Pracovník Ostrahy, Strážní

Lokalita Dolní Rychnov
Firma BLESK Servis s.r.o.
Min. vzdělání Odborné vyučení bez maturity
Hrubá mzda od 15.000 Kč
Délka prac. poměru na dobu neurčitou od 23. 1. 2019

Co od Vás očekáváme:

Způsob kontaktu uchazeče:

Upřesňující informace:

  • hledáme pracovníky ostrahy pro areál v obci Dolní Rychnov v okrese Sokolov.
  • upřednostňujeme zájemce s vlastním služebním psem.
  • v případě zájmu nejprve kontaktujte technika zakázky – Ondřeje Mašlanku, tel.: zobrazit tel. číslo , e-mail:

e-mail přes odpovědní formulář. Nechodit na uvedenou adresu!!

Náplň práce:

  • noční střežení v pracovních dnech
  • non-stop střežení o víkendech a svátcích vždy ve 12-ti hodinovém režimu

Vhodná pro:

  • lidi se zdravotním znevýhodněním (invalidním důchodem).

Místo výkonu práce: Dolní Rychnov

  • Dalovice, Karlovy Vary
  • ManpowerGroup s.r.o.
  • 35 000 – 45 000 Kč
  • Plný úvazek
    Benefity:
  • Finanční bonusy / prémie
Zveřejněno: 22. března

HOBRA - Školník s.r.o., AGROFARMY BEZDRUŽICE s.r.o., EVROPA realitní kancelář, ČSOB Stavební spořitelna, a.s., Šmídl s.r.o., Coweo Technologies s.r.o., LASTING SPORT s.r.o., Krajské ředitelství policie Karlovarského kraje, Kaufland Česká republika v.o.s., INDEX NOSLUŠ s.r.o., ManpowerGroup s.r.o., IRLSTAV KV group s.r.o., Möbelix, Globus ČR, v.o.s., HOFMANN WIZARD s.r.o., KANZELSBERGER a.s., MIKUPEX TRADE s.r.o., Personal fabric - agentura práce, a.s., NOVÁK maso - uzeniny s.r.o., CRI ameba.eu, s.r.o., Správa uprchlických zařízení Ministerstva vnitra, NN Životní pojišťovna N.V., pobočka pro Českou republiku, NEW YORKER CZ, s.r.o., ERGOTEP, družstvo invalidů, mBlue Czech, s.r.o., SATIVE s.r.o., VAŠE SLUNCE a.s., SAFE LOGIC s.r.o., Údržba silnic Karlovarského kraje, a.s., McDonald`s ČR spol. s r.o., Savoy Westend Hotel, s.r.o., O2 Czech Republic a.s., SITEL, spol. s r.o., EUROPA Union Service a.s., Imperial Karlovy Vary a. s., EDEN GROUP a.s., FMZ group s.r.o., B+N Czech Republic Facility Services s.r.o., Lázeňské sanatorium Dr. Peták s.r.o., Správa železnic, státní organizace, TFS International s.r.o., Manuvia Expert Recruitment CZ, s.r.o., TRAVEL FREE, s.r.o., 4 P & P, spol. s r.o., Grafton Recruitment s.r.o., Jitka Poláková, Moveto Delivery s.r.o., OLYMPIA Hotel, s.r.o., LIMEX ČR, s.r.o., Randstad HR Solutions s.r.o., FORTISSIMO, spol. s r.o., Nemocnice Ostrov s.r.o., Amphenol Tuchel Industrial GmbH, odštěpný závod

Seznam profesí v zobrazených inzerátech:
Logistik / Logistička, Obsluha strojů, Řidič / Řidička, Skladník / Skladnice, Závozník / Závoznice, Bankovní pracovník / pracovnice, Bankovní specialista / specialistka, Finanční poradce / poradkyně, Investiční makléř / makléřka, Makléř / Makléřka, Pojišťovací poradce / poradkyně, Úvěrový specialista / specialistka, Číšník / Servírka, Kuchař / Kuchařka, Pekař / Pekařka, Pomocný pracovník / pracovnice v gastronomii, Copywriter, Designér / Designérka, Grafik / Grafička, Fotograf / Fotografka, Webdesigner, Obchodník / Obchodnice, Pokladní, Pomocný pracovník / pracovnice v obchodě, Prodavač / Prodavačka, Vedoucí obchodu, Trenér / Trenérka, Školitel / Školitelka, Dělník / Dělnice, Lékař / Lékařka, Zdravotní bratr / sestra, Generální ředitel / ředitelka (CEO), Oblastní ředitel / ředitelka, Výkonný ředitel / ředitelka, Učitel, Pedagog / Učitelka, Pedagožka, Vychovatel / Vychovatelka, Autolakýrník / Autolakýrnice, Montážník / Montážnice, Operátor / operátorka výroby, Ošetřovatel / ošetřovatelka zvířat, Veterinární lékař / lékařka, Komisař / Komisařka, Policista / Policistka, Manažer / manažerka prodeje, Obchodní zástupce / zástupkyně, Online marketing, Všeobecná sestra

Celá ČR, Bezdružice, Sokolov, Chodov, okres Sokolov, Horní Slavkov, Nová Role, Karlovy Vary, Nejdek, Chodov, okres Karlovy Vary, Dalovice, okres Karlovy Vary, Františkovy Lázně, Cheb, Mariánské Lázně, Ostrov, okres Karlovy Vary

Zaměstnávání osob se zdravotním postižením

Zaměstnávání osob se zdravotním postižením je důležité nejen pro sociální společnost, ale i pro vaši firmu. Ukážeme vám i jiné než jen finanční výhody. Pokud nemůžete osoby se zdravotním postižením zaměstnávat, představíme vám možnosti, jaké máte, abyste nemuseli odvádět částky do státního rozpočtu.

Jak požádat zaměstnavatele o studijní volno

Víte, že nárok na studijní volno ze zákona nemáte? Zákoník práce studijní volno nezaručuje. Vždy musíte mít souhlas svého zaměstnavatele. Zjistěte, jak správně zaměstnavatele požádat o studijní volno. Přidáme i tipy, jak postupovat, když chcete studovat obor, který není v souladu s oborem vašeho zaměstnavatele.

Pružná pracovní doba má své výhody i nevýhody

Na co se připravit při registraci na úřad práce

Vše, co potřebujete vědět o registraci na úřadě práce - musím se registrovat, kde se registrovat, kdy se registrovat se dozvíte v daném článku. Jak probíhá osobní schůzka a co můžete zařídit online z pohodlí domova. Věděli jste, že již nemusíte na úřad práce v místě vašeho trvalého bydliště, ale stačí ten, který je nejblíže vašemu bydlišti, byť jen přechodnému?

Vše, co potřebujete vědět o rodičovské dovolené

Výpovědní lhůta a vše, co potřebujete znát

Chystáte se podat výpověď v práci nebo jste výpověď dostali? Pak je tento článek právě pro vás. Dozvíte se vše o výpovědní době, jak na ni nahlíží zákoník práce, jak se výpovědní doba počítá, jak je to s nemocí ve výpovědní době a mnoho dalších zajímavých a užitečných informací.

Vše o ukončení dohody o provedení práce

Teambuilding z pohledu firmy i zaměstnance

Přehledně: základní povinnosti zaměstnance

První den v práci je náročný. Pomůžeme vám!

den dolní důchod e-mail hledám IT Luže místo náplň práce nové okolo práce pracovní pracovník režim Rychnov služební Sokolov stráž technik telefon uchazeč vhodná víkend výkon zdravotní areál informace invalidní kontakt místo výkonu práce náplň okres PR případ servis technika zájem