Hledáme lidem práci Manpower

Specialista BOZP pro výrobní společnost

Lokalita Teplice
Zadavatel ManpowerGroup s.r.o.
Kategorie Technické obory

O nás

ManpowerGroup s.r.o.

Co od Vás očekáváme:

Popis pozice:

- Zajišťování činnosti v rámci prevence rizik v BOZP a PO, včetně reportingu a auditů
- Tvorba a aktualizace povinné dokumentace v oblasti BOZP a PO
- Orientace v obecně platných právních a ostatních předpisech v dané problematice
- Sledování vývoje legislativy v oblasti BOZP, školení zaměstnanců
- Provádění pravidelných a namátkových kontrol pracovišť z hlediska BOZP
- Vedení seznamu rizikových prací

Profil kandidáta:

- SŠ/VŠ vzdělání
- Prověřenou praxi v oboru BOZP a PO nejméně 3 roky
- AJ jazyk
- Analytické dovednosti, procesní logiku, pozitivní přístup k řešení problémů
- Technickou a týmově orientovanou osobnost
- ŘP sk. B

Nabízíme:

- Osobní přístup
- Stravenky
- 5 týdnů dovolené
- Příležitost profesního a kariérního růstu
- Firemní akce

  • Litvínov
  • ORLEN Ochrona Sp. z o. o., organizační…
  • od 16 500 Kč
  • Plný úvazek
Zveřejněno: 7. listopadu
  • Bruntál
  • Specialist Service, s.r.o.
Zveřejněno: 14. srpna
  • Brno
  • Šmeral Brno a.s.
  • 160 – 200 Kč
Zveřejněno: 14. února
  • Brno
  • Hradec Králové
  • STRATOS AUTO, spol. s r.o.
  • Prosek, Praha
  • 30 000 – 50 000 Kč
  • Nové Město nad Metují
  • NAKOS spol. s r.o.
  • 14 600 – 15 000 Kč
Zveřejněno: 17. ledna

INDEX NOSLUŠ s.r.o.

Teplice, Litvínov, Ústí nad Labem, Most

Kdy a jak oznámit těhotenství v práci

Růžové prohlášení, jak správně zpracovat daně

Výhody a nevýhody sdíleného pracovního místa

Pracovní doba - vaše nároky a povinnosti

Vše, co potřebujete znát o práci v noci

TOP 10 pracovních portálů a 4 agregátory

V České republice zažíváme v posledních letech prudký vzestup počtu pracovních portálů a sběračů nabídek ve formě pracovních agregátorů. Tyto platformy se snaží nabídnout co nejlepší služby v oblasti propagace pracovních příležitostí. Ačkoli je všechny spojuje společný cíl – spojit zaměstnavatele s potenciálními zaměstnanci – může se zdát, že v tomto hustém "lese" portálů se leckdy lehce ztrácíme. Ale nebojte, máme pro vás řešení! Dnes se podíváme na TOP 10 pracovních portálů, které působí v naší zemi a také na 4 pracovní agregátory. Zajímá vás, co z nich činí jedinečné, v čem skutečně excelují a co nás na nich tak fascinuje? Pokračujte ve čtení a objevte ty pravé klenoty mezi pracovními platformami! 😉🌟

Diskriminace na pracovišti - příklady a jak se bránit

Návštěva lékaře v pracovní době a další překážky

Stane se to velkému množství zaměstnanců –⁠ musíte k lékaři, který nemá volno brzy ráno nebo pozdě večer, musíte tedy lékaře navštívit ve své pracovní době. Ukážeme vám, co říká zákoník práce na téma návštěva lékaře v pracovní době. Zákoník práce a propustka k lékaři? Věděli jste, že zákoník práce nezná pojem propustka k lékaři? Abyste věděli o propustkách všechno, ukážeme vám, co by měla propustka k lékaři obsahovat.

Doporučující dopis od zaměstnavatele

Doporučující dopis do zaměstnání může být klíčový při rozhodování vašeho nového zaměstnavatele. Z dopisu zjistí, jaké jsou vaše silné stránky, na jakých projektech jste pracovali, jak jste zapadli do současného týmu a mnohem více.

Co vše lze měnit v pracovní smlouvě a jak na zkrácený úvazek

AJ akce audit Bor BOZP činnost den dění dokumentace IT kandidát náplň práce OZP pec plat pozice práce reporting růst sledování specialist specialista společnost stravenky školení vedení vzdělání zaměstnanců činnosti dané dokument dovednost dovolené firemní jazyk kariérní kov list náplň oblast oblasti obor osobní osobnost Ostatní PR právní problém proces profesní profi předpis příležitost přístup report riziko rok řešení řešení problémů seznam tvorba tým výrobní