KOORDINÁTOR ZÁKAZNICKÝCH PROJEKTŮ [Atraktivní ohodnocení] (s

Lokalita Česká Lípa
Firma Job Point spol. s r.o.
Kategorie Technické obory

Co od Vás očekáváme:

Náplň práce:

  • Komunikace s project managery pro jednotlivé zákaznické projekty
  • Vedení projektů v prototypové a předsériové fázi
  • Zavádění a realizace nové výroby včetně zajištění nových výrobních nástrojů
  • Zajištění změnového řízení v prototypové a předsériové fázi projektu
  • Předávání projektů z předsériové do sériové výroby
  • Podpora při vypracování výrobní dokumentace

Požadujeme:

  • SŠ/VŠ vzdělání technického směru
  • Znalost německého nebo anglického jazyka slovem i písmem
  • Zkušenosti v oblasti projektového řízení v prostředí automobilového průmyslu
  • Znalost programu AutoCAD, SAP a programu pro zpracování 3D dat výhodou
  • Dobrá uživatelská znalost práce s PC – MS Office

Nabízíme:

  • Velmi dobré finanční ohodnocení
  • Možnost seberealizace a dalšího profesního růstu ve stabilní a rozvíjející se společnost
  • Uplatnění vašich zkušeností v mezinárodním prostředí
  • Jazykové a další odborné kurzy
  • Příspěvky na stravování a dopravu

Pokud Vás pracovní nabídka oslovila, zašlete nám svůj životopis na e-mail přes odpovědní formulář nebo nás navštivte na Jobpoint s.r.o. M.Alše 2098/6 Most 43401. Přehled všech volných pracovních pozic naleznete také na www.jpoint.cz

  • České Budějovice
  • Kovářová Hana
  • Plný úvazek
Zveřejněno: 7. prosince
  • Frenštát pod Radhoštěm
  • Tereza Baštová

INDEX NOSLUŠ s.r.o.

TOP 10 podcastů v HR co stojí za to poslouchat

Seznamte se s naším výběrem TOP 10 podcastů zaměřených na lidské zdroje. Ať už jste v oboru HR dlouholetým profesionálem nebo jen hledáte aktuální informace a trendy, tyto podcasty vám nabídnou širokou škálu témat a poznatků. Získejte přehled o tom nejlepším z HR světa. 🎧🌟

Buďte nejpřipravenějším kandidátem na pohovoru!

Pojďme se připravit na pracovní pohovor. Po přečtení tohoto článku budete znát odpovědi na všechny své otázky - jak se připravit na pracovní pohovor, jaké zvolit oblečení, jak dlouho pracovní pohovor trvá.

Jak najít práci nebo brigádu na mateřské dovolené

Jste rodičem na mateřské dovolené a chcete si přivydělat prací či brigádou? Poradíme vám, na jaké nabídky se zaměřit, kde a jak hledat, jak na pohovoru uspět.

Přehled otázek a odpovědí na pracovním pohovoru

Pojďme si ukázat, jak probíhá pracovní pohovor s personalistou a manažerem společnosti, kde se ucházíte o zaměstnání. Jak se na jednotlivé pohovory připravit? Jaké mohou padnout otázky a jak na ně odpovědět?

Na co se připravit při registraci na úřad práce

Vše, co potřebujete vědět o registraci na úřadě práce - musím se registrovat, kde se registrovat, kdy se registrovat se dozvíte v daném článku. Jak probíhá osobní schůzka a co můžete zařídit online z pohodlí domova. Věděli jste, že již nemusíte na úřad práce v místě vašeho trvalého bydliště, ale stačí ten, který je nejblíže vašemu bydlišti, byť jen přechodnému?

Hledáte práci v zahraničí? Zodpovíme vaše otázky

Práce v zahraničí je velkou výzvou, s námi vše zvládnete hladce. Rozhodli jste se odjet do zahraničí na zkušenou - získat zahraniční pracovní zkušenost, která v životopise bude moc dobře vypadat, zlepšit své jazykové znalosti, rozvíjet své schopnosti, poznat nová místa a nové přátele, porozumět nové kultuře? Ať je již vaše motivace jakákoliv, nepřehlédněte nabídky práce, které pro vás v zahraničí máme. Aby vše proběhlo hladce, přinášíme vám odpovědi na vaše otázky, jak si najít práci v zahraničí, a to i bez znalosti jazyka, jak najít práci v zahraničí s ubytováním, jak najít práci v zahraničí pro páry a mnohem více. Nabídka práce v zahraničí je pro vás připravena na našich stránkách.

Jak požádat zaměstnavatele o studijní volno

Víte, že nárok na studijní volno ze zákona nemáte? Zákoník práce studijní volno nezaručuje. Vždy musíte mít souhlas svého zaměstnavatele. Zjistěte, jak správně zaměstnavatele požádat o studijní volno. Přidáme i tipy, jak postupovat, když chcete studovat obor, který není v souladu s oborem vašeho zaměstnavatele.

Jak napsat průvodní dopis? Prohlédněte si vzor

Průvodní dopis k životopisu je prvním kontaktem s personalistou ve vysněné společnosti. Vysvětlíme si, co to je průvodní dopis a jaký je rozdíl oproti motivačnímu dopisu. Ukážeme si, jak napsat průvodní dopis. Nechybí ani vzor průvodního dopisu.

První den v práci je náročný. Pomůžeme vám!

První den v nové práci je vaší vizitkou –⁠ co si vzít na sebe, jak se připravit, na co se ptát, na co se neptat, jak se kolegům představit. Se vším vám pomůžeme!

První dojem - jak se vhodně obléct na pohovor

Dali jste si práci s přípravou životopisu, hledáním vysněné práce a pozvali si vás na pohovor? Není důležité, zda se bude jednat o online pohovor či osobní. Vhodné oblečení musíte zvolit v obou případech. A to bez ohledu na to, s kým ze společnosti se setkáte. Nepodceňujte pohovor s “jen” personalistou, protože ten může do dalších kol výběrového řízení poslat někoho jiného. První dojem můžete udělat jen jednou.

AJ auto automobil Bor den dění dokumentace hodnocení job komunikace kurz kurzy manager mezinárodní mobil Most možnost nabídka náplň práce nové Office ohodnocení plat podpora práce pracovní pracovní nabídka prostředí růst řízení společnost stabilní stravování uplatnění uživatelská znalost vedení výrobní dokumentace vzdělání zkušenosti znalost životopis anglické CAD dokument finanční jazyk kov náplň národní nástroj německé oblast oblasti odbor odborné PC PR profesní program projekt projektové průmysl příspěvky stroj technické uživatel výrobní výroby zkušenost