Volné místo ve firmě LINAPLAST s.r.o.

Asistent/ka Obchodního Oddělení

Lokalita Kralice na Hané
Firma LINAPLAST s.r.o.
Min. vzdělání Středoškolské nebo odborné vyučení s maturitou
Hrubá mzda od 22.000 Kč
Délka prac. poměru na dobu určitou 1. 10. 2019 — 30. 9. 2020

O nás

LINAPLAST s.r.o.

Jsme ryze česká firma, která se zabývá zpracováním plastů. Mezi naše zákazníky patří významné automobilové společnosti.
Nabízíme také poradenské služby v oblasti navržení a zhotovení prototypu.
Používáme nejmodernějšími stroje světových značek, které obsluhují kvalifikovaní pracovníci s dlouholetou praxí.
V případě, že hledáte prostor k seberealizaci, profesní růst, týmovou spolupráci, jsme tu pro vás. Hledáme nové kolegy.

Co od Vás očekáváme:

Strukturovaný životopis s průvodním dopisem a názvem pozice, o kterou se ucházíte zasílejte na adresu: e-mail přes odpovědní formulář. Více informací sdělí paní Škrabalová tel.: zobrazit tel. číslo (v době 8:00–16:00 hod.).

Požadujeme:

  • SŠ s maturitou
  • praxe v administrativě výhodou
  • znalost práce v IS Helios výhodou
  • znalost AJ/NJ slovem i písmem
  • řidičský průkaz sk. B.
  • dobrá uživatelská znalost PC – Microsoft Excel, Word, Outlook, Powerpoint
  • pečlivost, spolehlivost

Náplň práce:

  • Tvorba dokladů objednávek, příjemek, výdejek
  • Prioritní plnění úkolů zadaných nadřízeným
  • Přepojování telefonů a zápisy vzkazů
  • Příprava smluv, nabídek, korespondence
  • Organizace služebních cest, diáře, schůzek
  • Překlady dokumentů
  • Řešení přidružené agendy, dle projektů
  • Příprava nápojů a občerstvení pro návštěvy

Nabízíme:

  • 25 dní dovolené
  • plně hrazené stravenky
  • příspěvek na dopravu
  • práci v prosperující české firmě, přátelský kolektiv
  • firemní benefity (pololetní odměny, prémie, nápoje na pracovišti zdarma, firemní akce, výhodný mobilní tarif pro zaměstnance, flexi passy)
  • odměna za odpracovanou dobu 2 000 Kč/kvartál
  • firemní parkoviště
  • pracovní poměr na dobu určitou

LEAN Specialista

Nutně vás hledají
  • Litovel
  • Kimberly-Clark, s.r.o.
  • Plný úvazek
Zveřejněno: 27. března
  • Prostějov
  • Lead - HR Services s.r.o.
  • Prostějov
  • ManpowerGroup s.r.o.
  • 60 000 – 80 000 Kč
    Benefity:
  • Dovolená navíc
  • Finanční bonusy / prémie
  • 13., případně 14. plat
  • Pružná pracovní doba
  • Kafetérie
  • Příspěvek na stravování
  • Příspěvek na spoření / pojištění
Zveřejněno: 26. března
  • Prostějov
  • Skanska a.s.
  • Vhodné pro absolventy
    Benefity:
  • Sickdays
  • Firemní akce
  • Vzdělávací kurzy
  • Zaměstnanecké akcie
  • Kafetérie
  • Slevy na firemní zboží
  • Příspěvek na sport
Zveřejněno: 22. března
  • Tovačov
  • GOLDBECK Prefabeton s.r.o.
  • 28 500 – 32 500 Kč
    Benefity:
  • Závodní stravování
Zveřejněno: 25. března
  • Nymburk
  • Radka Švejdová
  • 21 000 – 23 000 Kč
Zveřejněno: 28. ledna

Nissens Cooling Solutions Czech, s.r.o., HOBRA - Školník s.r.o., Kovárna VIVA a.s., Kimberly-Clark, s.r.o., STAEG, spol. s r.o., EVROPA realitní kancelář, CHLÁDEK požární servis s.r.o., SKLÁRNY MORAVIA, akciová společnost, ČSOB Stavební spořitelna, a.s., Šmídl s.r.o., Coweo Technologies s.r.o., ManpowerGroup s.r.o., FLORCENTRUM Foltýnová s.r.o., Skanska a.s., INDEX NOSLUŠ s.r.o., Česká pošta, s.p., Lead - HR Services s.r.o., GALVA TRANS, s.r.o., M.B.KERAMIKA spol. s r.o., ŽOLÍKOVÁ PRÁCE s.r.o., Pekařství M a M, s.r.o., GEISLER ÚKLIDOVÁ FIRMA s.r.o., CRI ameba.eu, s.r.o., Grafton Recruitment s.r.o., MAXIN'S People Czech, s.r.o., Advantage Consulting, s.r.o., Logmax s.r.o., CENTURION loss prevention a.s., VODICA, s.r.o., M E T E C H  s.r.o., GOLDBECK Prefabeton s.r.o., MedicProgress, a.s., DDOR spol. s r.o., RenoServices, s.r.o., Recovera Využití zdrojů a.s., HalfPrice, Delirest services s.r.o., Manuvia Pardubice, Správa uprchlických zařízení Ministerstva vnitra, Moravské potravinářské strojírny, a.s., CERCLING CORP s.r.o., Globus ČR, v.o.s.

