Práce: Kurýr Uber Eats - vydělávej kdy chceš

lokalita: Praha zadavatel: Uber Czech Republic Technology s.r.o. Odpovědět na inzerát

Co vás čeká?
Staňte se partnerským kurýrem Uber Eats. Jako partnerský kurýr Uber Eats máte naprostou flexibilitu v tom, kdy jezdíte a kolik si vyděláte. Žádné fixní hodiny, žádné skryté poplatky. Jezdit můžete každý den kdykoliv mezi 11:00 a 23:00, kdy se vám to nejvíce hodí. Můžete si vydělat minimálně 160 Kč/hod ve špičce, 140 Kč/hod mimo špičku (při splnění požadovaných kritérií) a získat jednorázovou odměnu 1 000 Kč po doručení prvních 50 objednávek. Doručovat můžete na kole, skútru nebo autem.

Co je Uber Eats?
Uber Eats je jedním z nejrychleji rostoucích start-upů na světě, je to mobilní aplikace, přes kterou si jednoduše objednáte jídlo z vašeho okolí a nejbližší partnerský kurýr vám ji doručí. Aplikace funguje už ve více jak 300 městech na 5 kontinentech.

Výhody spolupráce:

  • Flexibilní pracovní doba – vyděláte si tolik, kolik doručíte
  • Týdenní výplaty výdělků
  • Zaručené odměny v hodinách a dnech s vysokou poptávkou
  • Různé možnosti spolupráce (pokud nemáte živnost můžete také spolupracovat s jedním z partnerů, v Centru podpory pro řidiče vám se vším poradíme)

Co potřebujete?

  • Smartphone
  • Občanský průkaz
  • 18 let

Pokud máte zájem stát se partnerským kurýrem, registrujte se na UBER . COM a nebo navštivte naše Centrum podpory pro řidiče na Thámova 18, Praha – Karlín od pondělí do pátku mezi 13:00 a 17:45. Zde probíhají i informativní školení nových kurýrů, od pondělí do pátku každý den, od 15 a od 16 hodin. Na školení není třeba se registrovat, stačí přijít.

Nehodí se ti tato pracovní nabídka? Doporuč ji přátelům!

Informace o pozici

Lokalita

Praha

Typ úvazku

Plný úvazek

Kontaktní osoba

Veronika Zapletalova

Máte zájem o tuto nabídku? Odpovědět na inzerát
Toplist