Montážní dělník/dělnice - mzda 25 800 Kč

Smluvní vztah pracovní smlouva (hpp)
Lokalita Liberec
Firma ProJobEU s.r.o.
Kategorie Řemeslná výroba a manuální práce, Technické obory, Ostatní
Min. vzdělání Základní
Hrubá mzda 23.700 – 25.800 Kč

ProJobEU s.r.o.

Co od Vás očekáváme:

NÁPLŇ PRÁCE

  • montáž a kompletace loketních opěrek a středových konzolí
  • práce ve třísměnném provozu /možnost práce na dvě směny/

NABÍZÍME

  • měsíční výdělek 23 700 Kč
  • měsíční výdělek po zkušební době 25 800 Kč
  • dotované stravování /stravenka v hodnotě 100 Kč za noční směnu a přesčas přes víkend/
  • možnost hezkého a levného ubytování v centru Liberce
  • bonus 5 000 Kč za doporučení známého
  • možnost týdenních záloh
  • možnost přestupu pod kmen po 4 měsících
  • finanční bonusy
  • mobilní tarif – možnost volání a SMS zdarma /platí při splnění měsíčního fondu/
  • přátelský přístup koordinátora
  • bezplatnou linku zobrazit tel. číslo , na které jsme k dispozici

POŽADUJEME

  • 100% docházku
  • zodpovědný přístup k práci
  • manuální zručnost

V případě zájmu nás můžete kontaktovat na telefonním čísle zobrazit tel. číslo , nebo nás navštivte na adrese Sokolovské nám. 259/19, Liberec.

  • Liberec
  • ADAM & PARTNER, s.r.o.
  • Plný úvazek
  • Vhodné pro cizince
  • Vhodné pro absolventy
    Benefity:
  • Sickdays
  • Příspěvek na stravování
  • Příspěvek na dopravu
Zveřejněno: 23. dubna
  • Liberec
  • Minit, s.r.o.
  • Vhodné pro seniory
    Benefity:
  • Příspěvek na sport
  • Příspěvek na spoření / pojištění
  • Přátelské prostředí
Zveřejněno: 18. dubna
  • Kamenný Újezd, České Budějovice
  • GASTRO PRODUCTION s.r.o.
  • 17 000 – 19 000 Kč
Zveřejněno: 18. října
  • Brno
  • Šmeral Brno a.s.
  • 160 – 200 Kč
Zveřejněno: 14. února
  • Nové Město nad Metují
  • NAKOS spol. s r.o.
  • 14 600 – 15 000 Kč
Zveřejněno: 17. ledna
  • Svéradice
  • Západočeské konzumní družstvo Sušice
  • 15 500 – 17 500 Kč
  • Sokolov
  • AB Metal Recycling, s.r.o.
  • 25 000 – 30 000 Kč
  • Kolín
  • Glandeko s.r.o.
  • 17 800 – 22 000 Kč
  • Černovice, Domažlice
  • Centrum sociálních služeb Domažlice,…
  • od 25 670 Kč
  • Bruntál
  • OSRAM Česká republika s.r.o.
  • 21 000 – 23 000 Kč
  • Bruntál
  • 16 500 – 19 500 Kč
  • Bruntál
  • 30 000 – 35 000 Kč

Pružná pracovní doba má své výhody i nevýhody

Poznáte signály, že je čas na změnu zaměstnání? Poradíme, jak práci změnit

Občas nás v práci něco naštve, ale co když nás něco nebo někdo v práci štve pořád? Ukážeme si hlavní signály, kdy je vhodný čas změnit práci. Jak na změnu, a co musíte pro změnu zaměstnání udělat.

Jak na výpověď ve zkušební době? Použijte VZOR

Ukončení pracovního poměru ve zkušební době není nic, co bychom chtěli. Ale občas i přes veškerou snahu to musíme udělat. Poradíme vám, jak správně postupovat při zrušení pracovního poměru ve zkušební době, a přidáme i formulář, který můžete použít.

Vše, co potřebujete znát o práci v noci

Co s sebou na úřad práce? Jaké vzít dokumenty

Zahraniční služební cesta a cestovní náhrady v zahraničí

Vše, co chcete vědět o pracovní neschopnosti

Onemocněli jste? Nejsme roboti, stát se to může každému. Poradíme vám, jak postupovat. Pro takové případy je zde institut dočasné pracovní neschopnosti. S námi se dozvíte vše o neschopence, vycházkách, kontrolách, které vás mohou navštívit, jak a kým budete v době vaší nemoci zaplaceni a mnoho užitečných rad. Připomeneme vám, jaké jsou vaše povinnosti.

Jak si ve společnosti najít novou pozici

Zajímá vás změna pozice v zaměstnání? Na stávající pozici se již nerozvíjíte a neučíte se ničemu novému, ale ze společnosti odejít nechcete. Pak je čas si najít novou pozici v rámci společnosti. Pojďte se s námi podívat na způsoby, jak si v rámci stávající společnosti můžete najít nové pracovní uplatnění, které vás bude bavit.

Vše o ukončení dohody o provedení práce

Jak zajistíte prodloužení pracovní smlouvy

bonus bonusy dělník den fond Liberec Loket měsíc mobil mobilní tarif možnost mzda náplň práce okolo plat plnění práce přesčas směny Sokolov stravování tarif telefon týden ubytování víkend výdělek zdarma Zruč dar finanční kontakt měsíční mobilní náplň odpovědný PR přátelský případ přístup stravenka zkušební