Hledáme lidem práci Manpower

Údržbář do Robčic

Lokalita Hrádek, okres Rokycany
Zadavatel ManpowerGroup s.r.o.
Kategorie Řemeslná výroba a manuální práce

O nás

ManpowerGroup s.r.o.

Co od Vás očekáváme:

Pro společnost, zabývající se strojní výrobou komponentů pro výtahy, hledáme údržbáře, který dokáže udržet veškeré vybavení funkční.

Popis pozice:

Údržba vybavení výrobní haly

Diagnostika a odstraňování závad na výrobních strojích

1 směna, ve výhledu dvě směny

Místo výkonu Robčice

Profil kandidáta:

Manuální zručnost

Zkušenosti s údržbou

Technický background

Vyhláška 50 výhodou

Svařečský průkaz výhodou

Může být i absolvent

ŘP sk.B

Ochota pracovat na směny

Nabízíme:

Nástupní mzda 25.000Kč, po roce 30.000Kč

Dotované stravování

13.mzda

500Kč za výjezd při pohotovosti

Po zkušební době příspěvek 500Kč na penzijní připojištění

Navyšování platu o inflaci

Smlouva na dobu neurčitou

  • Mýto
  • Manuvia Plzeň
  • 30 000 – 37 500 Kč
  • Plný úvazek
  • Vhodné pro cizince
    Benefity:
  • Dovolená navíc
  • Kariérní růst
  • Příspěvek na stravování
Zveřejněno: 21. března
  • Plzeň
  • Manuvia People CZ a.s.
  • 32 000 – 40 000 Kč
  • Ostrava
  • Team Assistant
Zveřejněno: 1. září
  • Bakov nad Jizerou
  • Tomáš Jedlička
  • od 25 000 Kč
Zveřejněno: 19. listopadu
  • Zlín
  • Lambrev Martin
Zveřejněno: 11. ledna
  • Plzeň
  • Kavková Radka
Zveřejněno: 13. října
  • Olomouc
  • Vaidová Magda
  • Brno
  • Dagmar Palinková
Zveřejněno: 14. října
  • Brno
  • AC Jobs / Advantage Consulting
  • 30 000 – 38 000 Kč
Zveřejněno: 11. listopadu
  • Otrokovice
  • Tereza Jarošová
  • 30 000 – 32 000 Kč
  • Brno
  • Olomouc
  • 30 000 – 35 000 Kč

MANDÍK, a.s., Schäfer - Menk s.r.o., SKYCLEAN s.r.o., Vladimír Švejnoha, ManpowerGroup s.r.o., Manuvia, a. s., organizační složka, LEPŠÍ PRÁCE s.r.o., DISPONERO s.r.o., Manuvia Plzeň, INDEX NOSLUŠ s.r.o., Triangle Recruitment CZ s.r.o., futurel s.r.o., AC Jobs, s.r.o., Markmont, s.r.o., Alfa JOB CZ s.r.o., OMEXOM GA Energo s.r.o., RUG CZ, s.r.o., D.S.D. PRAKTIK s.r.o., GASTRO INTERIEUR s.r.o., RACCOON s.r.o., SH Job Partners s.r.o., Automyčka Express s.r.o., Personal fabric - agentura práce, a.s., Daikin Industries Czech Republic s.r.o., Globus ČR, v.o.s., B & BC, a. s., Skanska a.s., Manuvia Expert Recruitment CZ, s.r.o., H&B Group s.r.o., Omega Hořovice spol. s r.o., Geomine a.s., SENCO Příbram spol. s r.o., CRI ameba.eu, s.r.o., ARBYD CZ s.r.o., Jiří Marek, APEKO GROUP s.r.o., PILSEN INJECTION, s.r.o.

Seznam profesí v zobrazených inzerátech:
Dělník / Dělnice, Obsluha strojů, Operátor / operátorka expedice, Malíř a natěrač / Malířka a natěračka, Instalatér a topenář / Instalatérka a topenářka, Údržbář / Údržbářka, Uklízeč / Uklízečka, Zámečník / Zámečnice, Lakýrník / Lakýrnice, Mistr / Mistrová, Svářeč / Svářečka, Autoelektrikář / Autoelektrikářka, Autolakýrník / Autolakýrnice, Konstruktér / Konstruktérka, Mechanik / Mechanička, Montážník / Montážnice, Operátor / operátorka NC / CNC strojů, Operátor / operátorka výroby, Plánovač / plánovačka výroby, Seřizovač / seřizovačka strojů, Technik / technička ve strojírenství, Technolog / technoložka ve strojírenství, Energetik / Energetička, Inženýr / inženýrka ve výrobě, Kontrolor / Kontrolorka, Nástrojář / Nástrojářka, Operátor / operátorka průmyslové výroby, Technik / technička výroby, Technolog / technoložka výroby, Servisní technik / technička, Elektrotechnik / Elektrotechnička, Elektromechanik / Elektromechanička, Elektromontér / Elektromontérka, Elektrikář / Elektrikářka, Technik / technička automatizace

Hostomice, okres Beroun, Plzeň, Dýšina, Mirošov, okres Rokycany, Rokycany, Mýto, Hořovice, Žebrák, Příbram, Chotíkov, Chlumčany, okres Plzeň-jih, Dobřany, okres Plzeň-jih, Líně, Plasy, Úherce, okres Plzeň-sever, Nýřany

Vše o hmotné odpovědnosti + VZORY ZDARMA

Přestávky v práci - kdy máte nárok na volno

Ukážeme vám, kdy máte nárok na placenou a kdy na neplacenou přestávku. V jakých případech vás zaměstnavatel může povolat do práce i v době vašeho zákonného volna. Vše si vysvětlíme na konkrétních případech přestávek u různě dlouhých směn.

Rekvalifikační kurzy v kostce

Jak najít práci nebo brigádu na mateřské dovolené

Výpovědní lhůta a vše, co potřebujete znát

Chystáte se podat výpověď v práci nebo jste výpověď dostali? Pak je tento článek právě pro vás. Dozvíte se vše o výpovědní době, jak na ni nahlíží zákoník práce, jak se výpovědní doba počítá, jak je to s nemocí ve výpovědní době a mnoho dalších zajímavých a užitečných informací.

Jak zajistíte prodloužení pracovní smlouvy

Kde a jak si najít nejlepší brigádu a práci při studiu

Vše o stažení výpovědi ze strany zaměstnance

Co nabízí úřad práce pro cizince? Zjistěte!

Ideální práce při rodičovské dovolené

Zjistěte, jaký můžete mít přivýdělek na rodičovské dovolené, aniž byste ztratili nárok na rodičovský příspěvek. Pomůžeme vám rozhodnout se, jestli je lepší dohoda nebo OSVČ. O rodičovský příspěvek při zaměstnání nemůžete přijít, pokud splníte zákonem stanovené podmínky.

absolvent AJ EU hledám IT kandidát místo mzda na dobu neurčitou náplň práce penzijní připojištění plat pojištění pozice práce připojištění příspěvek směny smlouva společnost stravování výjezd výkon zkušenosti Zruč na dobu náplň penzijní PR profi směna stroj technický vybavení výrobní zkušební zkušenost