Obslužné pulty (Hradec Králové)

Pracovní poměr práce na zkrácený úvazek
Smluvní vztah dohoda o pracovní činnosti (dpč)
Lokalita Hradec Králové
Firma ABZAKOVO spol. s r.o.
Kategorie Obchod, nákup a prodej zboží, Služby, umění a kultura, Ostatní
Min. vzdělání Odborné vyučení bez maturity

Co od Vás očekáváme:

Hledáme šikovného pracovníka na obsluhu pultů do supermarketu do Hradce Králové. Nástup nejlépe IHNED. Možnost brigády nebo stále práce.

Směny: ranní + odpolední, občasná práce o víkendech (dle rozpisu směn)

Náplň práce:

  • obsluha + doplňování pultů
  • komunikace se zákazníky
  • udržování čistoty na pracovišti
  • manipulace s masem, saláty, sýry, …

Nabízíme:

  • stabilní práci na HPP
  • nástup možný IHNED
  • mzda 120,–/hod
  • stravenky ve výši 100,–
  • finanční příspěvky na Kafeterii ve výši 2000,–
  • možnost záloh
  • férové jednání a přístup
  • příplatky za práci o víkendu

Osobnostní předpoklady a dovednosti:

  • čistý rejstřík trestu
  • věk min. 18 let
  • potravinářský průkaz
  • spolehlivost + pracovitost
  • možnost dopravit se mimo centrum HK vlastní dopravou

  • Brno
  • Manpower
  • Plný úvazek
Zveřejněno: 20. srpna

HOBRA - Školník s.r.o., EVROPA realitní kancelář, 21 Consult Group s.r.o., XXXLutz, INDEX NOSLUŠ s.r.o., FLORCENTRUM Foltýnová s.r.o., Go Digital! s.r.o., MAKRO Cash & Carry ČR s.r.o., ELFETEX, spol. s r.o., ARAMARK, s.r.o., JM-PERFEKT s.r.o., LPP Czech Republic, s.r.o., Lidl Česká republika s.r.o., BS FOOD s.r.o., ČSOB Stavební spořitelna, a.s., McDonald`s ČR spol. s r.o., ManpowerGroup s.r.o., PROROZVOZ s.r.o., Grafton Recruitment s.r.o., TextilEco a.s., VAŠE SLUNCE a.s., Shoebox CZ s.r.o., Jobs Contact Personal, s.r.o., Nefrito laboratories, s.r.o., Original Barber Hradec, s.r.o., fischer EAST center s.r.o., PRO-FACTOR cz, s.r.o., MIMO BOHEMIA, a.s., J 4 s.r.o., Nailounge Hradec Králové s.r.o., Krajský soud v Hradci Králové, the chief s.r.o., FOMA BOHEMIA spol. s r.o., ASIAN WOK KLADNO s.r.o., Marcela Bártová, Surathany s.r.o., SUKHÓ s.r.o., Trafo CZ, a.s., JIE HUA EUROPE s.r.o., AETERNITAS pohřební služba, s.r.o., SUMBAWA, s.r.o., MITRANS-HK s.r.o., První Evropská, s.r.o., JOB HUNTERS s.r.o., Linh Ngo Thuy, Ašot Arturi Karapetjan, WK IMPORT s.r.o., Nussara Salacova, HKclean s.r.o., Halil Özzengin, TWIST STAR s.r.o., Temel Vedat, TopKonstrukt, CZ s.r.o., EREMITA COMPANY s.r.o., Základní škola a Mateřská škola, Lhota pod Libčany, okres Hradec Králové

Seznam profesí v zobrazených inzerátech:
Administrativní pracovník / pracovnice, Asistent / Asistentka, Analytik / analytička obchodu, Referent / Referentka, Telefonní operátor / operátorka, Telefonní prodejce / prodejkyně, Dělník / Dělnice, Kurýr / Kurýrka, Skladník / Skladnice, Bankovní pracovník / pracovnice, Bankovní specialista / specialistka, Finanční poradce / poradkyně, Investiční makléř / makléřka, Makléř / Makléřka, Pojišťovací makléř / makléřka, Pojišťovací poradce / poradkyně, Úvěrový specialista / specialistka, Číšník / Servírka, Kuchař / Kuchařka, Pomocný pracovník / pracovnice v gastronomii, Provozní / F&B Manager, Account Manager / Key Account Manager, Obchodní asistent / asistentka, Obchodník / Obchodnice, Obsluha lidí, Pokladní, Pomocný pracovník / pracovnice v obchodě, Prodavač / Prodavačka, Vedoucí obchodu, Florista / Floristka, Truhlář / Truhlářka, Kadeřník a holič / Kadeřnice a holička, Generální ředitel / ředitelka (CEO), Obchodní ředitel / ředitelka (CSO), Obchodní manažer / manažerka, Oblastní ředitel / ředitelka, Oblastní manažer / manažerka, Vedoucí týmu / Team leader, Výkonný ředitel / ředitelka, Technik / technička ve strojírenství, Elektrotechnik / Elektrotechnička, Elektrospecialista / Elektrospecialistka, Elektrikář / Elektrikářka, Kontrolor / Kontrolorka, Manažer / manažerka prodeje, Obchodní zástupce / zástupkyně, Aranžér / Aranžérka, Finanční specialista / specialistka

