Volné místo ve firmě LEPŠÍ PRÁCE s.r.o.

Montáže ve strojírenství • 28 000 Kč/měs • ubytování

Smluvní vztah pracovní smlouva (hpp)
Lokalita Mýto
Firma LEPŠÍ PRÁCE s.r.o.
Kategorie Řemeslná výroba a manuální práce
Min. vzdělání Základní
Hrubá mzda 28.000 – 35.000 Kč

O nás

LEPŠÍ PRÁCE s.r.o.

Jsme česká personální agentura. Za naším úspěchem stojí lidé. Stavíme na férovém jednání, odbornosti, znalosti pracovního trhu, flexibilitě a rychlém rozhodování.

Co od Vás očekáváme:

NABÍZÍME

  • 28 000 Kč/měs
  • 1 500 Kč příspěvek na zajištěné ubytování / i na vlastní bydlení
  • nadstandardní příplatek za svátek 150 %
  • příplatek noční 10%, za práci v sobotu 20%, v neděli 30%
  • obědy je za 33 Kč (závodní stravování)
  • týden dovolené navíc
  • svozová doprava ZDARMA z Plzně, Rokycan, Strašic, Volduch, Oseku u Rokycan, Mirošova, Hrádku, Břas, Berouna, Zdic, Žebráku, Cerhovic
  • možnost parkování v areálu pracoviště
  • MULTISPORT KARTA: Vaše oblíbené aktivity ZDARMA každý den (bazén, sauna, posilovna, kurty atd.)
  • 3 000 Kč odměna za doporučení nového zaměstnance
  • týdenní zálohy

NÁPLŇ PRÁCE

  • operátor ve strojírenské výrobě
  • samostatnější práce než na lince
  • montáž chladících a mrazících boxů, tepelných čerpadel nebo klimatizací
  • moderní a čisté prcovní prostředí
  • 3 směnný provoz

POŽADUJEME

  • spolehlivost, zodpovědnost
  • dobrý zdravotní stav
  • praxe ve strojírenství výhodou

Volejte zdarma zobrazit tel. číslo
Mobilní tel.č. zobrazit tel. číslo

  • Mýto
  • Manuvia Plzeň
  • 30 000 – 37 500 Kč
  • Plný úvazek
  • Vhodné pro cizince
    Benefity:
  • Dovolená navíc
  • Kariérní růst
  • Příspěvek na stravování
Zveřejněno: 21. března
  • Plzeň
  • Manuvia People CZ a.s.
  • 32 000 – 40 000 Kč

MANDÍK, a.s., Schäfer - Menk s.r.o., VELKÁ PECKA s.r.o., Manuvia Plzeň, ManpowerGroup s.r.o., Manuvia, a. s., organizační složka, LEPŠÍ PRÁCE s.r.o., DISPONERO s.r.o., SKYCLEAN s.r.o., Vladimír Švejnoha, Omega Hořovice spol. s r.o., SH Job Partners s.r.o., Geomine a.s., SENCO Příbram spol. s r.o., CRI ameba.eu, s.r.o., INDEX NOSLUŠ s.r.o., Pavlis s.r.o., Triangle Recruitment CZ s.r.o., futurel s.r.o., AC Jobs, s.r.o., Markmont, s.r.o., Alfa JOB CZ s.r.o., OMEXOM GA Energo s.r.o., RUG CZ, s.r.o., D.S.D. PRAKTIK s.r.o., GASTRO INTERIEUR s.r.o., RACCOON s.r.o., Automyčka Express s.r.o., Personal fabric - agentura práce, a.s., Daikin Industries Czech Republic s.r.o., Globus ČR, v.o.s., B & BC, a. s., Skanska a.s., Manuvia Expert Recruitment CZ, s.r.o., H&B Group s.r.o., ARBYD CZ s.r.o., Swisspearl Česká republika a.s., Trenkwalder a.s., C.I.C. Jan Hřebec s.r.o.

