Volné místo ve firmě Delirest Services s.r.o.

Pokladní Na Dpp

Pracovní poměr práce na zkrácený úvazek
Smluvní vztah dohoda o provedení práce (dpp)
Lokalita Kutná Hora
Zadavatel Delirest services s.r.o.
Kategorie Gastronomie a pohostinství, Služby, umění a kultura, Ostatní
Min. vzdělání Základní

O nás

Delirest services s.r.o.

Vášeň k jídlu nás spojuje již od roku 1991, dělá z nás mistry ve svém oboru a stále nás to baví. Díky skvělým lidem vykonáváme svou práci poctivě a s úsměvem. Naším cílem je spokojenost zákazníků i zaměstnanců.

Co od Vás očekáváme:

NÁPLŇ PRÁCE:

  • práce na pokladně
  • prodej doplňkového sortimentu

POŽADUJEME:

  • pracovitost a spolehlivost
  • praxe v gastronomii vítána
  • optimistický přístup k práci
  • proaktivní zákaznický přístup

NABÍZÍME:

  • zázemí stabilní nadnárodní společnosti
  • příjemné pracovní prostředí
  • střídání ranní a noční směny
  • práce na DPP, lze i HPP, výplatní termín vždy nejpozději 5. v měsíci
  • zvýhodněné stravování, občerstvení na pracovišti zdarma
  • vzdělávání
  • možnost profesního kurzu
  • nástup – možnost ihned

V případě zájmu kontaktujte Petru Soukupovou na telefonním čísle zobrazit tel. číslo .

  • Vrbová Lhota
  • McDonald`s ČR spol. s r.o.
  • 23 800 – 29 000 Kč
  • Plný úvazek, Zkrácený úvazek
  • Vhodné pro absolventy
    Benefity:
  • Finanční bonusy / prémie
  • Firemní akce
  • Pružná pracovní doba
  • Vzdělávací kurzy
  • Slevy na firemní zboží
  • Příspěvek na sport
  • Příspěvek na stravování
  • Občerstvení na pracovišti
Zveřejněno: 21. března
  • České Budějovice
  • Dpp - Pokladní
  • od 95 Kč / hod
  • Plný úvazek
Zveřejněno: 6. října
  • Hradčany, Praha
  • Delirest Services s.r.o.
  • Zkrácený úvazek
Zveřejněno: 25. ledna
  • od 115 Kč / hod
Zveřejněno: 2. srpna
  • Nejdek
  • Nora Dančová
Zveřejněno: 8. února
  • Chodov, Praha

ARAMARK, s.r.o., ManpowerGroup s.r.o., Česká pošta, s.p., Miriam Procházková, Crocodille ČR, McDonald`s ČR spol. s r.o., INDEX NOSLUŠ s.r.o., Hotel Jezerka s.r.o., Oblastní nemocnice Kolín, a.s., nemocnice Středočeského kraje, Mahmoud El Badaoui El Najjar, Malee Thai s.r.o., Nussara Salacova, Roman Kout, Vyšší odborná škola, Střední průmyslová škola a Obchodní akademie, Čáslav, Přemysla Otakara II. 938, INPRO Čáslav s.r.o., SPEL, a.s., Mgr. Hana Stehlíková, ZEN SALON s.r.o., Jan Stehlík, Van Trung Le, Akhmadkhon Atakhujayev, DS Sihelský s.r.o., Miroslav Doležal, Dukagjin Gjergjaj, Michal Sodoma, SERVIS H + J s.r.o., KOV Velim s.r.o., Základní škola a mateřská škola Řečany nad Labem, okres Pardubice, Montex, spol. s r.o., APIO CZ, s.r.o., Petrit Berisha, LANETE, spol. s r.o., MONOTECH GROUP s.r.o., EXCALIBUR ARMY spol. s r.o., Florim Mehaj, Catering Chotěboř s.r.o., Xuân Khoan Nguyen, ZHOU XIANG s.r.o., Kinnaree SPA s.r.o., Orhan Saliji, FORTESPOL INVEST s.r.o., Kaew Kinnaree s.r.o., Voda Janek s.r.o., Kinnaree masáž s.r.o., Panamstav s.r.o., Základní umělecká škola Zruč nad Sázavou, PESTALL s.r.o., ATOS, spol. s r.o. Ledeč nad Sázavou, Luboš Vrána, JohnDee s.r.o., IDEAL UK, družstvo, BMM COMPANY s.r.o., AutoPŘIBYL J + J s. r. o., SANATORIUM TOPAS s.r.o., Družstvo ATAMAN v likvidaci, Ivna Invest s.r.o.

