Hledáme lidem práci Manpower

Pojď k nám na brigádu a vydělej si 161 Kč/hod.! Kladno

Lokalita Kladno
Zadavatel ManpowerGroup s.r.o.
Kategorie Technické obory

O nás

ManpowerGroup s.r.o.

Co od Vás očekáváme:

Hledáte dlouhodobou brigádu? Můžete odpracovat každý týden alespoň 3 směny? Pojďte pracovat pro společnost LEGO! U nás si můžete plánovat směny podle svých možností. Čeká na vás skvělých 161 Kč/hod., příplatky za směnnost a taky hromada benefitů!

Popis pozice:

  • obshluha balící linky
  • vkládání pytlíčků se stavebnicí do krabic, lepení krabic, skládání hotového produktu na paletu
  • dohazování kostek na pás
  • nasazování elementů k potisku do stroj

Profil kandidáta:

  • možnost chodit na dvanáctihodinové směny - denní 7-19, noční 19-7
  • možnost jít alespoň na 3 směny každý týden
  • plnoletost a čistý trestní rejstřík
  • manuální zručnost, pečlivost

Nabízíme:

  • mzdu 147 Kč/hod. + BONUS 14 Kč/hod. = celkem 161 Kč/ hod.
  • oběd nebo večeři za 17 Kč (polévka za 6 Kč)
  • po 3 měsících nákup LEGO produktů za poloviční ceny
  • využívání firemní posilovn
  • možnost MultiSport karty
  • svozy RAKOVNÍK a BEROUN zdarma
  • navyšování hodinové sazby každý rok
  • flexibilní plánovaní směn dle vašich možností

Zaujala tě naše nabídka? Tak už neváhej a klikni na tlačíko Odpovědět na tuto pozici nebo nám napiš na e-mail přes odpovědní formulář

  • Litovel
  • Manažer/ka údržby
  • 38 000 – 50 000 Kč
  • Plný úvazek
Zveřejněno: 21. června

INDEX NOSLUŠ s.r.o.

Kladno, Kralupy nad Vltavou, Beroun, Klecany, Praha

Kdy a jak si říct o zvýšení platu a uspět

Kdy je nejlepší čas zajít za šéfem, že chcete navýšit plat? Jak konkrétně si o navýšení říci? Ukážeme i věty, které mohou vaše vyjednávání o vyšším platu zničit. Co když firma přidat nechce nebo nemůže?

Vše, co potřebujete vědět o rodičovské dovolené

Jaké jsou výhody registrace na úřadu práce

Pružná pracovní doba má své výhody i nevýhody

Vše o služebním autě k soukromým účelům

Co s sebou na úřad práce? Jaké vzít dokumenty

Jaký pracovní úvazek je pro vás ten ideální?

Jak se zbavit stresu z práce, než vás přemůže

Zvládání stresu je individuální. Jsou lidé, kteří milují, když je jejich práce extrémně stresová, a naopak jsou tací, které sebemenší stres vykolejí. Ukážeme vám metody, které vám při pravidelném tréninku pomohou zbavit se stresu z práce. Doplníme i rady, co od stresu dlouhodobě nepomůže.

Jak zajistíte prodloužení pracovní smlouvy

Co vědět o kvalifikační dohodě než ji podepíšete?

Zaměstnavatel za vás zaplatí drahé školení, ale na druhou stranu po vás chce podepsat kvalifikační dohodu, kterou se zaměstnavateli upíšete na několik let. Než podepíšete, zjistěte, za jakých podmínek se kvalifikační dohoda uzavírá, co všechno musí obsahovat a jaké z ní pro vás plynou závazky a případné pokuty.

benefit Beroun bonus den flexibilní HR IT kandidát Kladno měsíc možnost nabídka náplň práce nové pečlivost plán plat pozice práce příplatky směny společnost sport týden zdarma Zruč dar firemní karty kov linky náplň poloviční PR profi rok stav stroj