Seznam profesí v zobrazených inzerátech:
Dělník / Dělnice, Obsluha strojů, Operátor / operátorka expedice, Skladník / Skladnice, Malíř a natěrač / Malířka a natěračka, Instalatér a topenář / Instalatérka a topenářka, Truhlář / Truhlářka, Údržbář / Údržbářka, Uklízeč / Uklízečka, Zámečník / Zámečnice, Lakýrník / Lakýrnice, Mistr / Mistrová, Svářeč / Svářečka, Autoelektrikář / Autoelektrikářka, Autolakýrník / Autolakýrnice, Konstruktér / Konstruktérka, Kontrolor / Kontrolorka, Mechanik / Mechanička, Montážník / Montážnice, Obráběč / Obráběčka, Operátor / operátorka NC / CNC strojů, Operátor / operátorka výroby, Plánovač / plánovačka výroby, Projektant / Projektantka, Seřizovač / seřizovačka strojů, Technik / technička ve strojírenství, Technolog / technoložka ve strojírenství, Inženýr / inženýrka ve výrobě, Operátor / operátorka průmyslové výroby, Pomocný pracovník / pracovnice v průmyslu, Technik / technička výroby, Technolog / technoložka výroby, Servisní technik / technička, Elektrotechnik / Elektrotechnička, Výrobce / výrobkyně strojů a zařízení, Elektrikář / Elektrikářka, Technik / technička automatizace

Hostomice, okres Beroun, Plzeň, Dýšina, Chrášťany, okres Praha-západ, Mýto, Rokycany, Mirošov, okres Rokycany, Hořovice, Žebrák, Příbram, Suchomasty, Plasy, Chotíkov, Beroun, Dobříš

Vše o stažení výpovědi ze strany zaměstnance

Přehledně: základní povinnosti zaměstnance

Tarifní mzda a vše, co o ní potřebujete vědět

Tarifní mzda je využívána ve společnostech se standardizovanou nebo hromadnou výrobou a silnou pozicí odborové organizace. Podíváme se, jak se tarifní stupně mzdy určují, a to i s konkrétním příkladem, co do tarifní mzdy zahrnovat, co se zaměstnancům vyplácí nad rámec tarifní mzdy. Ukážeme si i hlavní výhody a nevýhody a závěrem dodáme i doporučení pro zaměstnavatele, kteří zavedení tarifní mzdy zvažují.

Buďte nejpřipravenějším kandidátem na pohovoru!

Odbory - proč a jak je založit

Kdy a jak oznámit těhotenství v práci

Poznáte signály, že je čas na změnu zaměstnání? Poradíme, jak práci změnit

Občas nás v práci něco naštve, ale co když nás něco nebo někdo v práci štve pořád? Ukážeme si hlavní signály, kdy je vhodný čas změnit práci. Jak na změnu, a co musíte pro změnu zaměstnání udělat.

Vše, co musíte znát o sick day

Řekneme si vše o sick day, co to je, kdo určuje podmínky pro čerpání dne na zotavenou, jak je sick day proplácený.

Vše, co potřebujete vědět o cestovních náhradách

Zaměstnávání osob se zdravotním postižením

Zaměstnávání osob se zdravotním postižením je důležité nejen pro sociální společnost, ale i pro vaši firmu. Ukážeme vám i jiné než jen finanční výhody. Pokud nemůžete osoby se zdravotním postižením zaměstnávat, představíme vám možnosti, jaké máte, abyste nemuseli odvádět částky do státního rozpočtu.

AJ Beroun den HR IT Mirošov mobil Most možnost náplň práce NDA nové odpovědnost operátor Osek parkování plat práce pracoviště praxe prostředí příplatek příspěvek sport stravování svátek týden týden dovolené navíc ubytování zdarma zdravotní zdravotní stav Žebrák areál dar doprava dovolené karta kov mobilní náplň navíc odměna oprava PR rok standard stav stroj strojírenství závod