Hledáme lidem práci Manpower

Vedoucí vývoje

Lokalita Plzeň
Zadavatel ManpowerGroup s.r.o.
Kategorie Technické obory

O nás

ManpowerGroup s.r.o.

Co od Vás očekáváme:

Pro českou, strojírenskou společnost působící na tuzemském i zahraničním trhu zakázkové výroby hledáme novou tvář, která převezme otěže řízení vývoje pruduktů a přinese své zkušenosti a invenci.

Popis pozice:

  • Odpovědnost za vedení organizace ve vývoji a designu nových produktů
  • Dohled nad aktivitami vývoje a designu
  • Udržování rozpočtu oddělení výzkumu a vývoje
  • Řízení kolektivu cca 50 lidí
  • Podpora obchodního týmu
  • Představování technických konceptů produktů zákazníkům

Profil kandidáta:

  • Vysokoškolské vzdělání v oblasti strojírenství
  • Zkušenosti s vývojem v zakázkové výrobě
  • Zkušenosti s řízením oddělení vývoje a výzkumu
  • Angličtina a němčina na komunikativní úrovni - pro jednání se zákazníky

Nabízíme:

  • Velmi atraktivní mzdové podmínky
  • Služební automobil i pro soukromé účely
  • Stravenky v hodnotě 70kč
  • 25 dní dovolené
  • Příspěvek na životní a penzijní připojištění
  • Místo ve stabilní, české společnosti se silnou tradicí na poli strojírenství

  • Brno
  • Enantis s.r.o.
  • od 60 000 Kč
  • Plný úvazek
Zveřejněno: 13. ledna
  • Brno

INDEX NOSLUŠ s.r.o.

Plzeň, Třemošná

Vše o ukončení dohody o provedení práce

Kdy můžete dostat nařízený přesčas?

Dozvíte se, co to je přesčas, jaký je rozdíl mezi dobrovolným a povinným přesčasem. Proč jít na dobrovolný přesčas o státním svátku? Vysvětlíme si, jak se přesčasy proplácí a kdy si můžete vzít náhradní volno. Jaké důsledky mohou být, když na přesčas nepřijdete, protože se vám to nehodí.

Ideální práce při rodičovské dovolené

Zjistěte, jaký můžete mít přivýdělek na rodičovské dovolené, aniž byste ztratili nárok na rodičovský příspěvek. Pomůžeme vám rozhodnout se, jestli je lepší dohoda nebo OSVČ. O rodičovský příspěvek při zaměstnání nemůžete přijít, pokud splníte zákonem stanovené podmínky.

Vše o služebním autě k soukromým účelům

TOP 10 podcastů v HR co stojí za to poslouchat

Seznamte se s naším výběrem TOP 10 podcastů zaměřených na lidské zdroje. Ať už jste v oboru HR dlouholetým profesionálem nebo jen hledáte aktuální informace a trendy, tyto podcasty vám nabídnou širokou škálu témat a poznatků. Získejte přehled o tom nejlepším z HR světa. 🎧🌟

První den v práci je náročný. Pomůžeme vám!

Nerovnoměrná pracovní doba s příklady

Diskriminace na pracovišti - příklady a jak se bránit

Teambuilding z pohledu firmy i zaměstnance

Doporučující dopis od zaměstnavatele

Doporučující dopis do zaměstnání může být klíčový při rozhodování vašeho nového zaměstnavatele. Z dopisu zjistí, jaké jsou vaše silné stránky, na jakých projektech jste pracovali, jak jste zapadli do současného týmu a mnohem více.

angličtina auto automobil den hledám HR IT kandidát Luže místo mobil náplň práce němčina obchodní odpovědnost OZP penzijní připojištění podmínky podpora pojištění pozice práce připojištění příspěvek řízení služební služební auto SOU společnost společnosti stabilní stravenky vedení vedoucí vzdělání zkušenosti české design dovolené jednání kolektiv kov mzdové náplň obchod oblast oblasti oddělení organizace penzijní PR profi stav stroj strojírenství technický trh tým výroby výzkum zahraniční zákazník zkušenost životní