Celá ČR, Hradec Králové, Předměřice nad Labem, Býšť, Lhota pod Libčany

Jak napsat průvodní dopis? Prohlédněte si vzor

Průvodní dopis k životopisu je prvním kontaktem s personalistou ve vysněné společnosti. Vysvětlíme si, co to je průvodní dopis a jaký je rozdíl oproti motivačnímu dopisu. Ukážeme si, jak napsat průvodní dopis. Nechybí ani vzor průvodního dopisu.

Jak na změnu pracovní pozice, aby to vyšlo

Na stávající pozici jste již několik let a cítíte, že potřebujete změnu. Ať již povýšení, změnu pracovní pozice nebo dokonce změnu oboru? Podívejte se s námi na to, jaké máte možnosti a jak si o změnu říci, aby vám nadřízený vyšel maximálně vstříc.

Alma Career s.r.o, skupina LMC mění název

Korporátní skupina LMC, provozovatel několika pracovních portálů v ČR, oznámila, že od 1. ledna 2024 se bude prezentovat pod novým názvem Alma Career s.r.o.. Tato změna představuje nejen reorganizaci, ale také krok k ještě další expanzi této skupiny. Změna názvu by měla podle oficiálního oznámení proběhnout bez nutnosti aktivní účasti klientů, čímž LMC Group deklaruje, že předejde nestabilitě svých služeb a možným přerušením. Firma zdůrazňuje, že smluvní a fakturační údaje zůstanou nezměněny s výjimkou obchodního názvu, což by mohlo vést k méně náročnému přechodu pro stávající i nové klienty.

Jaké jsou výhody registrace na úřadu práce

Jaké jsou výhody registrace na úřadu práce, na co máte nárok? Jak je to se zdravotním a sociálním pojištěním? Na vše vám odpovíme!

Jak zajistíte prodloužení pracovní smlouvy

Povíme vám vše k tématu “pracovní smlouva na dobu určitou a prodloužení”. Zjistíte, jaké máte možnosti, když se blíží konec vašeho pracovního poměru, kolikrát může zaměstnavatel využít možnost opakovaného prodloužení pracovní smlouvy na dobu určitou a kdy nastává automatické prodloužení pracovní smlouvy na dobu určitou.

Co dělat, když se setkáte se šikanou na pracovišti

Jsme lidé, máme rozdílné povahy, přístupy, způsob komunikace, zájmy a mnoho dalšího. Hranice mezi legrací a šikanou je často velmi tenká; co je pro jednoho zábava, může být pro jiného ponižující nebo nepříjemné. Z důvodu různosti vzniká prostředí, které nahrává šikaně. Povíme si, co to je šikana v práci, jaké jsou druhy šikany na pracovišti, jak se bránit, co dělat, když jste svědkem. Závěrem si řekneme, jak každý z nás může šikaně zabránit.

Jak na ukončení pracovního poměru ze zdravotních důvodů

V tomto díle našeho seriálu o skončení pracovního poměru se zaměříme na to, jaké máte možnosti, pokud se zhorší váš zdravotní stav, například dlouhodobě pozbudete zdravotní způsobilost nebo jste v pracovní neschopnosti. Jak je to s výpovědní lhůtou, kdy se neprodlužuje a kdy se naopak prodlužuje.

Vše, co potřebujete vědět o rodičovské dovolené

S námi získáte základní přehled o tom, jak dlouho trvá rodičovská dovolená, kdy končí rodičovská dovolená, jak se vypočítává a jak správně postupovat při jejím ukončení. Přidáme také užitečné informace, jak zajistit hladký návrat do zaměstnání po rodičovské dovolené.

Vše, co potřebujete vědět o cestovních náhradách

Na služební cestu se většina z nás těší. Můžete si i hezky přivydělat díky cestovním náhradám, neboli dietám. Na co všechno máte nárok? Jaké jsou vaše povinnosti na služební cestě? Kdy můžete služební cestu odmítnout? Zodpovíme v našem článku.

Odbory - proč a jak je založit

Povíme vám vše, co potřebujete vědět o odborech. Dozvíte se, proč založit odbory a jak je založit, jak probíhá vyjednávání s vaším zaměstnavatelem, aby došlo k uzavření kolektivní smlouvy a mnoho dalšího.

hledám HR Hradec Hradec Králové IT komunikace králové možnost mzda náplň práce OZP plat práce pracovní pracovník příplatky směny stabilní stravenky víkend brigády centrum dovednost finanční jednání kov na pracovišti náplň obsluha osobnost osobnostní předpoklad potravinář PR předpoklad příspěvky přístup zákazník