Volné místo ve firmě LEPŠÍ PRÁCE s.r.o.

Operátor výroby • 27 000 Kč/měs • 30 000 Kč náborový bonus

Smluvní vztah pracovní smlouva (hpp)
Lokalita Rokycany
Firma LEPŠÍ PRÁCE s.r.o.
Kategorie Řemeslná výroba a manuální práce
Min. vzdělání Základní
Hrubá mzda 27.000 – 33.000 Kč

O nás

LEPŠÍ PRÁCE s.r.o.

Jsme česká personální agentura. Za naším úspěchem stojí lidé. Stavíme na férovém jednání, odbornosti, znalosti pracovního trhu, flexibilitě a rychlém rozhodování.

Co od Vás očekáváme:

POPIS PRACOVNÍ POZICE

  • NEjedná se o pásovou výrobu, ale o práci na jednotlivých stanovištích
  • montáž a tvarování gumových hadic
  • sestavování celků (hadice + komponenty)
  • 3 směnný provoz (R, O, N)
  • vhodné pro muže i ženy
  • možnost přesčasů

NABÍZÍME

  • 30 000 Kč náborový bonus
  • 28 250 Kč/měs
  • specializované pozice 33 000 Kč/měs
  • příplatky: směnnost, přesčasy, víkendy
  • stabilní zaměstnání bez sezónních výkyvů
  • teplá strava zajištěna na každé směně za 25 Kč
  • týden dovolené navíc
  • MULTISPORT KARTA: Vaše oblíbené aktivity ZDARMA každý den (bazén, sauna, posilovna)
  • 3 000 Kč bonus za doporučení nového zaměstnance
  • týdenní zálohy
  • zajištěné dotované ubytování i pro páry

POŽADUJEME

  • dobrou pracovní historii
  • manuální zručnost
  • spolehlivost

Volejte zdarma zobrazit tel. číslo
Mobilní tel. č. zobrazit tel. číslo

  • Mýto
  • Manuvia Plzeň
  • 30 000 – 37 500 Kč
  • Plný úvazek
  • Vhodné pro cizince
    Benefity:
  • Dovolená navíc
  • Kariérní růst
  • Příspěvek na stravování
Zveřejněno: 21. března
  • Plzeň
  • Manuvia People CZ a.s.
  • 32 000 – 40 000 Kč
  • Praha
  • Kašpárková Michaela
Zveřejněno: 10. května
  • Slaný
  • Manpower
Zveřejněno: 3. května

Schäfer - Menk s.r.o., Manuvia, a. s., organizační složka, ManpowerGroup s.r.o., LEPŠÍ PRÁCE s.r.o., DISPONERO s.r.o., SKYCLEAN s.r.o., Vladimír Švejnoha, Manuvia Plzeň, INDEX NOSLUŠ s.r.o., Triangle Recruitment CZ s.r.o., futurel s.r.o., AC Jobs, s.r.o., Markmont, s.r.o., Alfa JOB CZ s.r.o., OMEXOM GA Energo s.r.o., RUG CZ, s.r.o., D.S.D. PRAKTIK s.r.o., GASTRO INTERIEUR s.r.o., RACCOON s.r.o., SH Job Partners s.r.o., Automyčka Express s.r.o., Personal fabric - agentura práce, a.s., Daikin Industries Czech Republic s.r.o., Globus ČR, v.o.s., B & BC, a. s., Skanska a.s., Manuvia Expert Recruitment CZ, s.r.o., H&B Group s.r.o., ARBYD CZ s.r.o., Jiří Marek, Omega Hořovice spol. s r.o., APEKO GROUP s.r.o., PILSEN INJECTION, s.r.o., Geomine a.s., SENCO Příbram spol. s r.o.

