Jednoduchá manuální práce,až 28000Kč/měsíc, svoz ZDARMA

Smluvní vztah pracovní smlouva
Lokalita Nový Jičín
Firma O.K. solution, s.r.o.
Min. vzdělání Základní
Mzda 24.000 – 28.000 Kč
Kontakt Lucie Jaklová, zobrazit tel. číslo

Máš rád jednoduchou manuální práci, chceš využít mnoha benefitů, svozy, 25 dnů dovolené a mnoho jiných skvělých odměn? Tak neváhej a kontaktuj nás.

Požadujeme:

  • manuální zručnost, spolehlivost
  • samostatnost, pečlivost, zodpovědnost
  • základní vzdělání

Nabízíme:

  • smlouvu na HPP
  • nástupní mzda 24 000 Kč – 28 500 Kč
  • příplatky dle zákoníku práce (za noční směny, víkendy, svátek, přesčas)
  • ostatní benefity, jako jsou příplatky za odpolední směnu, 3 – směnný provoz, nepřetržitý provoz, pohotovost
  • svozové autobusy zdarma (Havířov, Ostrava, Mošnov, Krmelín, Stará Ves nad Ondřejnicí, Frýdek-Místek)
  • dotované stravování
  • 25 dnů dovolené
  • 3 – směnný provoz (začátky směn 6:30, 14:30, 22:30)
  • volné víkendy
  • pracoviště: Šenov u Nového Jičína

Náplň práce:

  • práce ve stoje
  • výroba světel v Automotive
  • obsluha stroje, kontrola kvality, montáž plastových dílů

Máte zájem o tuto nabídku?