Volné místo ve firmě INDEX NOSLUŠ s.r.o.

Operátor/ka CNC strojů, až 38.000 Kč, bonusy

Smluvní vztah pracovní smlouva (hpp)
Lokalita Žatec, okres Louny
Firma INDEX NOSLUŠ s.r.o.
Kategorie Řemeslná výroba a manuální práce, Technické obory
Min. vzdělání Odborné vyučení bez maturity
Hrubá mzda 28.000 – 38.000 Kč

O nás

INDEX NOSLUŠ s.r.o.

Co od Vás očekáváme:

Náplň práce: Chtěli byste pracovat pro rodinnou firmu, která vyrábí inteligentně navržený nábytek pro nástroje v průmyslu a dílnách? Chcete mít možnost výdělku až 38.000 Kč a mít spoustu benefitů? Máte technické vzdělání nebo alespoň malou praxi na CNC? Pak nás neváhejte kontaktovat, hledáme šikovné operátory CNC strojů, ale i zámečníky a další pozice! Nástup je přímo do KMENOVÉHO STAVU společnosti, nejedná se o agenturní zaměstnávání! Nástup možný ihned nebo dle dohody. A co bude Vaším úkolem?: - obsluha (nikoli programování) vysekávacích, ohýbacích strojů - obsluha ručních bodovacích kleští Místo výkonu práce: Kadaň Nabízíme: - zajímavou mzdu až 38.000 Kč dle praxe a šikovnosti - stravenky - prémie navíc - dovolená navíc (5 týdnů) - penzijní připojištění - odměny při pracovním výročí - dárkové poukázky pro Váš volný čas - odměna za doporučení nového zaměstnance - další volna nad rámec ZP s náhradou mzdy Požadujeme: - technické vzdělání nebo praxi v oboru - ochotu pracovat ve třísměnném provozu (ranní 6:00-14:00, odpolední 14:00-22:00, noční 22:00-6:00)

Elektrikář

Nutně vás hledají
  • Lovosice
  • Aoyama Automotive Fasteners Czech, s.r…
  • 33 600 – 44 200 Kč
  • Plný úvazek
  • Vhodné pro absolventy
    Benefity:
  • Dovolená navíc
  • Finanční bonusy / prémie
  • Kariérní růst
  • Firemní akce
  • Lékařská péče
  • Kafetérie
  • Zálohy ze mzdy
  • Příspěvek na spoření / pojištění
  • Příspěvek na dopravu
  • Závodní stravování
Zveřejněno: 16. dubna
  • Postoloprty
  • KB - BLOK systém, s.r.o.
  • 31 000 – 34 000 Kč
    Benefity:
  • Slevy na firemní zboží
  • Parkoviště
včerejší
  • Chomutov
  • Intermont Opatrný zaměstnanecká s.r.o.
  • 38 000 – 48 000 Kč
    Benefity:
  • Sickdays
  • 13., případně 14. plat
  • Pracovní zařízení (mobil, PC, notebook...)
  • Služební auto
  • Příspěvek na stravování
  • Příspěvek na dovolenou
včerejší
  • Slaný
  • Manuvia Expert Recruitment CZ, s.r.o.
  • 35 000 – 42 000 Kč
včerejší
  • Lovosice
  • KOS WIRE EUROPE s.r.o.
  • 30 500 – 39 000 Kč
Zveřejněno: 11. dubna
  • Ostrov, Karlovy Vary
  • HOFMANN WIZARD s.r.o.
  • Vhodné pro cizince
včerejší
  • Zlín
  • BYTSERVIS ZLÍN spol. s r.o.
  • 29 000 – 31 000 Kč
Zveřejněno: 7. května
  • Brankovice
  • Astotec Automotive Czech Republic s.r.o.
  • 40 000 – 45 000 Kč
  • Havířov
  • Heimstaden Czech Services s.r.o.
  • od 22 200 Kč