Seznam profesí v zobrazených inzerátech:
Administrativní pracovník / pracovnice, Referent / Referentka, Kurýr / Kurýrka, Logistik / Logistička, Obsluha strojů, Pracovník / pracovnice poštovního provozu, Řidič / Řidička, Skladník / Skladnice, Závozník / Závoznice, Bankovní pracovník / pracovnice, Bankovní specialista / specialistka, Ekonom / Ekonomka, Finanční poradce / poradkyně, Investiční makléř / makléřka, Makléř / Makléřka, Pojišťovací poradce / poradkyně, Účetní, Úvěrový specialista / specialistka, Obchodník / Obchodnice, HR specialista / specialistka, Trenér / Trenérka, Školitel / Školitelka, Dělník / Dělnice, Florista / Floristka, Údržbář / Údržbářka, Uklízeč / Uklízečka, Obsluha vysokozdvižných vozíků, Generální ředitel / ředitelka (CEO), Oblastní ředitel / ředitelka, Technický ředitel / ředitelka (CTO), Výkonný ředitel / ředitelka, Učitel, Pedagog / Učitelka, Pedagožka, Vychovatel / Vychovatelka, Autoelektrikář / Autoelektrikářka, Kontrolor / Kontrolorka, Mechanik / Mechanička, Inženýr / inženýrka ve výrobě, Mistr / Mistrová, Operátor / operátorka výroby, Operátor / operátorka průmyslové výroby, Ošetřovatel / ošetřovatelka zvířat, Veterinární lékař / lékařka, Elektromontér / Elektromontérka, Elektrikář / Elektrikářka, Manažer / manažerka prodeje, Obchodní zástupce / zástupkyně, Aranžér / Aranžérka

Olomouc, Celá ČR, Zlín, Litovel, Vyškov, Slavkov u Brna, Úsobrno, Prostějov, Klenovice na Hané, Věrovany, Tovačov, Hněvotín, Troubky, Němčice nad Hanou, Velký Týnec, Kojetín, okres Přerov

Jak napsat životopis - online vzor

Životopis je vaší první vizitkou, kterou se představujete potenciálnímu zaměstnavateli. Je to dokument, který shrnuje vaše vzdělání, pracovní zkušenosti, dovednosti a zájmy. Jak ale napsat životopis, který bude poutavý, přehledný a profesionální? Co by měl životopis obsahovat a co naopak vynechat? Jak se odlišit od ostatních uchazečů o práci? A jak napsat motivační nebo průvodní dopis? V tomto článku vám poradíme, jak vytvořit životopis podle nejnovějších trendů a jak se vyhnout nejčastějším chybám. Přečtěte si naše tipy a uvidíte, že psaní životopisu nemusí být tak složité, jak se zdá.

Buďte nejpřipravenějším kandidátem na pohovoru!

Zjistěte, jaké povinnosti má vedoucí zaměstnanec

Ve většině společností jsou vedoucí zaměstnanci, tedy zaměstnanci, kteří vedou alespoň jednoho podřízeného. Z pozice vedoucího zaměstnance mají tito kolegové specifické povinnosti, které jim stanovuje zákoník práce. Dozvíte se, jak je to se zkušební dobou, přesčasy i případným ukončením pracovního poměru ze strany vedoucího pracovníka či z vaší strany.

Výpovědní lhůta a vše, co potřebujete znát

Chystáte se podat výpověď v práci nebo jste výpověď dostali? Pak je tento článek právě pro vás. Dozvíte se vše o výpovědní době, jak na ni nahlíží zákoník práce, jak se výpovědní doba počítá, jak je to s nemocí ve výpovědní době a mnoho dalších zajímavých a užitečných informací.

Zaměstnávání osob se zdravotním postižením

Zaměstnávání osob se zdravotním postižením je důležité nejen pro sociální společnost, ale i pro vaši firmu. Ukážeme vám i jiné než jen finanční výhody. Pokud nemůžete osoby se zdravotním postižením zaměstnávat, představíme vám možnosti, jaké máte, abyste nemuseli odvádět částky do státního rozpočtu.

Máte nárok na dovolenou? Zjistěte, jak ji vypočítat

Poradíme vám, jak odpovědět na pracovní inzerát

Jak zajistíte prodloužení pracovní smlouvy

Vše o služebním autě k soukromým účelům

Jak na ukončení pracovního poměru ze zdravotních důvodů

AJ akce asistent benefit benefity den dopis HR iOS IT Luže Microsoft mobil mobilní tarif nadřízený náplň práce občerstvení obchodní odměny pečlivost plnění pozice práce pracovní pracovní poměr praxe pro zaměstnance překlad příspěvek služební stravenky strukturovaný životopis tarif telefon uživatelská znalost zdarma znalost životopis agendy české daný dar dokument dovolené firemní kolektiv kov mobilní na dobu na dobu určitou na pracovišti náplň obchod oddělení odměna organizace PC poměr PR prémie projekt průvodní přátelský příprava řidič tvorba úkol uživatel