Volné místo ve firmě JOB LEADER EUROPE s.r.o.

Skladový manipulant / operátor – až 16 000 Kč/měs. čistého -

Smluvní vztah pracovní smlouva (hpp)
Lokalita Říčany, okres Praha-východ
Firma JOB LEADER EUROPE s.r.o.
Kategorie Doprava, logistika a zásobování, Řemeslná výroba a manuální práce
Min. vzdělání Základní
Hrubá mzda 15.000 – 17.999 Kč

O nás

JOB LEADER EUROPE s.r.o.

Pomáháme firmám růst a zaměstnancům najít skvělou práci. Působíme již přes 10 let na českém a německém trhu a díky mezinárodním zkušenostem, finanční síle a stabilní pozici jsme ideálním partnerem i pro váš růst a rozvoj.

Co od Vás očekáváme:

Pro našeho velmi významného zákazníka hledáme vhodné uchazeče – muži i ženy do skladu.

Náplň práce:

  • manipulace se skladovaným zbožím
  • balení zboží, štítkování
  • vstupní /výstupní kontrola
  • výměna komponentů
  • práce na počítači dle manuálu

Nabízíme:

  • práce na 1 směnu
  • HPP, 4 týdny dovolené
  • zajímavé finanční ohodnocení – 15 – 16.000 Kč čistého/měs. (bonusy dle vykonané práce)
  • dlouhodobou spolupráci v nadnárodní společnosti
  • různorodou a zajímavou náplň práce
  • kantýna – možnost výběru z jídel 15–40 Kč/menu
  • zaškolení s trenérem
  • ZDARMA svozové autobusy z okolí Vašeho bydliště

Požadujeme:

  • ukončené min. základní vzdělání
  • základní znalost práce s pc
  • odpovědnost, spolehlivost
  • dobrý zdravotní stav
  • nástup dle domluvy – ihned
  • v případě zájmu zašlete životopis na e-mail e-mail přes odpovědní formulář, volejte 9–17 v prac.dny nebo zašlete SMS (my se ihned ozveme zpět) na telefonní číslo zobrazit tel. číslo nebo zobrazit tel. číslo

  • Modletice
  • Kaufland Česká republika v.o.s.
  • 29 500 – 43 000 Kč
  • Plný úvazek
  • Vhodné pro absolventy
    Benefity:
  • Dovolená navíc
  • Firemní akce
  • Vzdělávací kurzy
  • Kafetérie
  • Příspěvek na sport
  • Příspěvek na stravování
včerejší
  • Modletice
  • 33 000 – 39 000 Kč
  • Vhodné pro cizince
    Benefity:
  • Závodní stravování
Zveřejněno: 23. března

DoDo Czech s.r.o., ManpowerGroup s.r.o., SVAPOMONT s.r.o., BayWa r.e. Solar Systems s.r.o., MANDÍK, a.s., Brink's Cash Solutions (CZ) a.s., K2 moto s.r.o., ABS Bonifer Czech s.r.o., CLEAN Service CZ,spol. s r.o., 4NL a.s., MITSUBISHI ELECTRIC AUTOMOTIVE CZECH s.r.o., AZ FLEX, a.s., FLORA 24 s.r.o., TOPTRADE, spol. s r. o., MESSENGER a.s., ČSAD Střední Čechy , a.s., VELKÁ PECKA s.r.o., AUTO PATRON s.r.o., PETROTRANS, s.r.o., LEPŠÍ PRÁCE s.r.o., CRI ameba.eu, s.r.o., Šmídl s.r.o., PPL CZ s.r.o., Wolt Česko s.r.o., XXXLutz, Kaufland Česká republika v.o.s., KÖNIGFRANKSTAHL, s.r.o., TIR CENTRUM s.r.o., GLOBEX stroje s.r.o., MAKRO Cash & Carry ČR s.r.o., KATRING, spol. s r.o., INDEX NOSLUŠ s.r.o., Grafton Recruitment s.r.o., Česká pošta, s.p., Ředitelství silnic a dálnic s. p., Sécheron Hasler CZ, spol. s r.o., Almeco, s.r.o., NEREZ ŠKORPA s.r.o., STILL ČR spol. s r.o., PRAKAB PRAŽSKÁ KABELOVNA, s.r.o., ASBISC ENTERPRISES PLC, Agency Prague, organizační složka, Trenkwalder a.s., Strojmetal Aluminium Forging a.s., TOP HOTELS GROUP a.s., Košík.cz s.r.o., ROTHLEHNER pracovní plošiny s.r.o., BAUFERA s.r.o., TextilEco a.s., BREADWAY a.s., PJ EXPEDIS, spol. s r.o., RAVAFOL CZ s.r.o., Automyčka Express s.r.o., Mlékárna Pragolaktos, a.s., SECURITAS ČR s.r.o., C.S.CARGO a.s., JLV, a.s., safemed medical devices s.r.o., Ing. Miroslav Vybulka

