Volné místo ve firmě Markmont, s.r.o.

Elektromechanik 170 Kč / Hod. Čistého

Smluvní vztah pracovní smlouva (hpp)
Lokalita Plzeň
Firma Markmont, s.r.o.
Kategorie Řemeslná výroba a manuální práce, Technické obory, Ostatní
Min. vzdělání Odborné vyučení bez maturity

O nás

Markmont, s.r.o.

Naše společnost Markmont je na trhu již 18 let. Jsme spolehlivý partner pro společnosti, které hledají nejlepší zaměstnance. V současnosti působíme ve třech zemích Evropy v Rakousku, Česku a na Slovensku. Naše bezplatná linka je +420 800 50 50 40

Co od Vás očekáváme:

PŘIJMEME ELEKTROMECHANIKY či ELEKTROMECHANIČKY

  • pozice vhodná pro i pro absolventy
  • pozice vhodná i pro ženy

Náplň práce:

  • Příprava a rozvod kabeláže

Požadavky:

  • vyučení v elektrotechnickém směru výhodou
  • Znalost výkresové dokumentace
  • Praxe v elektrotechnickém směru ( elektromechanik, elektrikář, rozvod a přeprava kabeláže apod.)

Nabízíme:

  • Smlouvu na HPP
  • Dlouhodobá spolupráce
  • Možnost záloh
  • Možnost ubytování v blízkosti zaměstnání

Hodinová mzda:

  • Hodinová mzda 170 ,–hod. čistého

Nástup ihned.

V případě zájmu volejte či pište na tel: zobrazit tel. číslo nebo zasílejte své životopisy na e-mail : e-mail e-mail přes odpovědní formulář Poděbradova 1, Plzeň – V budově Avalon centrum. MARKMONT S.R.O.

  • Plzeň
  • Manuvia People CZ a.s.
  • 32 000 – 40 000 Kč
  • Plný úvazek
  • Vhodné pro cizince
Zveřejněno: 21. března
  • Liberec
  • Dana Adamová
Zveřejněno: 11. července

Schäfer - Menk s.r.o., Triangle Recruitment CZ s.r.o., ManpowerGroup s.r.o., futurel s.r.o., INDEX NOSLUŠ s.r.o., AC Jobs, s.r.o., Markmont, s.r.o., Alfa JOB CZ s.r.o., OMEXOM GA Energo s.r.o., RUG CZ, s.r.o., D.S.D. PRAKTIK s.r.o., GASTRO INTERIEUR s.r.o., RACCOON s.r.o., SH Job Partners s.r.o., CIE HR s.r.o., Automyčka Express s.r.o., Personal fabric - agentura práce, a.s., SKYCLEAN s.r.o., Daikin Industries Czech Republic s.r.o., Globus ČR, v.o.s., B & BC, a. s., Skanska a.s., Manuvia Expert Recruitment CZ, s.r.o., Manuvia People CZ a.s., H&B Group s.r.o., ARBYD CZ s.r.o., APEKO GROUP s.r.o.

Seznam profesí v zobrazených inzerátech:
Dělník / Dělnice, Logistik / Logistička, Obsluha strojů, Brusič / Brusička, Malíř a natěrač / Malířka a natěračka, Seřizovač / seřizovačka strojů, Truhlář / Truhlářka, Údržbář / Údržbářka, Zámečník / Zámečnice, Zedník / Zednice, Lakýrník / Lakýrnice, Montážník / Montážnice, Svářeč / Svářečka, Autoelektrikář / Autoelektrikářka, Autolakýrník / Autolakýrnice, Automechanik / Automechanička, Mistr / Mistrová, Operátor / operátorka NC / CNC strojů, Operátor / operátorka výroby, Plánovač / plánovačka výroby, Technik / technička ve strojírenství, Technolog / technoložka ve strojírenství, Energetik / Energetička, Inženýr / inženýrka ve výrobě, Kontrolor / Kontrolorka, Nástrojář / Nástrojářka, Operátor / operátorka průmyslové výroby, Technik / technička výroby, Technolog / technoložka výroby, Elektroinženýr / Elektroinženýrka, Elektrotechnik / Elektrotechnička, Elektromechanik / Elektromechanička, Elektromontér / Elektromontérka, Elektrikář / Elektrikářka, Servisní technik / technička, Fasádník / Fasádnice

Dýšina, Plzeň, Chotíkov, Třemošná, Líně

Co vše lze měnit v pracovní smlouvě a jak na zkrácený úvazek

Přestávky v práci - kdy máte nárok na volno

Ukážeme vám, kdy máte nárok na placenou a kdy na neplacenou přestávku. V jakých případech vás zaměstnavatel může povolat do práce i v době vašeho zákonného volna. Vše si vysvětlíme na konkrétních případech přestávek u různě dlouhých směn.

Jak požádat zaměstnavatele o studijní volno

Víte, že nárok na studijní volno ze zákona nemáte? Zákoník práce studijní volno nezaručuje. Vždy musíte mít souhlas svého zaměstnavatele. Zjistěte, jak správně zaměstnavatele požádat o studijní volno. Přidáme i tipy, jak postupovat, když chcete studovat obor, který není v souladu s oborem vašeho zaměstnavatele.

Poznáte signály, že je čas na změnu zaměstnání? Poradíme, jak práci změnit

Občas nás v práci něco naštve, ale co když nás něco nebo někdo v práci štve pořád? Ukážeme si hlavní signály, kdy je vhodný čas změnit práci. Jak na změnu, a co musíte pro změnu zaměstnání udělat.

Novinky v zákoníku práce 2023: velký přehled změn

S příchodem nového roku souvisí i legislativní změny. Rádi bychom vám usnadnili orientaci v chystaných novinkách. Proto v daném článku si představíme základní připravované změny roku 2023 spojené s pracovním trhem.

Poradíme vám, jak efektivně hledat a najít práci

Jak si ve společnosti najít novou pozici

Zajímá vás změna pozice v zaměstnání? Na stávající pozici se již nerozvíjíte a neučíte se ničemu novému, ale ze společnosti odejít nechcete. Pak je čas si najít novou pozici v rámci společnosti. Pojďte se s námi podívat na způsoby, jak si v rámci stávající společnosti můžete najít nové pracovní uplatnění, které vás bude bavit.

Vše o ukončení dohody o provedení práce

Zapněte si kameru, začíná online pohovor

V čem jsou hlavní rozdíly mezi osobním a online pohovorem, na co všechno se musíte dopředu připravit. Povíme si i o nejčastějších chybách, kterých byste se měli vyvarovat. Svá specifika má i čistě telefonický pohovor, bez videa, o kterých vám také řekneme, abyste byli připraveni na vše.

Top 20 ATS systémů, které hýbou HR

Systémů pro podporu náborů, takzvaných ATS (anglická zkratka “Applicant Tracking System”), či jim podobných, najdete na současném trhu nepřeberné množství. Všechny tyto softwary spojuje společný cíl - vylepšit administrativní a náborové procesy ve firmách tak, aby byly rychlé, efektivní a ušetřily personalistům čas. Jak vybrat ten, který bude nejvíce vyhovovat požadavkům vaší firmy vám v tomto článku sice neporadíme, ale najdete v něm praktický přehled nejznámějších náborových aplikací či softwarů, který aktuálně trh nabízí.

absolvent dokumentace elektrikář elektro elektromechanik e-mail EU možnost mzda náplň práce nová Plzeň pozice požadavky práce praxe spolupráce ubytování vhodná zaměstnání znalost životopis centrum dokument náplň PR případ příprava technické vyučení