Volné místo ve firmě JOBSTART s.r.o.

Specialista kvality-zákaznický servis-48.000,-

Smluvní vztah pracovní smlouva (hpp)
Lokalita Jičín
Firma JOBSTART s.r.o.
Kategorie Administrativa, zákaznický servis, Obchod, nákup a prodej zboží, Ostatní
Min. vzdělání Středoškolské nebo odborné vyučení s maturitou
Hrubá mzda 45.000 – 48.000 Kč
Délka prac. poměru na dobu neurčitou

O nás

JOBSTART s.r.o.

Jsme personální agentura s tradicí. Sídlíme v Praze. Naší misí je poskytování kvalitních a dostupných služeb v oblasti lidských zdrojů. Zakládáme si na osobním přístupu k uchazečům o zaměstnání. Pružně reagujeme na vývoj a požadavky trhu práce. Sledujeme trendy a využíváme nejmodernější techniky personálního marketingu.

Co od Vás očekáváme:

Pro našeho klienta, španělskou nadnárodní společnost, která je čelním představitel v designu, vývoje, logistice a výrobě interiérových dílů pro automobilový průmysl. Do našeho týmu hledáme pracovníka na pozici:

Customer Assurence

Požadavky

  • Znalost anglického jazyka na komunikační úrovni podmínkou
  • Praxe v automotive na obdobné pozici min. 2 roky
  • Výborná znalost práce na PC (MS Office), znalost SAP výhodou
  • Znalost FormelQ, QSB++, vzorkování k zákazníkovi v B2B-BeOn, GQTS-SQMS, VDA2, PPAP
  • Ochotu učit se nové věci, flexibilitu
  • Spolehlivost a pečlivost
  • Vysoký stupeň zodpovědnosti
  • Komunikativní, energickou osobnost
  • Týmového ducha
  • Řidičské oprávnění sk.B

Nabídka

  • Zaměstnání na plný pracovní poměr ve stabilní a prosperující společnosti působící v automobilovém průmyslu
  • Zajímavé finanční ohodnocení + zaměstnanecké benefity (13., 14. plat, kvartální podíly na zisku společnosti, vzdělávání, závodní stravování, masáže, slevy atd.)
  • 5 týdnů dovolené
  • Příjemné pracovní prostředí

Pracovní náplň

  • Komunikace se zákazníky (Škoda Auto, AUDI, BMW apod.)
  • Spravuje reklamační systém ISQ a vyhodnocuje plnění otevřených reklamací od zákazníků
  • Spravuje a eviduje garanční reklamace od zákazníků a komunikuje nápravná opatření k zákazníkům
  • Eviduje a schvaluje faktury od zákazníků, u kterých vyhodnocuje plnění stanovených cílů
  • Připravuje podklady pro vedení společnosti o stavu reklamací u zákazníků

  • Chodov, Praha
  • AC Jobs / Advantage Consulting
  • 35 000 – 48 000 Kč
  • Plný úvazek
  • Vhodné pro absolventy
    Benefity:
  • Dovolená navíc
  • Finanční bonusy / prémie
  • Firemní akce
  • Příspěvek na stravování
  • Příspěvek na volný čas
  • Parkoviště
Zveřejněno: 5. prosince
    Benefity:
Zveřejněno: 29. června

HOBRA - Školník s.r.o., EVROPA realitní kancelář, ČSOB Stavební spořitelna, a.s., CRI ameba.eu, s.r.o., EQUANS Services a.s., Advantage Consulting, s.r.o., Lidl Česká republika s.r.o., Kaufland Česká republika v.o.s., INDEX NOSLUŠ s.r.o., EKOLSERVIS s.r.o., MPZ MB s.r.o., ManpowerGroup s.r.o., NOVÁK maso - uzeniny s.r.o., SFS Group CZ s.r.o., Alerta s.r.o., TREVOS, a.s., Česká spořitelna, a.s., ERLEBACHOVA BOUDA, s.r.o., TRAFICON TOBACCO RETAIL s.r.o., Parcel Trans s.r.o., Kulturní zařízení města Jičína, TM ELITEX s.r.o., Neupharm, s.r.o., Město Kopidlno, Školab s.r.o., Město Nová Paka, V&W EUROPACK s.r.o., FASHION STYLE - POSTFORMING ELEMENTE, s.r.o., Okresní soud v Semilech, Hilding Anders Česká republika a.s., Město Jilemnice, Rien Turnov, a.s., Sklostroj Turnov CZ, s.r.o., Město Nový Bydžov, SINGING ROCK s.r.o., Malyra s.r.o., Dragon Internet a.s.

