INŽENÝR KVALITY

Smluvní vztah pracovní smlouva (hpp)
Lokalita Jablonec nad Nisou
Firma KM Career s.r.o.
Kategorie Technické obory
Min. vzdělání Středoškolské nebo odborné vyučení s maturitou

Co od Vás očekáváme:

Pro významného klienta působícího v Automobilovém průmyslu, hledáme na tuto pozici kandidáty, kteří splňují vstupní požadavky a oslovila je pracovní nabídka a náplň na tuto pozici.

Náplň práce:

  • Zabezpečování a kontrola systému kvality
  • Školení v oblasti nástrojů kvality a systému kvality
  • Řešení neshod ve výrobě a zákaznických reklamací
  • Účast na interních, externích a dodavatelských auditech
  • Zlepšování a zavádění systému
  • Analýzy plnění cílů kvality, reporting centrálnímu vedení

Požadavky:

  • VŠ/SŠ technického směru
  • Praxe na obdobné pozici (výhodou v Automotive)
  • Znalost standardů systému TS 16949
  • Znalost metod kvality – 8D, FMEA, PPAP
  • Analytické myšlení
  • Komunikativní znalost angličtiny a němčiny
  • Schopnost pracovat samostatně i v týmu
  • Ochota cestovat
  • Aktivní přístup

Nabízíme:

  • Profesní a osobní růst v renomované a stabilní mezinárodní společnosti
  • Motivující platové ohodnocení + bonus
  • Flexibilní pracovní dobu
  • 5 týdnů dovolené
  • Profesní a jazykové kurzy

Oslovila Vás tato nabídka? Chcete pracovat pro TOP klienta? V případě zájmu volejte nebo pište pro bližší informace a osobní pohovor na tuto kontaktní osobu:

Jana Wollmannová
Tel. č. zobrazit tel. číslo
E-mail: e-mail přes odpovědní formulář
Web: www.kmcr.eu

(evidenční číslo: 0029)

  • Pardubický kraj
  • Agentura Top Talent, s. r. o.
  • 20 000 – 29 999 Kč
  • Plný úvazek
Zveřejněno: 11. července
  • Chomutov
  • CM mechanics s.r.o.
  • 30 000 – 39 999 Kč
Zveřejněno: 9. října
  • Okříšky
  • FRAENKISCHE CZ s.r.o.
  • od 29 000 Kč
Zveřejněno: 7. prosince
  • Krupka
  • Snoeks Automotive CZ s.r.o.
  • od 23 000 Kč
Zveřejněno: 23. září
  • Mladá Boleslav
  • Trelleborg Mladá Boleslav s.r.o.
  • od 35 000 Kč
Zveřejněno: 4. dubna
  • Jihlava
  • Heatex Czech Republic s.r.o.
  • od 26 000 Kč
Zveřejněno: 15. srpna
  • Trutnov
  • FORCE TRADE s.r.o.
  • 40 000 – 50 000 Kč
Zveřejněno: 9. června
  • Liberec
  • KM Career s.r.o.
Zveřejněno: 5. ledna
  • Žďár nad Sázavou
  • Hettich ČR k.s.
  • od 20 000 Kč
  • Jablonec nad Nisou
  • Turnov
  • Strašnice, Praha
  • HLAVA, s.r.o.
  • Zkrácený úvazek

TOP 10 podcastů v HR co stojí za to poslouchat

Seznamte se s naším výběrem TOP 10 podcastů zaměřených na lidské zdroje. Ať už jste v oboru HR dlouholetým profesionálem nebo jen hledáte aktuální informace a trendy, tyto podcasty vám nabídnou širokou škálu témat a poznatků. Získejte přehled o tom nejlepším z HR světa. 🎧🌟

Zahraniční služební cesta a cestovní náhrady v zahraničí

Zahraniční služební cesty jsou příjemným zpestřením, při kterém nejen poznáte novou zemi, ale i si můžete hezky přivydělat. Prozradíme vám, jaké jsou zahraniční cestovní náhrady.

