Hledáme lidem práci Manpower

Dělník v rybářství- 1 směna- Hluboká ad Vltavou, 13. a 14.mzda

Lokalita České Budějovice
Zadavatel ManpowerGroup s.r.o.
Kategorie Ostatní

O nás

ManpowerGroup s.r.o.

Co od Vás očekáváme:

Rodinné rybářství sídlící v městě Hluboká nad Vltavou hledá nového kolegu na 1 směnu na pozici Dělníka v rybářství a na další pomocné práce na sádkách. Není potřeba cokoli umět, stačí být manuálně zručný a chtít - vše ostatní naučíme

Popis pozice:

  • Nakládka vykládka ryb
  • Údržba sádek a rybníků
  • Výlovy
  • Další pomocné práce

Profil kandidáta:

  • Spolehlivost a ochota pracovat u stabilní zaměstnavatele na 1 směnu
  • Minimálně vyučen
  • Manuální zručnost
  • Fyzická zdatnost

Nabízíme:

  • 1 směna od pondělí do pátku (07:00 – 15:00)
  • 1 týden dovolené navíc - 25 dní
  • 100 Kč stravenky,
  • příspěvek na penzijní připojištění
  • 13. a 14. plat - průměrný plat 22 100 Kč/měsíc
  • vstřícné a příjemné prostředí rodinné firmy smlouva na dobu neurčitou

Váš životopis/kontakt bude zpracován a záslán řediteli společnosti.

  • Zbraslav, Praha
  • Policie České Republiky
  • 24 770 – 36 470 Kč
  • Plný úvazek
Zveřejněno: 11. května

Ideální práce při rodičovské dovolené

Zjistěte, jaký můžete mít přivýdělek na rodičovské dovolené, aniž byste ztratili nárok na rodičovský příspěvek. Pomůžeme vám rozhodnout se, jestli je lepší dohoda nebo OSVČ. O rodičovský příspěvek při zaměstnání nemůžete přijít, pokud splníte zákonem stanovené podmínky.

Vizitka v nové práci - strukturovaný životopis, vzor

Práce ve svátek - nejčastější otázky a odpovědi

Zapněte si kameru, začíná online pohovor

V čem jsou hlavní rozdíly mezi osobním a online pohovorem, na co všechno se musíte dopředu připravit. Povíme si i o nejčastějších chybách, kterých byste se měli vyvarovat. Svá specifika má i čistě telefonický pohovor, bez videa, o kterých vám také řekneme, abyste byli připraveni na vše.

Co dělat, když se setkáte se šikanou na pracovišti

Vše o ukončení dohody o provedení práce

Pracovní doba - vaše nároky a povinnosti

Jak je to s dovolenou při ukončení práce

Poznáte signály, že je čas na změnu zaměstnání? Poradíme, jak práci změnit

Občas nás v práci něco naštve, ale co když nás něco nebo někdo v práci štve pořád? Ukážeme si hlavní signály, kdy je vhodný čas změnit práci. Jak na změnu, a co musíte pro změnu zaměstnání udělat.

Co s sebou na úřad práce? Jaké vzít dokumenty

dělník den EU Hluboká Hluboká nad Vltavou IT kandidát měsíc mzda na dobu neurčitou nad Vltavou náplň práce nové penzijní připojištění plat pojištění pozice práce prostředí průměrný připojištění příspěvek ředitel smlouva společnost společnosti stabilní stravenky týden týden dovolené navíc zaměstnavatel Zruč životopis dovolené firmy kontakt na dobu náplň navíc Ostatní penzijní pomoc PR profi příjemné směna