Aoyama Automotive Fasteners Czech, s.r.o., Kaufland Česká republika v.o.s., Manuvia Expert Recruitment CZ, s.r.o., DISPONERO s.r.o., HEROS servis s.r.o., KB - BLOK systém, s.r.o., Etimos Human s.r.o., RS agentura práce s.r.o., ManpowerGroup s.r.o., Intermont Opatrný zaměstnanecká s.r.o., SULCO Automotive Group, s.r.o., INDEX NOSLUŠ s.r.o., Grafton Recruitment s.r.o., Human-Res s.r.o., JOB LEADER EUROPE s.r.o., LEPŠÍ PRÁCE s.r.o., Správa uprchlických zařízení Ministerstva vnitra, KRONOSPAN CR,spol. s r.o., HOFMANN WIZARD s.r.o., McDonald`s ČR spol. s r.o., KOS WIRE EUROPE s.r.o., ARAMARK, s.r.o., EUROPA Union Service a.s., ProJobEU s.r.o., AD SECURITY s.r.o., Delirest services s.r.o., 21 Consult Group s.r.o., Manuvia, a. s., organizační složka, I N T E G R O a. s., PATOK a.s., CENTURION loss prevention a.s., Manuvia FairJob s.r.o., SKYCLEAN s.r.o., Möbelix, Personal fabric - agentura práce, a.s., Senju Manufacturing Europe s.r.o., EKOS-Žitenice s.r.o.

Seznam profesí v zobrazených inzerátech:
Balení zásilek, Dispečer / Dispečerka, Obsluha strojů, Řidič / Řidička, Pokladní, Prodavač / Prodavačka, Brusič / Brusička, Dělník / Dělnice, Seřizovač / seřizovačka strojů, Údržbář / Údržbářka, Uklízeč / Uklízečka, Zámečník / Zámečnice, Lakýrník / Lakýrnice, Svářeč / Svářečka, Provozní manažer / manažerka, Lisař / Lisařka, Montážník / Montážnice, Nástrojář / Nástrojářka, Obráběč / Obráběčka, Operátor / operátorka NC / CNC strojů, Operátor / operátorka výroby, Programátor / programátorka NC / CNC / PLC strojů a zařízení, Technik / technička ve strojírenství, Kontrolor / Kontrolorka, Operátor / operátorka průmyslové výroby, Technik / technička výroby, Servisní technik / technička, Elektrotechnik / Elektrotechnička, Elektromechanik / Elektromechanička, Elektromontér / Elektromontérka, Elektrikář / Elektrikářka, Kontrolor / kontrolorka kvality, Řezník a uzenář / Řeznice a uzenářka, Technik / technička automatizace

Lovosice, Litvínov, Žatec, okres Louny, Postoloprty, Havraň, Chomutov, Louny, Kadaň, Most, Rakovník, Tis u Blatna, Jeníkov, okres Teplice, Teplice, Slaný, Siřejovice, Ostrov, okres Karlovy Vary, Kladno, Krupka, Kladruby, okres Rokycany, Dalovice, okres Karlovy Vary, Litoměřice, Přestanov, Karlovy Vary, Unhošť, Žitenice

Pracovní doba - vaše nároky a povinnosti

Poznejte povinnosti vašeho zaměstnavatele

Kdy máte nárok na odstupné a v jaké výši?

Poradíme vám, kdy máte nárok na odstupné dle zákoníku práce. Jak se počítá výše odstupného, jaké se odvádějí povinné odvody. Vše si ukážeme na konkrétních příkladech. V článku naleznete i případy, kdy nárok na odstupné nevzniká, nebo zaniká.

Kdy a jak oznámit těhotenství v práci

Jak zajistíte prodloužení pracovní smlouvy

Jak dát výpověď pracovní smlouvy a vzor zdarma

Kdo je THP pracovník a jaký má plat

Jak na ukončení pracovního poměru dohodou? Využijte vzor

První dojem - jak se vhodně obléct na pohovor

Vše o ukončení pracovního poměru ze strany zaměstnavatele

agenturní zaměstnávání AJ benefit bonus bonusy Bor daň dovolená hledám HR IT Kadaň místo možnost mzdy náplň práce nástroje nové odměny operátor penzijní připojištění pojištění pozice práce pracovní praxe připojištění společnost společnosti stravenky výkon vzdělání zámečník zaměstnávání agent díl dohody kontakt kov místo výkonu práce nábytek náplň nástroj navíc obor obsluha odměna penzijní PR prémie program průmysl rámec ruční stav stroj technické úkol volna