Hledáme lidem práci Manpower

Senior C++ Developer - Mobile Networks - Brno

Lokalita Brno
Zadavatel ManpowerGroup s.r.o.
Kategorie Technické obory

O nás

ManpowerGroup s.r.o.

Co od Vás očekáváme:

  • Líder v oblasti mobile messaging, súvisiacej security a analytiky
  • Priekopník v oblastiach IoT, 5G, VoLTE, VoWiFi, RCS, Cloud RAN
  • Služby využíva 60 % celosvetovej populácie
  • Sídlo v Dallase, v Brne R&D centrum s 230+ inžiniermi

Popis pozice:

  • Vývoj v prostredí Linux, v jazyku C++ alebo C, doplnené skriptovaním a používaním automatizovaných testov v Pythone (alebo TCL, LUA)
  • Vývoj Message Controler-u na produkte SMS Centrum.
  • Práca na novej verzii, kde sa do stávajúceho produktu doimplementuvávajú nové moduly na pripojenie do moderných sietí 4G a 5G.
  • Jedná sa najmä o vývoj nových vecí (90 %).
  • 14-denné sprinty, denne krátke stand-upy, v týme 6-7 ľudí

Profil kandidáta:

  • Týmový a komunikatívny hráč
  • Vhodné aj pre absolventov IT oboru
  • Dobrá znalosť C alebo C++
  • Dobrá znalosť architektúry OS Linux, základná správa systému, vedieť sa vzdialene pripojiť na PC, príkazový riadok v Bashi, vytváranie/ukončovanie procesov
  • Základná znalosť Python alebo iného skriptovacieho jazyka pre účely písania a používania automatizovaných testov
  • AJ na úrovni čítania a písania technickej dokumentácie

Nabízíme:

  • Flexibilná pracovná doba, Home Office
  • Vzdelávací systém, kurzy angličtiny
  • Stravenky 100 kč
  • 25 dní dovolenky, 3 sick days
  • Cafeteria systém 350 kč/mes., 1500 kč príspevok na penzijko, príspevky vo významných jubileách, 50 000 kč za doporučenie kandidáta
  • Posilovňa, mladý tým, turnaje v stolnom futbale, firemné akcie

Možnosť práce s technológiami: Atlassian (JIRA, Bitbucket, Confluence), Jenkins, regresné testovanie, virtualizácia, Kafka, Elastic, Spark, Java SE/EE, REST, Maven, javascript, Apache

  • Plzeň
  • Paylocity s.r.o.
  • od 117 000 Kč
  • Plný úvazek
  • Vhodné pro cizince
Zveřejněno: 9. ledna
  • Olomouc
  • Dopravní podnik města Olomouce, a.s.
  • od 24 700 Kč
Zveřejněno: 31. března
  • Nučice, Praha-západ
  • Stavební geologie - Geosan, s.r.o.
  • 30 000 – 32 000 Kč
  • České Budějovice
  • MetLife Europe d.a.c., pobočka pro…
  • od 25 000 Kč
  • PRAŽMA, spol. s r.o.
  • od 20 000 Kč
  • Kuřim
  • ZELTWANGER AMT s.r.o.
  • 20 000 – 25 000 Kč
  • Mnichovice, Praha-východ
  • ČESKÁ OČNÍ OPTIKA HOLDING a.s.
  • 25 000 – 30 000 Kč
  • Valašské Meziříčí
  • PUMR & RYBA, TRANSPORT - SPEDITION,…
  • 30 000 – 50 000 Kč
  • VÁHALA a spol. s r.o. výroba a prodej…
  • 22 000 – 24 000 Kč
  • MP Krásno, a.s.
  • 19 000 – 22 000 Kč
  • IDS Valašské Meziříčí spol. s r.o.
  • 24 000 – 28 000 Kč
  • VAST TERCIA, spol. s r.o.
  • 26 000 – 34 000 Kč

INDEX NOSLUŠ s.r.o.

