Hledáme lidem práci Manpower

KONTROLOR KVALITY - zubní implantáty -

Lokalita Mnichovo Hradiště
Zadavatel ManpowerGroup s.r.o.
Kategorie Technické obory

O nás

ManpowerGroup s.r.o.

Co od Vás očekáváme:

Pro malou společnost s rodinnou atmosférou, zabývající se výrobou zubních implantátu, hledáme šikovné a pečlivé Kontrolory výroby!

Popis pozice:

  • Kontrola hotových výrobků (s přesností na tisíciny)
  • Měření - 3D a optika
  • Práce s mikroskopem
  • Úzká spolupráce s CNC obráběči
  • 3 směny: pracovní doba neděle 22:00 až pátek 22:00

Profil kandidáta:

  • Zkušenost na obdobné pozic
  • Znalost čtení technických výkresů
  • Praxe s měřením
  • Dobrý a přesný zrak
  • Praxe na CNC strojích velkou výhodou

Nabízíme:

  • Stabilní zaměstnání v malé firmě cca 30 lidí
  • Stravenkový paušál (100,-Kč)
  • Příspěvek na penzijní připojištění
  • 4 týdny dovolené a 1 týden osobního volna
  • Přísun ovoce a vitamínů na pracovišti zdarma
  • Firemní akce
  • Dobrá dopravní dostupnost (vlakové a autobusové nádraží cca 50m)
  • A jednou za čas firemní snídaně, kde si u kafe popovídate se šéfem nejen o práci:-)

Zaujala Vás nabídka a chtěli byste být součátí tohoto přátelského kolektivu? Zašlete mi Váš životopis přes odpovědní formulář. :-)

  • Celá ČR
  • Adriana Smékalová
  • od 100 Kč / hod
  • Plný úvazek
Zveřejněno: 20. ledna
  • Český Těšín
  • Kontroloři kvality
  • 14 500 – 17 000 Kč
Zveřejněno: 8. února
  • Rumburk
  • od 120 Kč / hod
Zveřejněno: 16. května
  • Pardubice
  • Manpower
Zveřejněno: 26. září
  • Mladá Boleslav
  • Lucie Beyerová
  • 30 000 – 40 000 Kč
Zveřejněno: 3. října

INDEX NOSLUŠ s.r.o.

Mladá Boleslav, Jičín, Nymburk, Mělník, Poděbrady

Přehledně: základní povinnosti zaměstnance

Práva a povinnosti zaměstnanců a zaměstnavatele upravuje zákoník práce. Dozvíte se, jaké jsou povinnosti zaměstnance podle zákoníku práce, jaká jsou jeho práva, a jaké povinnosti má zaměstnanec vůči svému zaměstnavateli.

Motivační dopis, který zaujme, a jeho vzor

Ukážeme si, jak psát motivační dopis k životopisu, který zaujme, a pomůže vám k osobnímu setkání u vysněného zaměstnavatele. Jaká má být u motivačního dopisu struktura? Zjistíte, jaký je rozdíl mezi motivačním a průvodním dopisem. Kdy stačí průvodní dopis, kdy musíte napsat dopis motivační?

Jak najít práci nebo brigádu na mateřské dovolené

Jste rodičem na mateřské dovolené a chcete si přivydělat prací či brigádou? Poradíme vám, na jaké nabídky se zaměřit, kde a jak hledat, jak na pohovoru uspět.

Vše, co potřebujete znát o práci v noci

Práce v noci je specificky upravena v zákoníku práce a ukládá vašemu zaměstnavateli řadu povinností. Právnickou řeč jsme pro vás zlidštili a zjistíte, co to je práce v noci, jaká je minimální výše příplatku za práci v noci, jak musí váš zaměstnavatel upravit pracoviště a kdo nesmí práci v noci vykonávat.

Vše, co potřebujete vědět o cestovních náhradách

Na služební cestu se většina z nás těší. Můžete si i hezky přivydělat díky cestovním náhradám, neboli dietám. Na co všechno máte nárok? Jaké jsou vaše povinnosti na služební cestě? Kdy můžete služební cestu odmítnout? Zodpovíme v našem článku.

Jak napsat životopis - online vzor

Životopis je vaší první vizitkou, kterou se představujete potenciálnímu zaměstnavateli. Je to dokument, který shrnuje vaše vzdělání, pracovní zkušenosti, dovednosti a zájmy. Jak ale napsat životopis, který bude poutavý, přehledný a profesionální? Co by měl životopis obsahovat a co naopak vynechat? Jak se odlišit od ostatních uchazečů o práci? A jak napsat motivační nebo průvodní dopis? V tomto článku vám poradíme, jak vytvořit životopis podle nejnovějších trendů a jak se vyhnout nejčastějším chybám. Přečtěte si naše tipy a uvidíte, že psaní životopisu nemusí být tak složité, jak se zdá.

Vizitka v nové práci - strukturovaný životopis, vzor

Uchazečů o pozici je hodně, proto váš životopis musí být perfektní, aby budoucího zaměstnavatele zaujal. Pojďme si ukázat rozdíly v životopisech. Zodpovíme vaši otázku “jak udělat životopis”. Podělíme se s vámi o tipy a triky personalistů. Ulehčíme vám práci s psaním životopisu. Šablona, neboli předloha, životopisu v češtině a angličtině je pro vás připravena ke stažení zdarma.

Přehled otázek a odpovědí na pracovním pohovoru

Pojďme si ukázat, jak probíhá pracovní pohovor s personalistou a manažerem společnosti, kde se ucházíte o zaměstnání. Jak se na jednotlivé pohovory připravit? Jaké mohou padnout otázky a jak na ně odpovědět?

Jak napsat životopis, vzor v češtině a angličtině

Než odpovíte na inzerát ve své vysněné společnosti, je třeba mít připravený strukturovaný profesní životopis, který zaujme a sdělí vše potřebné. Pojďme si říci, jak správně napsat životopis, co napsat do životopisu. Poradíme, jaká je správná struktura životopisu. Společně si připravíme strukturovaný profesní životopis v češtině a angličtině a odpovíme na otázky, zda je nutné přidávat fotografii, zda máte koníčky a zájmy v životopise uvádět a mnohé další.

Vše o hmotné odpovědnosti + VZORY ZDARMA

Hmotná odpovědnost zaměstnance je citlivým tématem. Existují dvě odpovědnosti zaměstnance, schodek a ztráta svěřených věcí. Na oba případy se podíváme a ke každému připojíme vzor dohody, která by měla být podepsána, aby bylo možné schodek nebo ztrátu po vás vymáhat. Pouze ústní dohoda je nedostačující.

AJ akce auto den doba formulář hledám IT kandidát kontrolor kvality měření nabídka náplň práce paušál penzijní připojištění pojištění pozice práce pracovní pracovní doba praxe připojištění příspěvek směny SOU společnost spolupráce stabilní stravenkový paušál týden zaměstnání zdarma znalost zubní životopis daně dar dny dopravní dovolené firemní kolektiv kontrola kov na pracovišti náplň odpovědní osobní penzijní PR profi přátelské stroj technický týdny volna výroby zkušenost