Elektromechanik až 190 Kč/hod.čistého

Smluvní vztah pracovní smlouva (na dobu neurčitou)
Lokalita Nýřany
Firma Alfa JOB CZ s.r.o.
Min. vzdělání Odborné vyučení bez maturity
Mzda 33.000 – 35.000 Kč

Tato nabídka již není aktuální.

Podívejte se na aktuální nabídky:

Náplň práce:

  • Montáž elektronických komponentů klimatizačních jednotek pro trolejbusy

a kolejová vozidla dle technické dokumentace a technologického postupu

  • zapojování dle elektrického schématu

Požadujeme:

  • Vyučení v oboru elektromechanik (Vyhláška č. 50/1978 Sb.)
  • Znalost čtení výkresové dokumentace
  • Praxe v elektromontážních činnostech, procesech a operacích
  • Pečlivost, spolehlivost, svědomitost

Nabízíme:

  • Zajímavé pracovní uplatnění ve stabilní a perspektivní české společnosti v Nýřanech
  • Práce v příjemném kolektivu
  • Jednosměnný provoz – jen ranní směna
  • Možnost přesčasů
  • Hrazených 5 týdnů dovolené
  • Hrazené svátky
  • Příplatky za přesčas
  • Příspěvek na dopravu
  • Zálohy po odpracování prvního týdne
  • Možnost ubytování
  • V případě zájmu možnost nástupu do kmenového stavu

Mzda:

  • Od 180 Kč/hod do 190 Kč/hod