Volné místo ve firmě Sconto Nábytek, s.r.o.

Asistentka Centrálního Nákupu Se Znalostí Nj - Praha Zličín

Smluvní vztah pracovní smlouva (na dobu neurčitou)
Lokalita Zličín, Praha
Min. vzdělání Středoškolské nebo odborné vyučení s maturitou

Sconto Nábytek je součástí německého koncernu Hoffner, který patří k největším prodejcům nábytku v Evropě. V České republice a na Slovensku již více než 20 let neustále rozšiřujeme síť obchodních domů s rozsáhlým sortimentem nábytku a bytových doplňků a úspěšně pomáháme tisícům našich zákazníků naplňovat jejich sny o krásném bydlení.

Ptal jsem se své kolegyně, Markéty, co lze říci o práci asistentky centrálního nákupu a proč tuto práci dělá.

Odpověděla mi následující:

„Svoji práci mám ráda, protože mohu aktivně komunikovat napříč celou společností. Řeším pracovní otázky s kolegy na centrálním nákupu, přijdu do kontaktu se zaměstnanci obchodních domů, jednám s marketingem a samozřejmě i s dodavateli. Baví mě hlavně různorodost, možnost si jednotlivé činnosti do jisté míry sama organizovat a v neposlední řadě je tu přátelská atmosféra na pracovišti.“

Náplň práce:

  • Zavedení nového zboží do interního systému, kompletace podkladů od dodavatele (sortimentní karty, fotografie, montážní návody,…)
  • Zpracování přehledů v excelových tabulkách
  • Prvotní objednávky zboží pro obchodní domy, jejich potvrzování a následná kontrola dodání
  • Změny cen zboží v systému dle rozhodnutí nákupčího
  • Spolupráce s účtárnou při kontrole faktur od dodavatelů
  • Korektura správnosti údajů v reklamních letácích
  • Administrativní podpora nákupčího

Nabízíme:

  • Perspektivní a stabilní zaměstnání v prosperující nadnárodní společnosti
  • Zvyšování kvalifikace formou odborných školení
  • Atraktivní zaměstnanecké slevy na nákup zboží z naší nabídky
  • Věcné dary a finanční příspěvky při životních jubileích a pracovních výročích
  • Progresivní nárůst dovolené až do délky 5 týdnů
  • Stravenky
  • Práci v dostupné lokalitě Praha – Zličín (5 min od metra)
  • Parkování zdarma

Požadujeme:

  • Komunikativnost, svědomitost a zodpovědnost
  • Dobrá znalost PC
  • Znalost NJ slovem a písmem
  • Orientaci na dosahované výsledky

Pokud si myslíte, že by Vás práce u nás bavila, budeme se těšit na Váš životopis!

Máte zájem o tuto nabídku?