Operátor výroby - ubytování zdarma

Pracovní poměr práce na zkrácený úvazek
Smluvní vztah pracovní smlouva (hpp)
Lokalita Choceň
Firma PEOPLE CAPITAL CZ s.r.o.
Kategorie Řemeslná výroba a manuální práce, Technické obory, Ostatní
Min. vzdělání Základní

Co od Vás očekáváme:

Hledáme uchazeče na pozici „OPERÁTOR VÝROBY – PLASTIKÁŘ“ pro společnost Autoneum CZ s.r.o. se sídlem ve Dvořisku (Choceň), která patří mezi světové lídry v akustických a tepelných řešení pro automobilový průmysl.

Požadujeme:

  • manuální zručnost, spolehlivost, flexibilitu
  • odpovědný přístup k práci
  • ochotu učit se novým věcem
  • dobrý zdravotní stav, trestní bezúhonnost
  • zkušenost s prací ve výrobním průmyslu (výhodou)

Nabízíme:

  • stabilní a dlouhodobou práci na hlavní pracovní poměr (HPP)
  • ubytování zajištěné firmou ZDARMA
  • příspěvek na dopravu a bydlení v soukromí (podnájem) až 3000,–Kč
  • doprava na vl. náklady zaměstnance – proplácí se pouze cesta vlakem ke středisku
  • možnost přesčasů
  • možnost týdenních záloh
  • práce je vhodná i pro ženy a absolventy
  • JEDNÁ SE O PRÁCI VELMI JEDNODUCHOU

Náplň práce:

  • Lisování plastových nebo zvukově a tepelně izolačních dílů pro automobilový průmysl.
  • Práce na poloautomatických strojích.

Pracovní doba:

  • 8-hodinnový třísměnný provoz : ranní 6:00 – 14:00, odpolední: 14:00 – 22:00, noční 22:00 – 6:00
  • víkendy podle potřeb výroby

Finanční ohodnocení:

  • Zkušební doba 66,–Kč/hod + 16,–Kč/hod (variabilní složka)
  • Po zkušební době 73,–Kč/hod + 18,–Kč/hod (variabilní složka)
  • Příplatek za odpolední směnu 10,–Kč/hod
  • Příplatek za noční směnu 20,–Kč/hod
  • Rizikový příplatek 6,–Kč/hod
  • Bonus za docházku 1000,–Kč

Nástup:
IHNED

Pokud Vás naše nabídka zaujala, kontaktujte nás!

gsm: zobrazit tel. číslo
infolinka: zobrazit tel. číslo
e-mail: e-mail přes odpovědní formulář

  • Choceň
  • ManpowerGroup s.r.o.
  • 40 000 – 48 000 Kč
  • Plný úvazek
    Benefity:
  • Sickdays
  • Finanční bonusy / prémie
  • Příspěvek na spoření / pojištění
  • Příspěvek na dopravu
Zveřejněno: 26. března
  • Česká Třebová
  • 30 000 – 45 000 Kč
    Benefity:
  • Dovolená navíc
  • Sickdays
  • Příspěvek na stravování
  • Hrochův Týnec
  • NIKA Logistics a.s.
  • Vhodné pro cizince
  • Vhodné pro absolventy
    Benefity:
  • Sickdays
  • Firemní akce
  • Vzdělávací kurzy
  • Lékařská péče
  • Kafetérie
  • Příspěvek na sport
  • Příspěvek na volný čas
Zveřejněno: 25. března
  • Lanškroun
  • Schaeffler Production CZ s.r.o.
    Benefity:
  • Kariérní růst
  • Zaměstnanecké akcie
  • Kafetérie
  • Příspěvek na dovolenou
  • Přátelské prostředí
  • Parkoviště
Zveřejněno: 21. března

Ammann Czech Republic s.r.o., JMB Aircraft s.r.o., ManpowerGroup s.r.o., Gi Group Czech Republic, s.r.o., COMPOSITE COMPONENTS a.s., Manuvia Expert Recruitment CZ, s.r.o., Sahm s.r.o., Grafton Recruitment s.r.o., Manuvia Job s.r.o., SH Job Partners s.r.o., Zemědělsko obchodní družstvo Zálší, TTV spedice spol. s r.o., Delirest services s.r.o., Manuvia, a. s., organizační složka, ACARA PRAHA, s.r.o., Personal fabric - agentura práce, a.s., LEPŠÍ PRÁCE s.r.o., AC Jobs, s.r.o., AGRICO, s.r.o., NIKA Logistics a.s., NOVY s.r.o., FrostFood a.s., fortell s.r.o., Amikov job, s.r.o., Schaeffler Production CZ s.r.o., RKO GROUP a.s., Kovoobráběčství Josef Pavlas s.r.o., Jobs Contact Personal, s.r.o., INDEX NOSLUŠ s.r.o., Libor Toman, M-byt s.r.o., RONAL CR s.r.o., Vodovody a kanalizace Pardubice, a.s., Kaufland Česká republika v.o.s., IZOMAT stavebniny s.r.o., OBB stavební materiály, spol. s r.o., Automyčka Express s.r.o., Smart wood Czech, s.r.o.

