Práce: Operátor skladu Praha - západ

lokalita: Středočeský kraj zadavatel: WELL PACK s.r.o.

Tato nabídka již není aktuální.

Podívejte se na aktuální nabídky:

Do centrálního skladu předního prodejce sportovních potřeb pro Českou republiku a zahraničí hledáme skladníky na pozice Picker (vychystávání zboží), Třídění zboží na vratkách, Vykládka kamionů, nebo Řidič retraku.

Pracovní náplň:

  • Práce na expedici zboží ve skladu
  • Vychystávání (pikování) zboží na paletu
  • Zaskladňování/vyskladňování palet
  • Manipulování se čtečkou EAN kódů
  • Vykládka/nakládka kamionů

Požadavky:

  • Pracovitost, zodpovědnost, spolehlivost
  • Časová flexibilita – denní 12h směny, krátký/dlouhý týden
  • Dobrý fyzický stav

Nabídka:

  • 90 – 100 čistého na hodinu (dle pracovního zařazení)
  • Odměny
  • Zázemí prosperující společnosti
  • Dlouhodobá spolupráce
  • Nástup ihned nebo dle domluvy
  • Místo výkonu: Rudná u Prahy
  • Svozový autobus z metra B Zličín

Pokud Vás naše nabídka zaujala, zašlete nám Váš životopis na adresu: email přes odpovědní formulář přes odpovědní formulář, do předmětu prosím napište název pozice, nebo volejte 727903706.

Nehodí se ti tato pracovní nabídka? Doporuč ji přátelům!

Informace o pozici

Pracovní poměr

Dohoda o provedení práce

Požadované vzdělání

Základní

Délka prac. poměru

na dobu neurčitou

Typ úvazku

Plný úvazek

Mzda

15.000 – 17.999 Kč

Chcete mít aktuální nabídky práce a brigád ve vaši lokalitě jako první? Vložte váš email:

Odesláním formuláře souhlasíte se zpracováním
osobních údajů dle obchodních podmínek.