Volné místo ve firmě INDEX NOSLUŠ s.r.o.

Stabilní a klidná práce v elektro oboru - bez praxe

Smluvní vztah pracovní smlouva (hpp)
Lokalita Pohořelice, okres Brno-venkov
Firma INDEX NOSLUŠ s.r.o.
Kategorie Řemeslná výroba a manuální práce, Technické obory, Ostatní
Min. vzdělání Základní
Hrubá mzda 15.000 – 20.000 Kč

O nás

INDEX NOSLUŠ s.r.o.

Co od Vás očekáváme:

Náplň práce: Máte zájem o stabilní práci v klidném a čistém prostředí? Chcete si rozšířit obzory v oblasti elektro? Přejete si být součástí silné mezinárodní společnosti s jistotou stabilního výdělku? Neradi pracujete na nočních směnách o víkendu a ve svátky? Jestliže je Vaše odpověď 4× ANO, máme pro Vás skvělou pracovní nabídku. Pro globálního poskytovatele poprodejního servisu elektronických zařízení, který v ČR působí již od roku 2006 a stále rozšiřuje své působení, hledáme šikovné zaměstnance na pracoviště v POHOŘELICÍCH (průmyslová zóna - JIH) Náplň práce: - vizuální kontrola elektroniky (set top boxy, ovladače, nabíječky) - čištění a kosmetické opravy přístrojů - testování funkčnosti - balení vytříděných a opravených výrobků - práce na PC Nabízíme: - dlouhodobou spolupráci na hlavní pracovní poměr - motivující mzdové ohodnocení + měsíční bonusy až 5000 Kč - příplatek za dvousměnný provoz - stravenky v hodnotě 105 Kč/odpracovaný den - 5 týdnů dovolené - příjemné pracovní prostředí a přátelský kolektiv - pravidelný výplatní termín - práce ve stabilní mezinárodní společnosti - místo výkonu práce v POHOŘELICÍCH (průmyslová zóna JIH) Požadujeme: - manuální zručnost, spolehlivost - uživatelskou znalost práce na PC - ochotu pracovat ve 2 směnném provozu (ranní směna 6:00-14:15; odpolední směna 14:15-22:30) - možnost nástupu od ledna nebo února 2018

⭕ Údržbář - Brno

Nutně vás hledají
  • Brno
  • ProfesKontakt, s.r.o.
  • 45 000 – 60 000 Kč
  • Plný úvazek
    Benefity:
  • Finanční bonusy / prémie
  • 13., případně 14. plat
  • Pružná pracovní doba
  • Kafetérie
  • Příspěvek na sport
  • Příspěvek na spoření / pojištění
  • Parkoviště
Zveřejněno: 26. března
  • Velké Pavlovice
  • Advantage Consulting, s.r.o.
  • 30 000 – 40 000 Kč
  • Vhodné pro absolventy
    Benefity:
  • Dovolená navíc
  • Firemní akce
  • Příspěvek na stravování
  • Přátelské prostředí
  • Závodní stravování
  • Občerstvení na pracovišti
Zveřejněno: 25. března
  • Brno
  • Randstad HR Solutions s.r.o.
  • 30 820 – 42 000 Kč
    Benefity:
  • Lékařská péče
  • Žiželice, Kolín
  • Skladník dělník
  • 15 000 – 20 000 Kč
Zveřejněno: 2. ledna
  • Skladník/expedient
  • 15 000 – 18 000 Kč