Seznam profesí v zobrazených inzerátech:
Řidič / Řidička, Skladník / Skladnice, Bankovní pracovník / pracovnice, Bankovní specialista / specialistka, Osobní bankéř / bankéřka, Pojišťovací poradce / poradkyně, Barista / Baristka, Barman / Barmanka, Číšník / Servírka, Kuchař / Kuchařka, Manager, Obsluha lidí, Pekař / Pekařka, Pomocný pracovník / pracovnice v gastronomii, Pokladní, Prodavač / Prodavačka, Brusič / Brusička, Instalatér a topenář / Instalatérka a topenářka, Kadeřník a holič / Kadeřnice a holička, Masér / Masérka, Manikér a pedikér / Manikérka a pedikérka, Opravář / Opravářka, Pracovník / pracovnice ve službách, Dělník / Dělnice, Lektor / Lektorka, Automechanik / Automechanička, Lakýrník / Lakýrnice, Mistr / Mistrová, Elektromechanik / Elektromechanička, Řezník a uzenář / Řeznice a uzenářka, Pokojová služba, Obchodní zástupce / zástupkyně, Pracovník / pracovnice úklidové služby

Kutná Hora, Kolín, Oseček, Žiželice, okres Kolín, Vrbová Lhota, Poděbrady, Zruč nad Sázavou, Seč, okres Chrudim, Hlízov, Čáslav, Záboří nad Labem, Chvaletice, Veltruby, Uhlířské Janovice, Velim, Řečany nad Labem, Radovesnice II, Golčův Jeníkov, Pečky, Přelouč, Třemošnice, Choltice, Prachovice, Ledeč nad Sázavou, Sadská, Třebestovice, Klešice

I vy se na pohovoru ptejte! Jaké jsou typy testování

Tarifní mzda a vše, co o ní potřebujete vědět

Tarifní mzda je využívána ve společnostech se standardizovanou nebo hromadnou výrobou a silnou pozicí odborové organizace. Podíváme se, jak se tarifní stupně mzdy určují, a to i s konkrétním příkladem, co do tarifní mzdy zahrnovat, co se zaměstnancům vyplácí nad rámec tarifní mzdy. Ukážeme si i hlavní výhody a nevýhody a závěrem dodáme i doporučení pro zaměstnavatele, kteří zavedení tarifní mzdy zvažují.

Trainee program – první práce pro absolventy

Práce ve svátek - nejčastější otázky a odpovědi

Vše, co potřebujete vědět o cestovních náhradách

Kdy vám musí schválit neplacené volno + VZOR

Co nabízí úřad práce pro cizince? Zjistěte!

Co dělat, když se setkáte se šikanou na pracovišti

Jak na ukončení pracovního poměru ze zdravotních důvodů

Nerovnoměrná pracovní doba s příklady

astronom DPP gastro IT kurz měsíc možnost náplň práce občerstvení plat pokladní práce pracovní pracovní prostředí praxe prostředí směny SOU společnost společnosti stabilní stravování telefon vzdělávání zdarma dar kontakt kov na pracovišti náplň národní PR prodej profesní příjemné příjemné pracovní prostředí případ přístup termín