Volné místo ve firmě Správa železnic, státní organizace

Elektromontér

Smluvní vztah pracovní smlouva (hpp)
Lokalita Olomouc
Firma Správa železnic, státní organizace
Kategorie Ostatní
Min. vzdělání Vysokoškolské / universitní
Délka prac. poměru na dobu neurčitou

O nás

Správa železnic, státní organizace

Již 20 let hospodaříme s železničními dráhami v majetku státu a plníme funkci vlastníka a provozovatele dráhy ve smyslu zákona o dráhách.Zajišťujeme provozování, provozuschopnost, údržbu, opravy, rozvoj a modernizaci drážní infrastruktury.

Co od Vás očekáváme:

Kontakt
Ing. Tomáš RAŠKA, přednosta Správy elektrotechniky
a energetiky, e-mail: Odpovědět na inzerát
tel.: zobrazit tel. číslo , mobil: zobrazit tel. číslo

Požadované vzdělání

  • SŠ s výučním listem v oboru elektro, maturita vítána

Požadovaná praxe

  • vhodné i pro absolventy
  • licence strojvedoucího vítána

Kvalifikační předpoklady

  • řidičský průkaz skupiny B výhodou
  • trestní bezúhonnost
  • zdravotní způsobilost

Požadovaný profil

  • zodpovědnost
  • komunikativnost
  • schopnost na sobě pracovat a učit se novým věcem

Pracovní náplň

  • provádění údržby, oprav a odstraňování poruch

elektrických zařízení na železničních tratích

Nabízíme

  • 6 týdnů dovolené
  • jízdní výhody ČD, po 6 měsících i pro rodinné příslušníky
  • příspěvek na dovolenou a volnočasové aktivity
  • stravenky
  • volnočasovou kartu MultiSport
  • po roce příspěvek na penzijní spoření aj.

  • Brno-město
  • AVES PLUS, spol. s r.o.
  • Plný úvazek
Zveřejněno: 24. srpna
  • Kelč
  • Lubor Pitrun
  • od 17 000 Kč
Zveřejněno: 25. listopadu
  • Praha
  • ELTODO, a.s.
  • 18 000 – 19 999 Kč
Zveřejněno: 9. března
  • Havlíčkův Brod
  • ElektroMont HB s.r.o.
  • od 33 400 Kč
Zveřejněno: 26. března
  • Valašské Meziříčí
  • BÁRTEK ROZHLASY, s.r.o.
  • 25 000 – 50 000 Kč
Zveřejněno: 29. července
  • Cheb
  • Chebská elektro firma s.r.o.
  • od 27 000 Kč
Zveřejněno: 14. března
  • Liberec
  • BIMONT s.r.o.
  • 120 – 180 Kč / hod
Zveřejněno: 24. května
  • Chomutov
  • ESAP Chomutov s.r.o.
  • od 25 000 Kč
Zveřejněno: 5. ledna
  • Frýdek-Místek
  • PLCom, s.r.o.
  • 20 000 – 25 000 Kč
Zveřejněno: 20. září
  • Karlovy Vary
  • ZAPE ELEKTRO spol. s r.o.
  • 19 600 – 22 000 Kč
Zveřejněno: 23. června
  • Tábor
  • První táborské elektromontáže spol. s r…
Zveřejněno: 17. února
  • Běchovice, Praha
  • ZYKO s.r.o., organizační složka
  • od 100 Kč / hod
  • Slaný
  • Elektromontáže Stavby s.r.o.
  • 18 000 – 20 000 Kč
Zveřejněno: 13. července
  • Okřínek
  • ELEKTRO Okřínek s.r.o.
  • od 20 000 Kč
Zveřejněno: 27. dubna
  • Holešov
  • EMKAD CZ, s.r.o.
  • od 115 Kč / hod
Zveřejněno: 14. ledna
  • StaKraHB s.r.o.
  • 20 000 – 30 000 Kč
Zveřejněno: 30. října
  • MSEM, a.s.
  • 22 000 – 35 000 Kč
Zveřejněno: 8. září
  • Jablonec nad Nisou
  • ELIPROM spol. s r.o.
  • 16 280 – 25 000 Kč
Zveřejněno: 30. září
  • Český Těšín
  • RH elektro s.r.o.
  • 16 000 – 23 000 Kč
Zveřejněno: 6. dubna
  • Louny
  • ESSV s. r. o.
  • od 28 000 Kč
Zveřejněno: 18. prosince
Zveřejněno: 27. září
  • Veselí nad Moravou
  • ELEKTROINSTALACE-PICHLER s.r.o.
  • od 21 710 Kč
Zveřejněno: 24. ledna
  • Liberec
  • ELTODO OSVĚTLENÍ, s.r.o.
  • od 24 000 Kč
Zveřejněno: 24. června
  • Kladno
  • ELEKTROSTAV ŠKVOR s.r.o.
  • 30 000 – 38 000 Kč
Zveřejněno: 12. ledna
  • Velké Meziříčí
  • ENVIRO - EKOANALYTIKA, s.r.o.
  • 18 000 – 26 000 Kč
Zveřejněno: 20. června
  • Krnov
  • FLYP profession s.r.o.
  • 22 000 – 50 000 Kč
  • Třebíč
  • Šetři světlem s.r.o.
  • 30 000 – 35 000 Kč
Zveřejněno: 11. února
  • Ostrava
  • MORYS s. r. o.
Zveřejněno: 30. července
  • Most
  • RN Alarm Servis s.r.o.
  • KV LOT s.r.o.
Zveřejněno: 7. listopadu
  • Zlín
  • BMKco. s.r.o.
  • 22 000 Kč
Zveřejněno: 16. ledna
  • Havířov
  • HFG FINANCE s.r.o.
Zveřejněno: 15. ledna
  • Havířov
  • Lubomír Mička
  • ZITA studio s.r.o.
  • od 14 000 Kč