Seznam profesí v zobrazených inzerátech:
Administrativní pracovník / pracovnice, Asistent / Asistentka, Back office pracovník / pracovnice, Recepční, Referent / Referentka, Technickoadministrativní pracovník / pracovnice, Dispečer / Dispečerka, Bankovní pracovník / pracovnice, Bankovní specialista / specialistka, Fakturant / Fakturantka, Finanční poradce / poradkyně, Investiční makléř / makléřka, Makléř / Makléřka, Osobní bankéř / bankéřka, Pojišťovací poradce / poradkyně, Účetní, Úvěrový specialista / specialistka, Číšník / Servírka, Kuchař / Kuchařka, Konzultant / konzultantka IT, Account Manager / Key Account Manager, Manažer / manažerka nákupu, Nákupčí, Obchodní asistent / asistentka, Obchodník / Obchodnice, Pokladní, Pomocný pracovník / pracovnice v obchodě, Prodavač / Prodavačka, Specialista / specialistka nákupu, Vedoucí obchodu, Pracovník / pracovnice ve službách, Odborný pracovník / pracovnice, Generální ředitel / ředitelka (CEO), Obchodní manažer / manažerka, Oblastní ředitel / ředitelka, Projektový / projektová manažerka, Výkonný ředitel / ředitelka, Technický manažer / manažerka v energetice, Vodárenský specialista / specialistka, Vodárenský technik / technička, Specialista / specialistka státní správy, Úředník / Úřednice, Řezník a uzenář / Řeznice a uzenářka, Manažer / manažerka prodeje, Obchodní zástupce / zástupkyně

Celá ČR, Jičín, Nová Paka, Osek, okres Jičín, Semily, Turnov, Jilemnice, Nový Bydžov, Vrchlabí, Dobrovice, Lomnice nad Popelkou, Kopidlno, Lázně Bělohrad, Přepeře, okres Semily, Poniklá, Mnichovo Hradiště, Kosmonosy

Jak napsat životopis, vzor v češtině a angličtině

Než odpovíte na inzerát ve své vysněné společnosti, je třeba mít připravený strukturovaný profesní životopis, který zaujme a sdělí vše potřebné. Pojďme si říci, jak správně napsat životopis, co napsat do životopisu. Poradíme, jaká je správná struktura životopisu. Společně si připravíme strukturovaný profesní životopis v češtině a angličtině a odpovíme na otázky, zda je nutné přidávat fotografii, zda máte koníčky a zájmy v životopise uvádět a mnohé další.

Nerovnoměrná pracovní doba s příklady

Česká tisková kancelář - její role a význam

Česká tisková kancelář (ČTK), stojící jako maják nezávislého zpravodajství, je veřejnoprávní zpravodajská agentura v České republice. Tento článek vás provede jejím unikátním obchodním modelem, který nepotřebuje státní dotace, a objasní, jak ČTK poskytuje rychlé a objektivní informace, jež jsou zásadní pro české novináře a veřejnost. Odhalte, jak se organizace přizpůsobuje digitální době a podporuje svobodu tisku.

Jak na ukončení pracovního poměru ze zdravotních důvodů

Vše o služebním autě k soukromým účelům

Nelegální zaměstnávání aneb práce na černo

Povíme vám, jak rozpoznat zaměstnávání na černo. Jaká jsou rizika práce na černo a jak vysoké jsou pokuty pro zaměstnance, který pracuje na černo, a pro zaměstnavatele, který práci na černo umožnil. Dále vám poradíme, jak poznat, že agentura práce má potřebné oprávnění, a vy se nebudete podílet na nelegálním zaměstnávání.

Motivační dopis, který zaujme, a jeho vzor

Velký přehled o ošetřování člena rodiny - OČR

Vše o hmotné odpovědnosti + VZORY ZDARMA

Asertivita v práci - ano, ale… Ukážeme si, jak na to

Jste moc nebo málo asertivní? Ukážeme si metody, jak docílit vyrovnané asertivity. Asertivity, která nikoho neurazí, a vám pomůže k dosažení stanovených cílů.

AJ auto automobil benefit benefity Bor den garanční hledám hodnocení IT komunikace kvality masáže mobil nabídka náplň práce nové odpovědnost Office ohodnocení pec pečlivost plat plnění požadavky práce pracovní pracovní poměr pracovní prostředí pracovník praxe prostředí reklama specialist specialista společnost společnosti stabilní stravování vedení vysoký vzdělávání vzor zaměstnanec zaměstnání znalost anglické automobilový průmysl cíl design díl dovolené finanční interiér jazyk komunikační kov list masáž náplň národní oprávnění osobnost PC poměr PR pracovní náplň průmysl příjemné příjemné pracovní prostředí rok servis stav systém tým zákaznický servis zákazník zaměstnanecké zaměstnanecké benefity závod