Co nabízí úřad práce pro cizince? Zjistěte!

Pokud jste cizincem hledajícím pracovní uplatnění v České republice, je tento článek přímo pro vás. Povíme si o tom, jak cizince z pohledu zaměstnávání úřad práce rozděluje, jak cizincům může pomoci.

Kdy můžete dostat nařízený přesčas?

Dozvíte se, co to je přesčas, jaký je rozdíl mezi dobrovolným a povinným přesčasem. Proč jít na dobrovolný přesčas o státním svátku? Vysvětlíme si, jak se přesčasy proplácí a kdy si můžete vzít náhradní volno. Jaké důsledky mohou být, když na přesčas nepřijdete, protože se vám to nehodí.

Asertivita v práci - ano, ale… Ukážeme si, jak na to

Jste moc nebo málo asertivní? Ukážeme si metody, jak docílit vyrovnané asertivity. Asertivity, která nikoho neurazí, a vám pomůže k dosažení stanovených cílů.

Práce ve svátek - nejčastější otázky a odpovědi

Práce ve státní svátek otevírá řadu otázek, na které vám odpovíme. Dozvíte se, zda je práce ve svátek přesčas, jak je to s příplatky a náhradním volnem, zda je možné nařízení práce ve svátek. Jak zákoník práce definuje státní svátek, respektive práci ve státní svátek.

Osobní ohodnocení pro zaměstnance státu

Osobní ohodnocení zaměstnance státní správy je zajímavou součástí mzdy. Zákoník práce jasně stanovuje podmínky, za kterých se osobní ohodnocení státnímu zaměstnanci uzná a v jaké výši. Může dosahovat až 100 %! Ve většině našich článků se věnujeme zaměstnancům soukromého sektoru, kteří pobírají mzdu. Často diskutovaným tématem je osobní ohodnocení zaměstnance a jeho nárok na něj. Podle zákona, respektive podle zákoníku práce, na osobní ohodnocení vzniká nárok jen určitým skupinám zaměstnanců státní správy, pobírajících plat, kteří splní zákonem stanovené podmínky.

Dohoda o pracovní činnosti a vše, co vás zajímá

V tomto článku se dozvíte odpovědi na všechny otázky, které můžete mít ohledně dohody o pracovní činnosti. Kdy a jak se platí daně, jak je to se zdravotním a sociálním pojištěním.

Pracovní doba - vaše nároky a povinnosti

Povíme si vše, co potřebujete vědět o pracovní době. Jak se rozvrhuje, kdo určuje začátek a konec vaší pracovní doby. Jaký je rozdíl mezi rovnoměrnou a nerovnoměrnou pracovní dobou? Co to je klouzavá pracovní doba a jak jí můžete dosáhnout? Chcete zkrácený úvazek, poradíme, zda máte nárok.

Diskriminace na pracovišti - příklady a jak se bránit

Všichni jsme o diskriminaci slyšeli. Pojďme si vysvětlit, co to diskriminace je, jaké nejčastější typy diskriminace existují. Ukážeme si konkrétní příklady. Vysvětlíme si tři kroky, kterými se můžete proti diskriminaci bránit. A na závěr si řekneme, co diskriminace není.

audit auto automobil bonus den dění e-mail EU flexibilní hledám hodnocení interní IT kandidát kurz kurzy kvality mezinárodní mobil Most nabídka náplň práce NDA nová ohodnocení plat plnění pohovor požadavky práce pracovní pracovní nabídka praxe reklama reporting růst společnost společnosti stabilní vedení znalost analýzy cíl dar dovolené externí informace jazyk kontakt kontrola kov myšlení náplň národní nástroj oblast oblasti osobní platové ohodnocení PR profesní průmysl případ přístup report schopnost standard stroj systém technické tým