!!! Operátor/ka výroby mzda 700€ s ubytovaním zadarmo

Smluvní vztah pracovní smlouva (hpp)
Lokalita Slovensko
Firma Zaměstnanci pro Vás s.r.o.
Kategorie Řemeslná výroba a manuální práce, Technické obory, Ostatní
Min. vzdělání Základní
Hrubá mzda 550 – 700 €
Délka prac. poměru na dobu neurčitou

Co od Vás očekáváme:

Hľadáme kandidátov na pozíciu operátor/ka výroby pre spoločnosť v Holíči.
Pracujte pre Nemeckú spoločnosť, ktorá vyrába kožené interiéry pre automobilový priemysel.

Náplň práce:

  • o vykonávanie naťahovania a zahýbania kože a koženky
  • o orezávanie a všetky ostatné úpravy výrobkov podľa technologického postupu
  • o obsluha strojov.
  • o nanášanie lepidla na kožu a ostatné polotovary potrebné pre výrobu

Požadujeme:

  • o manuálna zručnosť
  • o ochota pracovať v trojzmennej prevádzke
  • o samostatnosť
  • o precíznosť

Ponúkame:
o prémia za produktivitu
o stravné lístky 3,38€/zmena
o doprava Hodonín – Holíč a späť zadarmo prípadne ubytovanie ZADARMO ----
o dochádzkový bonus.
o odporučte známého a získajte odmenu 40€ za osobu, ktorá odpracuje minimálne mesiac

  • celková mzda 550 až 700€

V prípade záujmu o pracovnú pozíciu ma kontaktujte na t.č. zobrazit tel. číslo , zobrazit tel. číslo alebo pošlite životopis na e-mail přes odpovědní formulář.

  • Slovensko
  • Amikov job, s.r.o.
  • 1 020 – 1 300 €
  • Plný úvazek
  • Vhodné pro cizince
včerejší
  • Rychnov nad Kněžnou
  • Finanční Institut s.r.o.
  • od 55 000 Kč
Zveřejněno: 3. května
  • Holešovice, Praha
  • Bold Interactive s.r.o.
  • Zkrácený úvazek
  • Strašnice, Praha
  • OPT OnDemand s.r.o.
  • Všestary, Hradec Králové
  • Jaroslav Hušek
  • 22 000 – 35 000 Kč

INDEX NOSLUŠ s.r.o., Amikov job, s.r.o.

Seznam profesí v zobrazených inzerátech:
Šič / Šička, Kontrolor / Kontrolorka, Operátor / operátorka výroby

Jak napsat průvodní dopis? Prohlédněte si vzor

Co nabízí úřad práce pro cizince? Zjistěte!

Vzdělávání v HR - TOP 10 magazínů

Jednoduché ukončení dohody o pracovní činnosti

Jak na ukončení pracovního poměru ze zdravotních důvodů

Vše, co potřebujete znát o práci v noci

Žádost o prodloužení rodičovské dovolené + vzor

Jak na ukončení pracovního poměru dohodou? Využijte vzor

Zaměstnavatel nechce převzít výpověď

Ukážeme vám, kdo může ve společnosti výpověď převzít, a dva způsoby, jak si nechat přijetí výpovědi zaměstnavatelem potvrdit. Poradíme vám, jak postupovat, pokud váš zaměstnavatel odmítl převzít výpověď.

Nerovnoměrná pracovní doba s příklady

AJ auto automobil bonus Bor Hodonín IT kandidát mobil Most mzda náplň práce operátor postup práce STK stravné Vary Zruč životopis dar doprava interiér kontakt kov náplň obsluha oprava PR stroj technolog úpravy výroby zadarmo