Hledáme lidem práci Manpower

Obsluha CNC stroje

Lokalita Slaný
Zadavatel ManpowerGroup s.r.o.
Kategorie Technické obory

O nás

ManpowerGroup s.r.o.

Co od Vás očekáváme:

Hledáš práci ve Slaném, kde se nemusíš bát, co bude další měsíc? Pokud sis odpověděl/a ANO, tak hledáme právě tebe!

Popis pozice:

  • Nastoupíš rovnou do kmene firmy
  • Staneš se součástí Přípravny výroby
  • Budeš obsluhovat některý z výrobních strojů - ohraňovací lisy, lasery, plazmové paličky apod.
  • To, jak díl správně vyrobit budeš číst z výkresů
  • Budeš se plně podílet na procesu výroby nástaveb
  • Budeš pracovat na 3 směny - od pondělí do pátku

Profil kandidáta:

  • Byl by dobré, kdybys měl/a vzdělání ve strojním oboru
  • Musíš mít zkušenosti s obsluhou strojů na zpracování kovů - vrtačky, frézky, soustruhy, ohraňovací lisy, laserové a plazmové paličky, nůžky apod.
  • Musí na tebe být spolehnutí
  • Je potřeba, aby ses orientoval/a ve výkresové dokumentaci
  • Musíš být ochotný/á pracovat na směny

Nabízíme:

  • Mzda na základě tvého požadavku a zkušeností
  • Náborový příspěvek 20.000Kč
  • Po většinu roku nadstandartní příplatky za směny
  • Příplatky za pohotovost
  • 13. mzda
  • 25 dní dovolené
  • Až 3 sick day – načítá se za dobu bez absencí
  • Dotované jídlo v kantýně – cena jídla 15-25Kč
  • Příspěvek na dopravu podle vzdálenosti
  • Příspěvek 400Kč na penzijní připojištění
  • Smlouva rovnou na dobu neurčitou
  • Vzdělávací kurzy
  • Firemní akce

  • Štěrboholy, Praha
  • TECHSEAL s.r.o.
  • 22 000 Kč
  • Plný úvazek
Zveřejněno: 4. května
  • Jankovice, Kroměříž
  • JARO - kovovýroba s.r.o.
  • 90 – 220 Kč / hod
Zveřejněno: 4. ledna
  • Hostouň, Kladno
  • Sklenářství ALFAGLASS s.r.o.
  • 22 000 – 30 000 Kč
  • Vhodné pro cizince
Zveřejněno: 30. října
  • Rychnov nad Kněžnou
  • ASV výrobní družstvo
  • 15 000 – 22 000 Kč
Zveřejněno: 15. července
  • Lipník nad Bečvou
  • PARAGAN s.r.o.
  • 25 000 – 30 000 Kč
Zveřejněno: 3. března
  • Turnov
  • CRYTUR, spol. s r.o.
  • 20 000 – 25 000 Kč
Zveřejněno: 13. prosince
  • Ostrava
  • OLMEX-KAL s.r.o.
  • 17 000 – 19 000 Kč
Zveřejněno: 9. března
  • Holešov
  • LAPP Czech Republic s.r.o.
  • od 100 Kč / hod
Zveřejněno: 25. února
  • Hodonín
  • TIREX AUTOPLACHTY s.r.o.
  • od 25 000 Kč
Zveřejněno: 22. března
  • Opava
  • STROJCAR s.r.o.
  • 18 000 – 30 000 Kč
Zveřejněno: 5. prosince
  • Znojmo
  • A.M.I. REALITNÍ s.r.o.
Zveřejněno: 29. srpna
  • Kladno
  • PBK ZK s.r.o.
  • 23 000 – 27 000 Kč
Zveřejněno: 26. února
  • Tábor
  • ANTICORO, spol. s r.o.
  • 20 000 – 30 000 Kč
Zveřejněno: 10. dubna
  • Chvalčov
  • WASHINA engineering s.r.o.
  • 20 000 – 35 000 Kč
Zveřejněno: 6. listopadu
  • Tučapy, Vyškov
  • Výroba dveří, s.r.o.
Zveřejněno: 1. listopadu
  • Rožnov pod Radhoštěm
  • maxmechanik s.r.o.
  • 25 000 – 40 000 Kč
Zveřejněno: 12. října
  • Moravský Písek
  • SLOKOV kovo a.s.
  • 22 000 – 26 000 Kč
Zveřejněno: 2. října
  • Hradec Králové
  • C. BECHSTEIN EUROPE s.r.o.
  • od 26 500 Kč
  • Újezdeček
  • DESK - FORM a.s.
  • 23 000 – 28 000 Kč
Zveřejněno: 7. března
  • Český Brod
  • Karma Český Brod a.s.
  • 25 000 – 29 000 Kč
Zveřejněno: 9. června
  • Rosice, Brno-venkov
  • STARTECH spol. s r.o.
Zveřejněno: 21. května
  • 30 000 – 40 000 Kč
  • Albrechtice nad Vltavou
  • INMAKO s.r.o.
  • od 23 640 Kč
Zveřejněno: 1. února
  • Humburky
  • VÝPRACHTICKÝ s.r.o.
  • 25 000 – 35 000 Kč
Zveřejněno: 22. července
  • Chvalčov
Zveřejněno: 3. ledna
  • Brno
  • OKM Group Brno, spol. s r.o.
  • od 26 000 Kč
Zveřejněno: 12. listopadu
  • Mnichovo Hradiště
  • JaP unitech s.r.o.
  • 38 000 – 45 000 Kč
Zveřejněno: 14. ledna
  • Jablonec nad Nisou
  • TEDOM a.s.
  • od 24 000 Kč
Zveřejněno: 23. března
  • Lysá nad Labem
  • KOVONA a.s.
  • 30 000 – 33 500 Kč
Zveřejněno: 24. května
  • ALBO okna - dveře s.r.o.
  • 22 000 – 35 000 Kč
Zveřejněno: 6. června
  • Svitavy
  • TOS Svitavy, a.s.
Zveřejněno: 26. května
  • Měřín
  • MetalPro Vysočina s.r.o.
  • 40 000 – 50 000 Kč
Zveřejněno: 14. března
  • Rakovník
  • Český Inter Control CZ k. s.
  • 26 000 – 28 000 Kč
Zveřejněno: 3. května
  • Hrádek nad Nisou
  • Karel Luňák
  • Předslav
  • Dětský domov se školou, základní škola…
  • 35 000 – 45 000 Kč
  • Jindřichův Hradec
  • Jindřichohradecká stavební s.r.o.
  • 21 000 – 27 000 Kč
  • Velemyšleves
  • Hitachi Astemo Czech, s.r.o.
  • 21 700 – 26 650 Kč
  • Cítoliby
  • Adam Džurdženík
  • Cítoliby
  • FUJIKOKI CZECH s.r.o.
  • od 22 000 Kč
  • Postoloprty
  • Mateřská škola Postoloprty, příspěvková…
  • od 21 370 Kč
  • Kolín
  • Kolínská pekárna s.r.o.
  • Kolín
  • KPHN a.s.
  • od 31 000 Kč
  • Kolín
  • DEVAMA pliz s.r.o.
  • od 16 800 Kč
  • Kolín
  • OTK GROUP, a.s.
  • 15 200 – 18 000 Kč
  • Svatava
  • Svatavské strojírny s.r.o.
  • Mírová
  • LIGNETA servis s.r.o.
  • od 35 000 Kč
  • Svatava
  • 26 000 – 33 000 Kč