INDEX NOSLUŠ s.r.o.

Zjistěte, kdy máte nárok na náhradní volno

Nerovnoměrná pracovní doba s příklady

Vše, co potřebujete znát o práci v noci

Doporučující dopis od zaměstnavatele

Doporučující dopis do zaměstnání může být klíčový při rozhodování vašeho nového zaměstnavatele. Z dopisu zjistí, jaké jsou vaše silné stránky, na jakých projektech jste pracovali, jak jste zapadli do současného týmu a mnohem více.

Na co se připravit při registraci na úřad práce

Vše, co potřebujete vědět o registraci na úřadě práce - musím se registrovat, kde se registrovat, kdy se registrovat se dozvíte v daném článku. Jak probíhá osobní schůzka a co můžete zařídit online z pohodlí domova. Věděli jste, že již nemusíte na úřad práce v místě vašeho trvalého bydliště, ale stačí ten, který je nejblíže vašemu bydlišti, byť jen přechodnému?

Jak zajistíte prodloužení pracovní smlouvy

Znáte svá práva? Minimální mzda v ČR

Minimální mzda je minimální výše odměny za odvedenou práci v pracovněprávním vztahu. Mzda nesmí být nižší než minimální mzda. Zjistěte, jaká je aktuální minimální mzda, jaká je minimální mzda hodinová a minimální mzda měsíční. Pro srovnání vám ukážeme i minimální mzdu z roku 2003.

Jak postupovat při pracovním úrazu

Pokud se vám v práci stal pracovní úraz, je třeba ho hned nahlásit. Povíme si, jaké kroky musí udělat zaměstnavatel, aby váš úraz vyšetřil. Rozebereme, na co máte vy jako zraněný zaměstnanec nárok. I zranění na teambuildingu může být pracovním úrazem. Co naopak pracovním úrazem není, se dozvíte samozřejmě také.

Přehledně: vše o brigádě nebo práci v důchodu

Výpovědní lhůta a vše, co potřebujete znát

Chystáte se podat výpověď v práci nebo jste výpověď dostali? Pak je tento článek právě pro vás. Dozvíte se vše o výpovědní době, jak na ni nahlíží zákoník práce, jak se výpovědní doba počítá, jak je to s nemocí ve výpovědní době a mnoho dalších zajímavých a užitečných informací.

absolvent AJ Bor dění elektro elektromontér elektrotechnik e-mail energetik IT měsíc mobil náplň práce odpovědnost práce pracovní praxe pro rodinné příslušníky příspěvek řízení sport spoření stravenky technik vedoucí vhodné volno výhody vzdělání zdravotní dovolené elektrický kontakt list náplň obor penzijní požadované vzdělání PR pracovní náplň profi předpoklad příslušník řidič schopnost správy stroj techniky zdravotní způsobilost způsobilost