Seznam profesí v zobrazených inzerátech:
Administrativní pracovník / pracovnice, Asistent / Asistentka, Balení zásilek, Disponent / disponentka dopravy, Dopravce / Dopravkyně, Koordinátor / Koordinátorka, Kurýr / Kurýrka, Logistik / Logistička, Nákupčí, Poštovní doručovatel / doručovatelka, Převozník / Převoznice, Řidič / Řidička, Skladník / Skladnice, Specialista / specialistka logistiky, Taxikář / Taxikářka, Závozník / Závoznice, Manažer / manažerka nákupu, Obchodník / Obchodnice, Specialista / specialistka nákupu, Dělník / Dělnice, Florista / Floristka, Obsluha strojů, Údržbář / Údržbářka, Uklízeč / Uklízečka, Zahradník / Zahradnice, Zámečník / Zámečnice, Dekoratér / Dekoratérka, Mistr / Mistrová, Obsluha vysokozdvižných vozíků, Svářeč / Svářečka, Autoelektrikář / Autoelektrikářka, Automechanik / Automechanička, Konstruktér / Konstruktérka, Mechanik / Mechanička, Montážník / Montážnice, Opravář / Opravářka, Referent / Referentka, Operátor / operátorka výroby, Operátor / operátorka průmyslové výroby, Technik / technička v zemědělství, Pracovník / pracovnice bezpečnostní služby, Manažer / manažerka prodeje, Obchodní zástupce / zástupkyně, Pracovník / pracovnice úklidové služby

Praha 9 - Horní Počernice, Praha 10 - Hostivař, Praha 8 - Libeň, Praha 4 - Braník, Praha 7 - Holešovice, Praha 4 - Kamýk, Praha 3 - Žižkov, Praha 9 - Dolní Počernice, Praha 10 - Uhříněves, Praha 10 - Horní Měcholupy, Praha 9 - Běchovice, Praha 4 - Chodov, Praha 9 - Černý Most, Praha 9 - Kyje, Praha 10 - Malešice, Praha 4 - Krč, Praha 4 - Michle, Praha 9 - Satalice, Praha 4 - Modřany, Modletice, Strančice, Čestlice, Mnichovice, okres Praha-východ, Velké Popovice, Mirošovice, Úvaly, Vestec, okres Praha-západ, Kamenice, okres Praha-východ, Tuklaty, Jirny, Jílové u Prahy, Vysočany, Praha

Jak správně napsat pracovní řád + vzor zdarma

Specifickou interní směrnicí zaměstnavatele je pracovní řád, který zaměstnancům upřesňuje jejich povinnosti. Každá společnost by měla mít svůj pracovní řád, se kterým všechny své zaměstnance seznámí. Proto jsme pro vás připravili kompletní pracovní řád, který si můžete zdarma stáhnout a upravit dle potřeb své společnosti.

Kdy máte nárok na odstupné a v jaké výši?

Poradíme vám, kdy máte nárok na odstupné dle zákoníku práce. Jak se počítá výše odstupného, jaké se odvádějí povinné odvody. Vše si ukážeme na konkrétních příkladech. V článku naleznete i případy, kdy nárok na odstupné nevzniká, nebo zaniká.

Na co se připravit při registraci na úřad práce

Vše, co potřebujete vědět o registraci na úřadě práce - musím se registrovat, kde se registrovat, kdy se registrovat se dozvíte v daném článku. Jak probíhá osobní schůzka a co můžete zařídit online z pohodlí domova. Věděli jste, že již nemusíte na úřad práce v místě vašeho trvalého bydliště, ale stačí ten, který je nejblíže vašemu bydlišti, byť jen přechodnému?

Jak na ukončení pracovního poměru dohodou? Využijte vzor

Návštěva lékaře v pracovní době a další překážky

Stane se to velkému množství zaměstnanců –⁠ musíte k lékaři, který nemá volno brzy ráno nebo pozdě večer, musíte tedy lékaře navštívit ve své pracovní době. Ukážeme vám, co říká zákoník práce na téma návštěva lékaře v pracovní době. Zákoník práce a propustka k lékaři? Věděli jste, že zákoník práce nezná pojem propustka k lékaři? Abyste věděli o propustkách všechno, ukážeme vám, co by měla propustka k lékaři obsahovat.

Znáte všechny podmínky konkurenční doložky?

Hrubá vs. čistá mzda a výpočet čisté mzdy

Hrubá vs. čistá mzda - pojďme se podívat na to, z čeho se mzda skládá, a hlavně, kolik dostanete v čistém. Povíme vám, jaká daňová zvýhodnění můžete uplatňovat, aby vaše čistá mzda byla ještě vyšší. Abyste nebyli překvapeni, vysvětlíme vám, co všechno vám zaměstnavatel může ze mzdy strhnout.

Jak zajistíte prodloužení pracovní smlouvy

Novinářské syndikáty a asociace - na koho se obrátit při sdílení pracovních témat

Vše, co potřebujete vědět o rodičovské dovolené

AJ auto bonus bonusy e-mail hledám hodnocení job možnost náplň práce odpovědnost ohodnocení operátor práce Praha sklad společnost společnosti školení telefon Týn uchazeč vhodné vzdělání zdarma zdravotní zdravotní stav znalost životopis dar dny dovolené finanční kontrola kov náplň národní PC počítač PR případ stav týdny výběr výměna zákazník