Seznam profesí v zobrazených inzerátech:
Dělník / Dělnice, Mechanik / Mechanička, Obsluha strojů, Operátor / operátorka expedice, Řidič / Řidička, Skladník / Skladnice, Pomocný pracovník / pracovnice v gastronomii, Brusič / Brusička, Čalouník / Čalounice, Dekoratér / Dekoratérka, Modelář / Modelářka, Seřizovač / seřizovačka strojů, Truhlář / Truhlářka, Údržbář / Údržbářka, Výrobce / výrobkyně forem, Zámečník / Zámečnice, Lakýrník / Lakýrnice, Svářeč / Svářečka, Autoelektrikář / Autoelektrikářka, Automechanik / Automechanička, Montážník / Montážnice, Nástrojář / Nástrojářka, Opravář / Opravářka, Operátor / operátorka NC / CNC strojů, Operátor / operátorka výroby, Svářečský inženýr / inženýrka, Kontrolor / Kontrolorka, Pomocný pracovník / pracovnice v průmyslu, Agronom / Agronomka, Pěstitel / Pěstitelka, Technik / technička v zemědělství, Zahradník / Zahradnice, Elektrotechnik / Elektrotechnička, Elektromechanik / Elektromechanička, Elektromontér / Elektromontérka, Elektrospecialista / Elektrospecialistka, Elektrikář / Elektrikářka, Pomocný pracovník / pracovnice v polygrafii, Výrobce / výrobkyně strojů a zařízení

Nové Město nad Metují, Choceň, Zálší, okres Ústí nad Orlicí, Vysoké Mýto, Tisová, okres Ústí nad Orlicí, Kostelec nad Orlicí, Litomyšl, Rychnov nad Kněžnou, Česká Třebová, Týniště nad Orlicí, Žamberk, Letohrad, Solnice, Hrochův Týnec, Honbice, Rokytnice v Orlických horách, Lanškroun, Slatiňany, Chrudim, Pardubice, Svitavy, Hlinsko, okres Chrudim, Svratka, Hradec Králové

Zaměstnávání osob se zdravotním postižením

Zaměstnávání osob se zdravotním postižením je důležité nejen pro sociální společnost, ale i pro vaši firmu. Ukážeme vám i jiné než jen finanční výhody. Pokud nemůžete osoby se zdravotním postižením zaměstnávat, představíme vám možnosti, jaké máte, abyste nemuseli odvádět částky do státního rozpočtu.

Trainee program – první práce pro absolventy

Trainee program, neboli výcvikový program, je vhodný pro studenty posledních ročníků nebo absolventy středních či vysokých škol. Společnost, která trainee program vypíše, si vybírá špičkové studenty či absolventy, ze kterých chce vychovat své budoucí talenty.

Vše, co musíte znát o sick day

Řekneme si vše o sick day, co to je, kdo určuje podmínky pro čerpání dne na zotavenou, jak je sick day proplácený.

Jak požádat zaměstnavatele o studijní volno

Víte, že nárok na studijní volno ze zákona nemáte? Zákoník práce studijní volno nezaručuje. Vždy musíte mít souhlas svého zaměstnavatele. Zjistěte, jak správně zaměstnavatele požádat o studijní volno. Přidáme i tipy, jak postupovat, když chcete studovat obor, který není v souladu s oborem vašeho zaměstnavatele.

První dojem - jak se vhodně obléct na pohovor

Dali jste si práci s přípravou životopisu, hledáním vysněné práce a pozvali si vás na pohovor? Není důležité, zda se bude jednat o online pohovor či osobní. Vhodné oblečení musíte zvolit v obou případech. A to bez ohledu na to, s kým ze společnosti se setkáte. Nepodceňujte pohovor s “jen” personalistou, protože ten může do dalších kol výběrového řízení poslat někoho jiného. První dojem můžete udělat jen jednou.

Kdo je THP pracovník a jaký má plat

Pojďme společně zjistit, kdo je technickohospodářský pracovník, jaké typicky vykonává činnosti a jak je za svou práci ohodnocen.

Poradíme, jak si vybrat práci, která vás bude bavit

Není jednoduché vybrat novou společnost, ve které budete několik let pracovat, spolupracovat s ostatními kolegy, do budoucna i předávat své znalosti a své zkušenosti nováčkům. Jak si vybrat práci, ať již jste absolventem či jen chcete práci změnit, probereme v našem článku, kde se zaměříme na výběr oboru i na další klíčové parametry. Pro inspiraci přidáme i obory, o které bude největší zájem.

Ideální práce při rodičovské dovolené

Zjistěte, jaký můžete mít přivýdělek na rodičovské dovolené, aniž byste ztratili nárok na rodičovský příspěvek. Pomůžeme vám rozhodnout se, jestli je lepší dohoda nebo OSVČ. O rodičovský příspěvek při zaměstnání nemůžete přijít, pokud splníte zákonem stanovené podmínky.

Poznejte povinnosti vašeho zaměstnavatele

Znáte základní povinnosti zaměstnavatele? Ukážeme vám, co je povinností vašeho zaměstnavatele před zahájením vašeho pracovního poměru, v průběhu a při skončení pracovního poměru.

Pracovní smlouva na dobu určitou i neurčitou, její obsah a vzor

V tomto článku týkajícím se pracovní smlouvy se podíváme na nezbytné a obvyklé náležitosti pracovní smlouvy. Vysvětlíme si rozdíly mezi pracovní smlouvou na dobu neurčitou a pracovní smlouvou na dobu určitou; zjistíme, co se stane na konci doby určité. Nechybí ani pracovní smlouva ke stažení.

absolvent AJ auto automobil bonus den doba e-mail EU hlavní hledám hodnocení Choceň ISO IT linka mobil možnost nabídka náklady náplň práce ohodnocení operátor plat práce pracovní pracovní doba pracovní poměr přesčas příplatek příspěvek SOU společnost stabilní týden ubytování uchazeč vhodná víkend zdarma zdravotní zdravotní stav zkušební doba Zruč automat automobilový průmysl cesta dar díl doprava finanční kontakt kov náklad náplň odpovědný operátor výroby oprava poměr PR průmysl přístup riziko řešení stav stroj výrobní výroby zkušební zkušenost zvuk