INCOT PLASTIC s.r.o., BBG-BENDA, s.r.o., ProfesKontakt, s.r.o., INDEX NOSLUŠ s.r.o., CPI Moravia Books s.r.o., ALEMAR Real and Trading s.r.o., KovoSmetana s.r.o., M - SILNICE a.s., Frauenthal Airtank Hustopeče s.r.o., Ing. Radomír Franc, ManpowerGroup s.r.o., IFE-CR,a.s., AC Jobs, s.r.o., antos manufaktura s.r.o., PRAMOS, a.s., SYNERGIE TEMPORARY HELP s.r.o., Manuvia Bonjob s.r.o., Advantage Consulting, s.r.o., DAKO Brno, spol. s r.o., Scott Automation a.s., Jobs Contact Personal, s.r.o., Lead - Project Advices s.r.o., Skanska a.s., ESOX, spol. s r.o., Jiří Geisler, OBB stavební materiály, spol. s r.o., AUTO POKORNÝ, s.r.o., RANOB s.r.o., Schenk - sportovní povrchy, spol. s r.o., Větrník, s.r.o., Hellmann Worldwide Logistics CEP s. r. o., Brněnské vodárny a kanalizace, a.s., Brand Promotion CZ, s.r.o., Advateq s.r.o., Human-Res s.r.o., A B H Design, s.r.o., Manuvia Expert Recruitment CZ, s.r.o., M.B.KERAMIKA spol. s r.o., LEPŠÍ PRÁCE s.r.o., TASY s.r.o., Stannah Stairlifts Limited, organizační složka, GRANDEZZA HOTELS s.r.o., FK system - povrchové úpravy, s.r.o., Horavia s.r.o., Grafton Recruitment s.r.o., AMNproTrade s.r.o., PROTEOR CZ s.r.o., Randstad HR Solutions s.r.o., H&B Group s.r.o., OLMAN SERVICE s.r.o., IMPACT INDUSTRY BRNO, a.s.

Seznam profesí v zobrazených inzerátech:
Balení zásilek, Operátor / operátorka expedice, Skladník / Skladnice, Dělník / Dělnice, Obsluha strojů, Seřizovač / seřizovačka strojů, Truhlář / Truhlářka, Údržbář / Údržbářka, Umělecká výroba, Výrobce / výrobkyně kožedělného zboží, Zámečník / Zámečnice, Montážník / Montážnice, Obsluha vysokozdvižných vozíků, Pomocný pracovník / pracovnice ve stavebnictví, Projektant / Projektantka, Svářeč / Svářečka, Konstruktér / Konstruktérka, Lisař / Lisařka, Mechanik / Mechanička, Operátor / operátorka NC / CNC strojů, Operátor / operátorka výroby, Svářečský inženýr / inženýrka, Chemik / Chemička, Nástrojář / Nástrojářka, Operátor / operátorka průmyslové výroby, Pomocný pracovník / pracovnice v průmyslu, Servisní technik / technička, Montážník / montážnice, Krmivářský technolog / technoložka, Řezník a uzenář / Řeznice a uzenářka, Krmivářský dělník / dělnice, Operátor / operátorka tiskařských strojů, Pomocný pracovník / pracovnice v polygrafii, Polygrafický technik / technička, Tiskař / Tiskařka, Opravář / Opravářka, Výrobce / výrobkyně strojů a zařízení, Technik / technička automatizace

Podivín, Brno, Pohořelice, okres Brno-venkov, Žabčice, Uherčice, okres Břeclav, Rajhradice, Hustopeče, Šakvice, Otmarov, Modřice, Bavory, Šitbořice, Střelice, okres Brno-venkov, Újezd u Brna, Velké Pavlovice, Prace, okres Brno-venkov, Bořetice, okres Břeclav

Poznejte povinnosti vašeho zaměstnavatele

Přehledně: základní povinnosti zaměstnance

Za darování krve máte nárok na placené volno

Bezúplatné darování krve je úctyhodná činnost každého dárce. Proto i zákoník práce na dárce myslí a přiznává jim za darování krve nárok na volno z práce, a to dokonce volno placené. Ukážeme vám, jak správně svou nepřítomnost v práci nahlásit a jaké jsou výhody pro dárce.

Vše o stažení výpovědi ze strany zaměstnance

Kdo podává daňové přiznání za zaměstnance

Nerovnoměrná pracovní doba s příklady

Jednoduché ukončení dohody o pracovní činnosti

Přehled otázek a odpovědí na pracovním pohovoru

Vše o služebním autě k soukromým účelům

Odbory - proč a jak je založit

bonus bonusy Bor ČR den elektro hlavní hledám hodnocení IT mezinárodní místo možnost náplň práce odpověď ohodnocení plat práce pracoviště pracovní pracovní poměr pracovní prostředí praxe prostředí příplatek řízení SOU společnost společnosti stabilní stravenky víkend výkon znalost Zruč dovolené kolektiv kontrola kov měsíční místo výkonu práce mzdové náplň národní oblast oblasti obor opravy PC poměr PR prodej prodejní průmysl průmyslová přátelský příjemné příjemné pracovní prostředí rok servis směna součást stroj svátky termín test uživatel vizuál vizuální zájem