Technik kvality testování vozidel

Lokalita Kopřivnice
Firma ManpowerGroup s.r.o.
Kontakt Kristína Onderková, zobrazit tel. číslo

Do tradiční české a stabilní společnosti v Kopřivnici hledáme technika kvality pro finální montáž a testování vozidel!

Popis pozice:

Jaké činnosti budete mít na starosti?

  • budete kontrolovat činnost pracovníků ve výrobě, správnost stanovených postupů a jejich dodržování při finální montáži vozidel,
  • dále budete testovat a kontrolovat kvalitu finálního výrobku, tzn. provádět testovací jízdy,
  • povedete evidenci záznamů o kvalitě, budete provádět audity produktu i procesu na jednotlivých pracovištích,
  • nedílnou součástí práce je i komunikace – budete koordinovat řešení neshodných výrobků a iniciovat opatření směřující k prevenci zmetkovitosti a ke zlepšování kvality výrobku,
  • budete se podílet na předávkách vozidel zákazníkům (českým i zahraničním).

Profil kandidáta:

Co od Vás očekáváme?

  • máte vztah k technice, výrobě či servisu vozidel – ideálním kandidátem je pro nás člověk se zkušeností s kvalitou v automobilovém průmyslu, ze servisu nákladních vozidel či s konstrukcí vozidel,
  • orientujete se v technické dokumentaci,
  • jste aktivním řidičem sk. C, ideálně s průkazem profesní způsobilosti, abyste mohl/a provádět testovací jízdy vyrobených vozidel,
  • domluvíte se anglicky, angličtinu využijete při předávkách vozidel zákazníkům,
  • orientujete se v nástrojích řízení kvality,
  • jste zdravě asertivní a komunikativní člověk.

Nabízíme:

Co Vám za to na oplátku nabízíme?

  • dovolená nad zákonný rámec (5 týdnů), cafeteria systém – program BENEFIT PLUS, příspěvek na penzijní připojištění,
  • roční bonus za splnění ukazatele EBIDTA dle platné Kolektivní smlouvy,
  • výhodné mobilní tarify pro zaměstnance i jejich rodinné příslušníky,
  • závodní preventivní péče, preventivní rehabilitační programy,
  • odměna za vyznamenání a stabilizační odměna, závodní stravování,
  • oceňování dárcovství krve a kostní dřeně, firemní akce (sportovní turnaje, zaměstnanecké aktivity).

Zaujala Vás naše nabídka? Pak neváhejte a zašlete nám Váš životopis.

Máte zájem o tuto nabídku?