Seznam profesí v zobrazených inzerátech:
Dělník / Dělnice, Obsluha strojů, Operátor / operátorka expedice, Malíř a natěrač / Malířka a natěračka, Instalatér a topenář / Instalatérka a topenářka, Truhlář / Truhlářka, Údržbář / Údržbářka, Uklízeč / Uklízečka, Zámečník / Zámečnice, Zedník / Zednice, Lakýrník / Lakýrnice, Svářeč / Svářečka, Autoelektrikář / Autoelektrikářka, Autolakýrník / Autolakýrnice, Mechanik / Mechanička, Mistr / Mistrová, Montážník / Montážnice, Operátor / operátorka NC / CNC strojů, Operátor / operátorka výroby, Plánovač / plánovačka výroby, Seřizovač / seřizovačka strojů, Technik / technička ve strojírenství, Technolog / technoložka ve strojírenství, Energetik / Energetička, Inženýr / inženýrka ve výrobě, Kontrolor / Kontrolorka, Nástrojář / Nástrojářka, Operátor / operátorka průmyslové výroby, Technik / technička výroby, Technolog / technoložka výroby, Servisní technik / technička, Elektrotechnik / Elektrotechnička, Elektromechanik / Elektromechanička, Elektromontér / Elektromontérka, Elektrikář / Elektrikářka, Technik / technička automatizace

Plzeň, Rokycany, Mirošov, okres Rokycany, Dýšina, Mýto, Chotíkov, Chlumčany, okres Plzeň-jih, Dobřany, okres Plzeň-jih, Hořovice, Líně, Plasy, Žebrák, Nýřany, Úherce, okres Plzeň-sever, Příbram

Kdy vám musí schválit neplacené volno + VZOR

Na co máte nárok při pracovním úrazu

Nahlásili jste pracovní úraz, zaměstnavatel potvrdil, že se o pracovní úraz jedná, s lékařem jste vyplnili potřebné dokumenty pro pojišťovnu. Víte, na co všechno máte nárok? Kdy zaměstnavatel nemusí odškodné vyplatit, nebo vyplatí jen část?

Jak požádat zaměstnavatele o studijní volno

Víte, že nárok na studijní volno ze zákona nemáte? Zákoník práce studijní volno nezaručuje. Vždy musíte mít souhlas svého zaměstnavatele. Zjistěte, jak správně zaměstnavatele požádat o studijní volno. Přidáme i tipy, jak postupovat, když chcete studovat obor, který není v souladu s oborem vašeho zaměstnavatele.

Vše, co potřebujete vědět o rodičovské dovolené

První den v práci je náročný. Pomůžeme vám!

Vzdělávání v HR - TOP 10 magazínů

Jaké jsou výhody registrace na úřadu práce

Osobní ohodnocení pro zaměstnance státu

Osobní ohodnocení zaměstnance státní správy je zajímavou součástí mzdy. Zákoník práce jasně stanovuje podmínky, za kterých se osobní ohodnocení státnímu zaměstnanci uzná a v jaké výši. Může dosahovat až 100 %! Ve většině našich článků se věnujeme zaměstnancům soukromého sektoru, kteří pobírají mzdu. Často diskutovaným tématem je osobní ohodnocení zaměstnance a jeho nárok na něj. Podle zákona, respektive podle zákoníku práce, na osobní ohodnocení vzniká nárok jen určitým skupinám zaměstnanců státní správy, pobírajících plat, kteří splní zákonem stanovené podmínky.

První dojem - jak se vhodně obléct na pohovor

Přestávky v práci - kdy máte nárok na volno

Ukážeme vám, kdy máte nárok na placenou a kdy na neplacenou přestávku. V jakých případech vás zaměstnavatel může povolat do práce i v době vašeho zákonného volna. Vše si vysvětlíme na konkrétních případech přestávek u různě dlouhých směn.

AJ bonus Bor den IT mobil možnost nábor náplň práce nové operátor pec plat pozice práce pracovní přesčas přesčasy příplatky sport stabilní Teplá týden týden dovolené navíc ubytování vhodné víkend zaměstnání zdarma Zruč dar dobro dovolené karta mobilní náborový náplň navíc operátor výroby PR sezónní stav výroby