Operátor/ka výroby, nástup 9.8.21, zálohy, stravenky, 22 tis

Smluvní vztah pracovní smlouva (hpp)
Lokalita Ostrava
Firma ProJobEU s.r.o.
Kategorie Řemeslná výroba a manuální práce, Technické obory, Ostatní
Min. vzdělání Základní
Hrubá mzda 21.000 – 23.000 Kč

ProJobEU s.r.o.

Co od Vás očekáváme:

Pro našeho klienta, který je významným výrobcem plastových dílů výhradně pro automobilový průmysl, hledáme novou posilu do výroby. V současné době obsazujeme pracovní pozici – Výrobní dělník/ce.

POPIS PRACOVNÍ POZICE

  • Obsluha vstřikolisu
  • Výroba plastových dílů a montážní práce
  • Práce se vykonává ve třísměnném provozu
  • Místo výkonu práce: Ostrava

MZDA A BENEFITY

  • Měsíční mzda našich zaměstnanců je 21 000 Kč
  • Stravenky v hodnotě 100 Kč za každý odpracovaný den
  • 5 týdnů dovolené
  • Motivační bonusy za přesčasy
  • Možnost týdenních záloh v hodnotě 1000 Kč
  • Přátelský přístup zkušeného koordinátora
  • Bezplatná linka zobrazit tel. číslo

GARANTUJEME VÁM VYPLACENÍ MZDY VŽDY DO 15. DNE V MĚSÍCI!

POŽADUJEME

  • Plnoletost
  • Manuální zručnost
  • Zodpovědnost

KONTAKTUJTE NÁS

Pokud Vás naše nabídka zaujala, neváhejte a kontaktujte nás ihned prostřednictvím odpovědního formuláře, nebo telefonicky na zobrazit tel. číslo .

Obrábeč Kovů

Nutně vás hledají
  • Bohumín
  • Jan Hefner
  • 35 000 – 55 000 Kč
  • Plný úvazek
  • Vhodné pro absolventy
    Benefity:
  • Kariérní růst
  • Vzdělávací kurzy
  • Příspěvek na dopravu
Zveřejněno: 19. dubna
  • Žďár nad Sázavou
  • DEL a.s.
  • 20 000 – 23 000 Kč
Zveřejněno: 7. července
  • Vodňany
  • EPIC JOB s.r.o.
  • od 16 900 Kč
  • Hvězdlice
  • Domov Hvězda, příspěvková organizace
  • 26 730 – 39 410 Kč
  • Frýdek-Místek
  • "ALPRESS" společnost s ručením omezeným
  • 20 000 – 26 700 Kč

Manuvia, a. s., organizační složka, Jan Hefner, Comac jobs s.r.o., WITKOWITZ ENVI a.s., RIGHT INDICADA s.r.o., Grafton Recruitment s.r.o., O.K. solution, s.r.o., Gi Group Czech Republic, s.r.o., Lead - Project Advices s.r.o., Manuvia Expert Recruitment CZ, s.r.o., SH Job Partners s.r.o., ManpowerGroup s.r.o., Conspiro qua, s.r.o., Manuvia Ostrava, Etimos Human s.r.o., Personal fabric - agentura práce, a.s., Randstad HR Solutions s.r.o., Lead - HR Services s.r.o., Manuvia Bonjob s.r.o., Markmont, s.r.o., B of B cars s.r.o., Lidl Česká republika s.r.o., CRI ameba.eu, s.r.o., Skanska a.s., DeLu WORK s.r.o.

Seznam profesí v zobrazených inzerátech:
Administrativní pracovník / pracovnice, Technickoadministrativní pracovník / pracovnice, Balení zásilek, Dělník / Dělnice, Mechanik / Mechanička, Operátor / operátorka expedice, Skladník / Skladnice, Dekoratér / Dekoratérka, Krejčí / Švadlena, Seřizovač / seřizovačka strojů, Uklízeč / Uklízečka, Zámečník / Zámečnice, Pracovník / pracovnice ve službách, Svářeč / Svářečka, Automechanik / Automechanička, Kontrolor / Kontrolorka, Montážník / Montážnice, Nástrojář / Nástrojářka, Obráběč / Obráběčka, Operátor / operátorka NC / CNC strojů, Operátor / operátorka výroby, Programátor / programátorka NC / CNC / PLC strojů a zařízení, Svářečský inženýr / inženýrka, Technik / technička ve strojírenství, Technolog / technoložka ve strojírenství, Operátor / operátorka průmyslové výroby, Pomocný pracovník / pracovnice v průmyslu, Servisní technik / technička, Technik / technička výroby, Elektrotechnik / Elektrotechnička, Elektromechanik / Elektromechanička, Elektromontér / Elektromontérka, Operátor / operátorka tiskařských strojů, Operátor / operátorka chemické výroby, Obsluha strojů, Pracovník / pracovnice úklidové služby

Ostrava, Rychvald, Bohumín

Novinářské syndikáty a asociace - na koho se obrátit při sdílení pracovních témat

Vše o ukončení pracovního poměru ze strany zaměstnavatele

Inspekce práce - jak probíhá kontrola

Vše o stažení výpovědi ze strany zaměstnance

Vizitka v nové práci - strukturovaný životopis, vzor

Pružná pracovní doba má své výhody i nevýhody

Jaké jsou výhody registrace na úřadu práce

Poznejte povinnosti vašeho zaměstnavatele

Zaměstnavatel nechce převzít výpověď

Ukážeme vám, kdo může ve společnosti výpověď převzít, a dva způsoby, jak si nechat přijetí výpovědi zaměstnavatelem potvrdit. Poradíme vám, jak postupovat, pokud váš zaměstnavatel odmítl převzít výpověď.

Česká tisková kancelář - její role a význam

Česká tisková kancelář (ČTK), stojící jako maják nezávislého zpravodajství, je veřejnoprávní zpravodajská agentura v České republice. Tento článek vás provede jejím unikátním obchodním modelem, který nepotřebuje státní dotace, a objasní, jak ČTK poskytuje rychlé a objektivní informace, jež jsou zásadní pro české novináře a veřejnost. Odhalte, jak se organizace přizpůsobuje digitální době a podporuje svobodu tisku.

auto automobil benefit benefity bonus bonusy dělník den formulář hledám HR IT linka měsíční mzda místo mobil možnost mzda mzdy nabídka náplň práce odpovědnost operátor Ostrava plat pozice práce pracovní přesčas přesčasy SOU stravenky telefon týden výkon výroba zaměstnanců Zruč automobilový průmysl bezplatná díl dovolené kontakt měsíční místo výkonu práce motivační náplň obsluha odpovědní PR průmysl přátelský přístup výrobní výroby