INDEX NOSLUŠ s.r.o.

Kladno, Kralupy nad Vltavou, Klecany, Louny, Praha, Beroun, Mělník, Brandýs nad Labem-Stará Boleslav, Most, Ústí nad Labem, Teplice

Jak podat insolvenční návrh na zaměstnavatele

Osobní ohodnocení pro zaměstnance státu

Osobní ohodnocení zaměstnance státní správy je zajímavou součástí mzdy. Zákoník práce jasně stanovuje podmínky, za kterých se osobní ohodnocení státnímu zaměstnanci uzná a v jaké výši. Může dosahovat až 100 %! Ve většině našich článků se věnujeme zaměstnancům soukromého sektoru, kteří pobírají mzdu. Často diskutovaným tématem je osobní ohodnocení zaměstnance a jeho nárok na něj. Podle zákona, respektive podle zákoníku práce, na osobní ohodnocení vzniká nárok jen určitým skupinám zaměstnanců státní správy, pobírajících plat, kteří splní zákonem stanovené podmínky.

Kdy a jak si říct o zvýšení platu a uspět

Kdy je nejlepší čas zajít za šéfem, že chcete navýšit plat? Jak konkrétně si o navýšení říci? Ukážeme i věty, které mohou vaše vyjednávání o vyšším platu zničit. Co když firma přidat nechce nebo nemůže?

Trainee program – první práce pro absolventy

Zjistěte, kdy máte nárok na náhradní volno

Vše o služebním autě k soukromým účelům

Pracovní smlouva na dobu určitou i neurčitou, její obsah a vzor

Motivační dopis, který zaujme, a jeho vzor

Na co máte nárok při pracovním úrazu

Nahlásili jste pracovní úraz, zaměstnavatel potvrdil, že se o pracovní úraz jedná, s lékařem jste vyplnili potřebné dokumenty pro pojišťovnu. Víte, na co všechno máte nárok? Kdy zaměstnavatel nemusí odškodné vyplatit, nebo vyplatí jen část?

Jak napsat průvodní dopis? Prohlédněte si vzor

akce Bor EU hledám HR IT jídlo kandidát kurz kurzy měsíc mzda na dobu neurčitou nábor náplň práce NDA penzijní připojištění plat pojištění pozice práce příplatky připojištění příspěvek sick day směny smlouva SOU Týn vzdělání vzdělávací kurzy zkušenosti dar díl dokument dovolené firemní firmy jídla kov na dobu náborový náplň obor obsluha penzijní PR proces profi rok slané součást stav stroj výrobní výroby vzdělávací kurz zkušenost