Hledáme lidem práci Manpower

Vedoucí vývoje

Lokalita Plzeň
Zadavatel ManpowerGroup s.r.o.
Kategorie Technické obory

O nás

ManpowerGroup s.r.o.

Co od Vás očekáváme:

Pro českou, strojírenskou společnost působící na tuzemském i zahraničním trhu zakázkové výroby hledáme novou tvář, která převezme otěže řízení vývoje pruduktů a přinese své zkušenosti a invenci.

Popis pozice:

  • Odpovědnost za vedení organizace ve vývoji a designu nových produktů
  • Dohled nad aktivitami vývoje a designu
  • Udržování rozpočtu oddělení výzkumu a vývoje
  • Řízení kolektivu cca 50 lidí
  • Podpora obchodního týmu
  • Představování technických konceptů produktů zákazníkům

Profil kandidáta:

  • Vysokoškolské vzdělání v oblasti strojírenství
  • Zkušenosti s vývojem v zakázkové výrobě
  • Zkušenosti s řízením oddělení vývoje a výzkumu
  • Angličtina a němčina na komunikativní úrovni - pro jednání se zákazníky

Nabízíme:

  • Velmi atraktivní mzdové podmínky
  • Služební automobil i pro soukromé účely
  • Stravenky v hodnotě 70kč
  • 25 dní dovolené
  • Příspěvek na životní a penzijní připojištění
  • Místo ve stabilní, české společnosti se silnou tradicí na poli strojírenství

  • Brno
  • Enantis s.r.o.
  • od 60 000 Kč
  • Plný úvazek
Zveřejněno: 13. ledna
  • Brno

INDEX NOSLUŠ s.r.o.

Plzeň, Třemošná

Česká tisková kancelář - její role a význam

Česká tisková kancelář (ČTK), stojící jako maják nezávislého zpravodajství, je veřejnoprávní zpravodajská agentura v České republice. Tento článek vás provede jejím unikátním obchodním modelem, který nepotřebuje státní dotace, a objasní, jak ČTK poskytuje rychlé a objektivní informace, jež jsou zásadní pro české novináře a veřejnost. Odhalte, jak se organizace přizpůsobuje digitální době a podporuje svobodu tisku.

Práce ve svátek - nejčastější otázky a odpovědi

Zaměstnávání osob se zdravotním postižením

Zaměstnávání osob se zdravotním postižením je důležité nejen pro sociální společnost, ale i pro vaši firmu. Ukážeme vám i jiné než jen finanční výhody. Pokud nemůžete osoby se zdravotním postižením zaměstnávat, představíme vám možnosti, jaké máte, abyste nemuseli odvádět částky do státního rozpočtu. Ukážeme vám, jaké jsou klíčové výhody zaměstnávání lidí s postižením. Abyste měli všechny informace, připojíme i nejčastější chyby zaměstnavatelů při zaměstnávání postižených, a rady, jak se těmto chybám vyhnout.

Jak zajistíte prodloužení pracovní smlouvy

Jednoduché ukončení dohody o pracovní činnosti

Vše, co potřebujete vědět o rodičovské dovolené

Poradíme vám, jak efektivně hledat a najít práci

Trainee program – první práce pro absolventy

Motivační dopis, který zaujme, a jeho vzor

Dohoda o provedení práce a vše, co vás zajímá

Existují dvě dohody, v tomto článku se dozvíte vše o dohodě o provedení práce. Kdy a jak se platí daně, jak je to se zdravotním a sociálním pojištěním. Abyste měli kompletní informace, připojili jsme i vzor dohody o provedení práce. Po úpravě zákoníku práce dochází ke změnám u dohod, a my vám tyto změny jasně, stručně a srozumitelně představíme. Vzorová dohoda o provedení práce k tisku je pro vás zcela zdarma, můžete ji upravovat dle svých potřeb.

angličtina auto automobil den hledám HR IT kandidát Luže místo mobil náplň práce němčina obchodní odpovědnost OZP penzijní připojištění podmínky podpora pojištění pozice práce připojištění příspěvek řízení služební služební auto SOU společnost společnosti stabilní stravenky vedení vedoucí vzdělání zkušenosti české design dovolené jednání kolektiv kov mzdové náplň obchod oblast oblasti oddělení organizace penzijní PR profi stav stroj strojírenství technický trh tým výroby výzkum zahraniční zákazník zkušenost životní