Vedoucí vývoje ve strojírenství

Lokalita Plzeň
Firma ManpowerGroup s.r.o.
Kontakt Vojtěch Dítě, zobrazit tel. číslo

Pro českou, strojírenskou společnost působící na tuzemském i zahraničním trhu zakázkové výroby hledáme novou tvář, která převezme otěže řízení vývoje pruduktů a přinese své zkušenosti a invenci.

Popis pozice:

  • Odpovědnost za vedení organizace ve vývoji a designu nových produktů
  • Dohled nad aktivitami vývoje a designu
  • Udržování rozpočtu oddělení výzkumu a vývoje
  • Řízení kolektivu cca 50 lidí
  • Podpora obchodního týmu
  • Představování technických konceptů produktů zákazníkům

Profil kandidáta:

  • Vysokoškolské vzdělání v oblasti strojírenství
  • Zkušenosti s vývojem v zakázkové výrobě
  • Zkušenosti s řízením oddělení vývoje a výzkumu
  • Angličtina a němčina na komunikativní úrovni - pro jednání se zákazníky

Nabízíme:

  • Velmi atraktivní mzdové podmínky
  • Služební automobil i pro soukromé účely
  • Stravenky v hodnotě 70kč
  • 25 dní dovolené
  • Příspěvek na životní a penzijní připojištění
  • Místo ve stabilní, české společnosti se silnou tradicí na poli strojírenství

Máte zájem o tuto nabídku?