a uzenář / Řeznice a uzenářka, Zpracovatel / zpracovatelka potravin, Manažer / manažerka prodeje, Obchodní zástupce / zástupkyně, Finanční specialista / specialistka, Marketingový analytik / analytička, Online marketing

Celá ČR, Karlovy Vary, Dalovice, okres Karlovy Vary, Chodov, okres Sokolov, Ostrov, okres Karlovy Vary, Nové Sedlo, okres Sokolov

Přehledně: základní povinnosti zaměstnance

Poradíme vám, jak efektivně hledat a najít práci

Teambuilding z pohledu firmy i zaměstnance

Motivační dopis, který zaujme, a jeho vzor

Jaké jsou výhody registrace na úřadu práce

Jak najít práci nebo brigádu na mateřské dovolené

Co nabízí úřad práce pro cizince? Zjistěte!

Vše o ukončení pracovního poměru ze strany zaměstnavatele

Assessment centrum - jak se připravit a uspět

Buďte nejpřipravenějším kandidátem na pohovoru!

AJ budoucnost den EU firma HR IT Karlovy Vary měsíc mzda na dobu neurčitou náplň práce nové plat práce prostředí příplatky směny smlouva stravenky Vary víkend zaměstnanců zaměstnanec životopis dovolené kov kvalitní na dobu náplň PR prodej prodejní v roce zákazníci zákazník zaměstnanecká