Brno, Šlapanice, okres Brno-venkov

Vše, co potřebujete vědět o rodičovské dovolené

S námi získáte základní přehled o tom, jak dlouho trvá rodičovská dovolená, kdy končí rodičovská dovolená, jak se vypočítává a jak správně postupovat při jejím ukončení. Přidáme také užitečné informace, jak zajistit hladký návrat do zaměstnání po rodičovské dovolené.

Tarifní mzda a vše, co o ní potřebujete vědět

Tarifní mzda je využívána ve společnostech se standardizovanou nebo hromadnou výrobou a silnou pozicí odborové organizace. Podíváme se, jak se tarifní stupně mzdy určují, a to i s konkrétním příkladem, co do tarifní mzdy zahrnovat, co se zaměstnancům vyplácí nad rámec tarifní mzdy. Ukážeme si i hlavní výhody a nevýhody a závěrem dodáme i doporučení pro zaměstnavatele, kteří zavedení tarifní mzdy zvažují.

Žádost o prodloužení rodičovské dovolené + vzor

Potřebujete změnit délku své rodičovské dovolené? Stačí zaměstnavatele informovat, použijte náš formulář prodloužení rodičovské dovolené.

Novinářské syndikáty a asociace - na koho se obrátit při sdílení pracovních témat

Pokud potřebujete sdílet pracovní témata s veřejností, jako jsou zajímavá data nebo stížnosti na bezpráví, je dobré mít kontakty na přední profesní novinářské organizace. Ty vám mohou pomoci získat pozornost pro vaše záležitosti. V našem článku představujeme pět nejúčinnějších organizací, se kterými se vyplatí navázat spolupráci.

Rekvalifikační kurzy od úřadu práce

Až 50 000 Kč na získání nové nebo zvýšení, rozšíření či prohloubení dosavadní kvalifikace, jinými slovy odborné způsobilosti. Povíme si, jaké jsou podmínky pro uchazeče, jak podat žádost a jak dále postupovat, aby byl kurz uhrazen Úřadem práce.

Dvě zaměstnání současně - daně, nemocenská

Chcete si přivydělat a máte dvě zaměstnání? Můžete mít ke své pracovní smlouvě uzavřenou dohodu u svého stávajícího zaměstnavatele, pokud práce na dohodu bude jiná než ta, kterou děláte na základě pracovní smlouvy. Nebo můžete mít zaměstnavatele dva. Poradíme vám, jak řešit při HPP a DPP daně a nemocenskou.

I vy se na pohovoru ptejte! Jaké jsou typy testování

Byli jste pozváni na osobní nebo virtuální pracovní pohovor? Pojďme si připravit otázky, které byste při pracovním pohovoru měli položit vy svému budoucímu zaměstnavateli.

Přestávky v práci - kdy máte nárok na volno

Ukážeme vám, kdy máte nárok na placenou a kdy na neplacenou přestávku. V jakých případech vás zaměstnavatel může povolat do práce i v době vašeho zákonného volna. Vše si vysvětlíme na konkrétních případech přestávek u různě dlouhých směn.

Dohoda o pracovní činnosti a vše, co vás zajímá

V tomto článku se dozvíte odpovědi na všechny otázky, které můžete mít ohledně dohody o pracovní činnosti. Kdy a jak se platí daně, jak je to se zdravotním a sociálním pojištěním.

Vše o hmotné odpovědnosti + VZORY ZDARMA

Hmotná odpovědnost zaměstnance je citlivým tématem. Existují dvě odpovědnosti zaměstnance, schodek a ztráta svěřených věcí. Na oba případy se podíváme a ke každému připojíme vzor dohody, která by měla být podepsána, aby bylo možné schodek nebo ztrátu po vás vymáhat. Pouze ústní dohoda je nedostačující.

absolvent AJ analytik architekt auto Bor Brno den developer doba home office HR IT kandidát kurz kurzy mobil náplň práce nové Office pozice práce práva role security sick day správa stravenky vhodné automat centrum clo cloud dokument Java jazyk náplň oblast oblasti obor PC PR proces profi služby systém test tým