Programátor/ka robotů a řídících systémů

Lokalita Turnov
Firma ManpowerGroup s.r.o.
Kontakt Kateřina Braunová, zobrazit tel. číslo

Máte zkušenost jako programátor výrobních systémů? Ovládáte programování PLC?

Nevadí Vám dvousměnný pracovní režim (ranní, odpolední směny)?

Pak jste to právě Vy, koho hledáme! :)

Místo výkonu práce: Turnov

Popis pozice:

Co dělá programátor výrobních systémů?

- identifikuje poruchy strojního cyklu strojů a zařízení

- operativně odstraňuje závady

- provádí úpravy řídících programů, programování robotů, zaškolení seřizovačů a elektroniků

- specifikuje náhradní díly a jejich počty

- zálohuje programy a receptury

- zúčastňuje se přejímek nových strojů a zařízení

- spolupracuje s útvarem technologie při změnách a úpravách strojů a zařízení

Profil kandidáta:

- USO elektro

- Praxe minimálně 2 roky na stejné či obdobné pozici

- Znalost programování PLC

- Vyhláška č. 50/6

Nabízíme:

- Zajímavé finanční ohodnocení
- Měsíční prémie, čtvrtletní bonus
- 13. plat
- Systém zaměstnaneckých benefitů, Benefit +, Multisport
- Příspěvek na stravování, jídelna - velký výběr obědů a večeří
- 5 týdnů dovolené
- Příspěvek na masáže
- Příspěvek na dopravu od smluvního dopravce
- Odměny při životním, pracovním výročí a při narození dítěte

Máte zájem o tuto nabídku? Odpovědět na inzerát
Toplist