Volné místo ve firmě INDEX NOSLUŠ s.r.o.

Operátor CNC, až 30000 Kč/m,nábor. příspěvek 25000 Kč

Smluvní vztah pracovní smlouva (hpp)
Lokalita Hodonín
Firma INDEX NOSLUŠ s.r.o.
Kategorie Technické obory
Min. vzdělání Základní
Hrubá mzda 25.000 – 30.000 Kč

O nás

INDEX NOSLUŠ s.r.o.

Co od Vás očekáváme:

Náplň práce: Pro významnou mezinárodní společnost, která je největším světovým výrobcem výtahů, eskalátorů a pohyblivých chodníků, hledáme spolehlivé pracovníky na pozici operátor CNC strojů, Nástup možný dle dohody, poskytujeme náborový příspěvek až 25.000 Kč. Nástup možný přímo do kmenového stavu společnosti! Možnost práce na dvě směny. Náplň práce: • tvorba programů podle výrobní dokumentace • řezání, lisování, děrování, prostřihování Misto výkonu práce: Břeclav Nabízíme: • mzdu až 30 000 Kč/měsíc • náborový příspěvek až 25.000 Kč • možnost nástupu přímo do kmenového stavu společnosti • možnost práce ve dvousměnném provozu • příspěvek na stravování od zaměstnavatele (obědy za 25 - 30 Kč, jídelna přímo v místě pracoviště) • 5 týdnů dovolené • odměna 10 000 Kč za doporučení nového pracovníka • nadstandardní příplatky • bonus za docházku 500 Kč • možnost práce přesčas a čerpání náhr. volna či proplacení kdykoli dle domluvy • možnost příspěvku na ubytování ve výši 3500 Kč/měsíc • odborné zaškolení, firemní jazykové i další kurzy • pracovní oděvy a pomůcky • stabilní zázemí mezinárodní společnosti (Břeclav) Požadujeme: • praxe s obsluhou CNC strojů nebo vyučení v oboru obráběč kovů apod.

  • Zlín
  • 123-práce.cz s.r.o.
  • Plný úvazek
Zveřejněno: 7. dubna
  • Modletice
  • Personal Partner s.r.o.
  • 16 000 – 17 000 Kč
  • Hostivař, Praha
  • TEODORO s.r.o.
  • 20 000 – 26 000 Kč
Zveřejněno: 6. dubna
  • Příbram
  • Petr Všechovský
  • 22 000 – 25 000 Kč
Zveřejněno: 6. května
  • Slavkov u Brna
  • LIKO-S, a.s.
  • 18 000 – 35 000 Kč
Zveřejněno: 8. dubna
  • Holešovice, Praha
  • HRM Services s.r.o.
  • 30 000 – 32 000 Kč

Poradíme vám, jak efektivně hledat a najít práci

Co nabízí úřad práce pro cizince? Zjistěte!

Zjistěte, jaké povinnosti má vedoucí zaměstnanec

Ve většině společností jsou vedoucí zaměstnanci, tedy zaměstnanci, kteří vedou alespoň jednoho podřízeného. Z pozice vedoucího zaměstnance mají tito kolegové specifické povinnosti, které jim stanovuje zákoník práce. Dozvíte se, jak je to se zkušební dobou, přesčasy i případným ukončením pracovního poměru ze strany vedoucího pracovníka či z vaší strany.

Jak zajistíte prodloužení pracovní smlouvy

Kuriózní i nejžádanější zaměstnanecké benefity a daně

Asertivita v práci - ano, ale… Ukážeme si, jak na to

Jste moc nebo málo asertivní? Ukážeme si metody, jak docílit vyrovnané asertivity. Asertivity, která nikoho neurazí, a vám pomůže k dosažení stanovených cílů.

Znáte svá práva? Minimální mzda v ČR

Minimální mzda je minimální výše odměny za odvedenou práci v pracovněprávním vztahu. Mzda nesmí být nižší než minimální mzda. Zjistěte, jaká je aktuální minimální mzda, jaká je minimální mzda hodinová a minimální mzda měsíční. Pro srovnání vám ukážeme i minimální mzdu z roku 2003.

Znáte všechny podmínky konkurenční doložky?

Poznejte povinnosti vašeho zaměstnavatele

Co s sebou na úřad práce? Jaké vzít dokumenty

bonus Bor Břeclav dokumentace hledám HR ISO kurz kurzy měsíc mezinárodní možnost nábor náplň práce NDA nové oděv oděvy operátor plat práce pracoviště pracovní pracovník praxe přesčas příplatky příspěvek směny společnost společnosti stabilní stravování školení ubytování výkon výrobní dokumentace vyučení v oboru zaměstnavatel dar dohody dokument dovolené firemní jazyk kov náborový náplň národní obor odbor odborné odměna placení PR program standard stav stroj tvorba volna výrobní vyučení