Hledáme lidem práci Manpower

Vedoucí lakovny

Lokalita Kaplice
Zadavatel ManpowerGroup s.r.o.
Kategorie Technické obory

O nás

ManpowerGroup s.r.o.

Co od Vás očekáváme:

Do stabilní společnosti s moderními technologiemi v oblasti strojírenství hledáme schopného vedoucího do oddělení lakovny.

Popis pozice:

  • organizace, plánování a řízení chodu oddělení lakovny a montáže
  • zajištění plnění výrobního plánu
  • plánování směn, organizace pracovišť
  • zodpovědnost za dodržování BOZP a PO na svěřeném úseku
  • schopnost pracovat v systému INFRA a v systému Docházka

Profil kandidáta:

  • min. SŠ vzdělání technické, průmyslové (strojní, chemicko- technologické, apod.)
  • praxe v oboru aplikace nátěrových hmot nebo příbuzném oboru výhodou
  • zkušenost s vedením menšího týmu pracovníků
  • znalost NJ výhodou
  • organizační a komunikační schopnosti

Nabízíme:

  • cílové prémie
  • týden dovolené nad rámec zákoníku práce
  • příspěvek na závodní stravování
  • příspěvek na dopravu

  • České Budějovice
  • Mgr. Věra Preislerová
  • 21 000 – 24 000 Kč
  • Plný úvazek
Zveřejněno: 16. června

Znáte svá práva? Minimální mzda v ČR

Minimální mzda je minimální výše odměny za odvedenou práci v pracovněprávním vztahu. Mzda nesmí být nižší než minimální mzda. Zjistěte, jaká je aktuální minimální mzda, jaká je minimální mzda hodinová a minimální mzda měsíční. Pro srovnání vám ukážeme i minimální mzdu z roku 2003.

Vše, co potřebujete znát o práci v noci

Asertivita v práci - ano, ale… Ukážeme si, jak na to

Jste moc nebo málo asertivní? Ukážeme si metody, jak docílit vyrovnané asertivity. Asertivity, která nikoho neurazí, a vám pomůže k dosažení stanovených cílů.

Dohoda o pracovní činnosti a vše, co vás zajímá

Jak na změnu pracovní pozice, aby to vyšlo

Na stávající pozici jste již několik let a cítíte, že potřebujete změnu. Ať již povýšení, změnu pracovní pozice nebo dokonce změnu oboru? Podívejte se s námi na to, jaké máte možnosti a jak si o změnu říci, aby vám nadřízený vyšel maximálně vstříc.

Jaké jsou výhody registrace na úřadu práce

Pracovní smlouva na dobu určitou i neurčitou, její obsah a vzor

Přehledně: základní povinnosti zaměstnance

Buďte nejpřipravenějším kandidátem na pohovoru!

Kdy můžete dostat nařízený přesčas?

Dozvíte se, co to je přesčas, jaký je rozdíl mezi dobrovolným a povinným přesčasem. Proč jít na dobrovolný přesčas o státním svátku? Vysvětlíme si, jak se přesčasy proplácí a kdy si můžete vzít náhradní volno. Jaké důsledky mohou být, když na přesčas nepřijdete, protože se vám to nehodí.

AJ Bor BOZP den dodržování docházka hledám kandidát náplň práce nová odpovědnost OZP plán plánování plnění pozice práce pracovní pracovník praxe příspěvek řízení společnost společnosti stabilní stravování technologie týden vedení vedoucí vzdělání zákoník znalost aplikace cíl dovolené komunikační kov náplň oblast oblasti obor oddělení organizace PR prémie profi průmysl průmyslové rámec schopnost schopnosti stroj strojírenství systém technické technolog tým výrobní závod zkušenost